Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

dicinka1
28. máj 2009

pekny dnik baby 😉

cipsinka
28. máj 2009

ahoj dici ako sa citis??Uz sa ti to bliiiiiiiiiiiiiiiiiiizi,tesis sa??? 🙂 🙂 🙂 🙂

krasulka
29. máj 2009

Hola holaaa snazilky sup na prvu stranu 🙂

cipsi kde si? co to tu viazne? co mate nove? pissste

felicia1
29. máj 2009

dicinka,ako si dnes dopadla na poradni?mas 40tt to je nadhera,este chvilku a malinku budes drzat v naruci,drzim ti palce moc,moc,aby si to zvladla supersky 🙂

berni
29. máj 2009

ja pisem pisem len nemam s kym 😅

evitkamalicka
29. máj 2009

ahoj kocky...nejak uz nestiham ako predtym...dala som do albumu nasho zubateho krasavca 😅

cipsinka
29. máj 2009

ahojte,evit adamko je kraaaaaaaaaasny,strasne ma nadhrernu tvaricku 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bernusik ahooooooooj 😵 😵 😵 😵

evitkamalicka
29. máj 2009

cipsi dakujeme 😵 ...aky si dnes mala dnik?

cipsinka
29. máj 2009

evit aaaaale taky normalny dnes som mala draheho doma ale bol pol dna zasprcnuty u znamych lebo sme menili windows tak ja som prala a upratovala a potom sme boli v meste na potraviny a robila som si knizku prijmov a vydajov za minuly tyzden a som sa zhrozila pri sume,ktoru sme minuly za tyzden,ja si to robim tyzdnovo kedze tu mame tyzdnove vyplaty a je to super vecicka mam o vsetkom prehlad ale dviha sa mi aj zaludok ked to vidim 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

evitkamalicka
29. máj 2009

mne drahy siel na firemnu veceru, Adamko spinka a ja mam vecer sama pre seba, ale ti poviem ze sa normalne nudim...ja radsej ani nikde nepisem kolko miname bo by ma porazilo

cipsinka
29. máj 2009

ani ja som si to nepisala len mi neslo do hlavy,ze kolko stasne vela penazi minieme na dovolenke tak mama mi odporucila toto,ze ona si to pise dlhe roky,ze je to super tak teraz viem,ze kde sa minuli vsetky tisice na dovolenke a to sme nic extra nekupovali 🙄 🙄 🙄 🙄 a tu si to pisem od piatku do piatku a mam v tom prehlad 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
29. máj 2009

no neviem ci pri dietati to budem aj ja stihat pisat,ved to sa stale nieco kupuje 😅 😅 😅 😅 😅

evitkamalicka
29. máj 2009

ja kukam ucet priebezne a potom viem kolko sme minuli, ale musim sa priznat, ze odkedy je euro miname menej ako ked bola koruna a to sme si mysleli ze bude prave naopak

cipsinka
29. máj 2009

tak to mate super,zase moji rodicia mi vravia,ze teraz to je horor kolko minaju,ze pri tych euracoch si to tak neuvedomuju 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅

evitkamalicka
29. máj 2009

ja stale este vsetko preratavam

cipsinka
29. máj 2009

to aj my ked sme prisli do Dublinu sme vsetko preratavali a dost dlho ale teraz ma to uz ani nenapadne 😉 😉 😉 😉

dicinka1
29. máj 2009

no baby,tak ja idem v nedelu do nemocky...na vyvolavacku..nebudeme cakat,ked je babo donosene..a mam poz. test na streptokoka..takze nechcem riskovat ze mi nestihnu pichnut antibiotika 😒

cukrik580
29. máj 2009

moje zlate.dici...drzim palceky...tfuj tfuj tfuj, nech vam to doooobre dopadne... :P

koczurka
30. máj 2009

Dici,držím palce,za chvilku budeš mít malou u sebe. 😉
Taky bych klidně šla už na vyvolavačku. 😵
Budu se těšit na fotky.
Papa a drž se.... 😉 😵

dicinka1
30. máj 2009

cukrik a koczurka...tak drzte palceky... 😉 a dakujem 😉

dicinka1
30. máj 2009

koczurka..ty to mas tiez za par... 🙂 😉

krasulka
30. máj 2009

Ahojte, diciii budem na vas silno mysliet zajtra. A to uz ti idu dat hned tabletku? ci este injekcie na zmecenie nevies? co ti povedali na poslednej kontrole mas uz makky kkrcok? zrely? ci nie? 😕 Drz sa moja! az ches este nejae dobre rady k porodu pisni IP 😀 😀 😀

cipsi a kolko miniete ? ja uz si to musim tiez pisat. Inak mne sa tiez zda ze odkedy je Euro tu na svk tak sa prachy len tak rozkotulaju..idem do obchodu s 20 a ostanu mi 3 koruny(euraa) 😀 😀 😀 😀 😀 V Irsku mi to tak neprislo. Ale pravda je ze je tu strasbne drahio, ved tu su niektore potraviny este drahsie ako v irsku..A take veci ako mlieko, maslo, banany..to stoji tak isto ako v irsku..A teda ake platy su tu a ake tam 😖 malo by sa Slovensko uvedomit.

cipsinka
30. máj 2009

AHOJ krasulik,no mas pravdu,ze vela veci je tak isto cenovo ako tu ale aj tak je to na SVK vsetko lacnejsie to vidim ked prideme domov,ze celkom fajn ceny na nejaky vyrobky 😉 😉 😉 😉 😉 Hlavne drogeria tampony a taaaak a o alkohole a cigach ani nehovorim,to je na SVK skoro zadarmo oproti tomuto,cize si myslim,ze Slovensko je na tom tak akurat az na tie platy 😖 😖 😖 😖 😖 No minuly tyzden sme minuly spuuuuuustu penazi,lebo sme platili este aj mesacny najom co sme tu neboli,tak sa to vsetko nazbieralo a este som si aj dvojo tenisiek nike kupila ale tie boli za supernu cenu tak ma drahy prehovoril,ze by ich bolo skoda nechat v obchode a este ku kazdemu paru som dostala znackove ponozky zadarmo 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 .

Krasulik a ty kedy planujes prist do Irska alebo aka je vasa buducnost,ak chces tak IP 😉 😉 😉 😉 😉 😉

krasulka
30. máj 2009

cipsi tak to super ze si tak natrafila na botasky aj mne by sa zisli asi si dam darcek k narodkam 😀

ciúsi plan je 28.augusta sme rIrsko 🙂 samozrejme zavisi to od malej, hlavne aby bola zdrava a ine problem nieje. Chceme letiet aerlingusom, lebo tam mozes az 20 kg batoziny.

cipsinka
30. máj 2009

my by sme chceli ist krasul koncom augusta alebo septembre domkov 😵 😵 😵 😵

krasulka
30. máj 2009

jjoooj cipsi super, treba veru chodit, ked chlovek chodi castejsi ena svk lahsie s amu zas potom vydrzi v tom irsku.

mny este budeme krstit 22 ci ako to vychadza ten vikend. Uz mam aj nadhernu tortu vybratu malej, navrchu bude taka oplatka polozena s jej foteckou.

cipsinka
30. máj 2009

krasul potom odfotis a das na konika dobre???Som zvedava 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Neboj v Irsku Vam bude dobre,budete s Michalom a tieto posledne tri dni tu mame kraaaaaaaaaasne pocasie 😎 😎 😎 😎 😎 😎

mimusa4
30. máj 2009

ahojte kecalky...a cestovateľky 😀 ...pridala som foto bruch, krasul už môže byť? 😅

mimusa4
30. máj 2009

cipsi tak sme si vymenili počasie, ale konečne zapršalo, však už boli veľmi suchoty

krasulka
30. máj 2009

Ahoooooj mimuuuus 😵

no konecne moze byt 😀 😀 krasne t rastie drobcek maly 🙂 len tak dalej 🙂 ako sa mas? teraz mas najlepsie tehu tyzdne co?