Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

mimusa4
4. feb 2009

ženy ja by som tak spala a neviem zaspať, akurát som sa najedla..hranolky so syrom a tatárkou 🙂
a nudím sa, keby aspoň nepršalo..

krpcek
4. feb 2009

ja uz mam vela veci ponakupovanych, ale su este v skrini - ale koncom mesiaca uz pripravim tasku do porodnice.

misha666
4. feb 2009

ja na buduci tyzden vezmem draheho za ucho a pojdeme minat peniazky na mna,,, 🙂 aby to potom nemusel kupovat sam ...bo to by dopadlo 😀

krasulka
4. feb 2009

mnam mimus aky dobry obed, aj tu je otras pocasie ale nastastie prestalo prsat. Teraz som prisla z mesta a kupila som so Tatramelky 😵 😵 mnam.

ved jasne krpcek, stihas. Mna ked vtedy nasikovali do nemocky, tak som bola rychlo zbalena ani neviem ako, nahadzala som to do ruskasku a sup! Ale teraz uz som zbalena poctivo 🙂 Cestovna taska ako na dovolenku a este jedna mensia 😀 😀 Hlavne odporucam pribalit aj kvapky do nosa, neviem ako u vas ale tuto v nasej nemocke bol tak brutal vzduch ze som mala stale vysuseny a plny noc 😢

cipsinka
4. feb 2009

Akurat robim zapekany karfiol,som zvedava co z toho vznikne,kedze som to este nerobila 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

Ozik krasul co Ti dnes povedal doky na tie opuchy?? 😕 😕 😕 😕

krasulka
4. feb 2009

cipsi, ako dobre vyvarate, ja sa chcem stravovat u teba, mimus a mishky 😀 😀

povedal mi ze je to v poriadku, lebo tlak aj moč mam dobry. Iba keby to je zlem tak vtedy su opuchy nebezpecne. Zevraj to si telo uklada vodu..preto mi aj vaha ukazuje ze za dvy tyzdne dve kila som pribrala..ale mi povedal ze to je z tych opuchov..ze to nie je tuk 😀

mimusa4
4. feb 2009

no čo ženy...ja som sa aj vyspala a stiahla som si music a teraz počúvam

misha666
4. feb 2009

no a ja sa nudim ... asi si pojdem urobit kupel 😵 a vymocim sa trosku 🙂

mimusa4
4. feb 2009

misha ale nemoč do kúpela 😀

krpcek
4. feb 2009

kuk 🙂

misha666
4. feb 2009

mimus 😀 😀 😀

mimusa4
4. feb 2009

no čo kukučka?

krpcek
4. feb 2009

boli ma hlava, idem k telke.

misha666
4. feb 2009

mna dnes mala uplne rozkopala 😕 vobec dnes nespala ...dufam ze kupel ju ukludni 🙂

mimusa4
4. feb 2009

jáj ako ti dobre že si dáš kúpel, ja si počkám..
krpcek tak si ľahni
idem aj ja asi, bo neviem čo so sebou

cipsinka
4. feb 2009

my sme akurat dobalili veci,lebo si posielame na SVk,jedonu sloven.spolocnostou,tak trosku sme si vyprazdnili bytik😵 😵 😵 😵 😵 😵 aj nasi susedia si posielaju,tak to mame trosku lacnejsie 😉 😉 😉 😉

No,krasul karfiolik sa podariiiiiiiiiiil,bol suprovsky,dala som tam vela syru a bolo to mnamkovske a zaroven aj zdrave 😉 😉 😉 😉

Krasulik som rada,ze je vsetko OK. 😵 😵 😵 😵 Viem,ze opuchy su dost nebezpecne,tak preto ma to znepokojovalo 😉 😉 😉 😉 😉

Misi aj cem vanuuuuuuuuuuuu,my tu mame len sprchovy kut 😖 😖 😖 😖 😖 a aj domka mame len sprchovy,ale svokrusa ma vanu,tak vzdy ked nie je doma tak sa cvachtam,ked sme na SVK 😅 😅 😅 😅 😅

dicinka1
4. feb 2009

baby,manzel je z toho kociky namakko 😵 😵 😵 😵

krasuliak
autor
4. feb 2009

dici tak dnes ni nebude ked je na makko? 😀 😀 😀

cukruska1920
4. feb 2009

dici...a uz ho mate doma?

dicinka1
4. feb 2009

krasuliak..iba ak cez telefon 😀

dnes na byte tam oslavuju,lebo vraj partakova zena je tiez tehulka..a cakali na to dlho 😵 😵 😵

cukrus,nie,este je kocik v BA,lebo mangel tam pracuje...a teraz ho domov nevezme,lebo chodia na felde domov..a ked nametaju tasky do auta,tak sa tam nevojde nic...
ale druha partia chlapov ide za par dni domov na velkom aute...tak mi ho vezmu domov....

ale mangel je z toho kocika viac hotovy ako ja..ze inac vyzera na fotke ako v skutocnosti...krasne pestre farby...nikde ani spinka....

krasuliak..sak budeme mat rovnake kociky...len ine farby 😉

krasulka
4. feb 2009

dici ti musi byt tiez smutno ked ste takto bez seba ze? ☹ TAk super ze uz ho mate kociarik. 🙂 My ho pojdeme vziat asi az ked budem v porodke 🙂

misha666
4. feb 2009

juuuj kocky fajne mi bodol ten kupel...dufam ze aj malej lebo dnes vobec nespala... stale vystrajala tak dufam ze aspon v noci bude spinkat...inak som citala ze od magnezka su deti aktivnejsie...mozno to bude aj tym 🙂

dicinka1
4. feb 2009

krasulka..ano je nam dost smutno..obom..on by chcel aspon tu vy vochode robit..ale neda sa...slabe zarobky..a uz som raz pisala,ze kolko mame splatkok..no proste vela..tento mesiac akurat poslednu splatku mame za gaucovku..uff..takze 2 200 sk odpadava.. 😉 😵 😵
ale mame este pc..a par poziciek.. ☹
ale zaroven som rada...lebo viem,ze zarobi,ze sa dokaze a chce postarat...aj ked ho niekedy az sanujem..ked vidim ake vonku mrazy su..a ked su horucavy...
najhorsie mi je ked pozeram spravy..ten sa zabil na stavbe..ten sa zabil.... ☹ a ja az placem..minule v BA na dlhych dieloch sa zabil dajaky chlap..spadol z lesenia ,ci co...a rovno niekde so sachty..ci do coho..púresne na stavbe kde robi moj...a ked pocuvam,ze co vsetko tam maju porozhadzovane,alebo ze stavba suri,ze sa robi rychlo..aby stihli termin...tak mam dost! 😠

co uz jiekde robit musi...a ked chce zarobit a byt aspon na slovensku a vraciat sa domov po 14-tich dnoch..tak musi sa tam drzat 😔

krasulka
5. feb 2009

Ahojte,

no dici to ti verim ze sa bojis...to ozaj robi nebezpecnu pracu..Ale co narobime?Ako pises, ked chcu zarobit musia byt tam kde su.Aj tvoj aj moj ☹ ☹

cipsinka
5. feb 2009

ahojte stramandy 😉 😉 😉 😉 😉

Ja som vstala asi pred hodinkou,urobila si cajicek a teraz internetujem.Ideme s drahym na nakup nejakych potravin,lebo som varila cely tyzden a akosi sa vsetko minulo 😕 😕 😕 😕 😕 .

Boze dievcata,teda vobec vam nezavidim,ze musite byt od muzickov,ved to je hrozne 😔 😔 😔 😔 😔 ,my sme nastastie stale spolu,ale bohvie co bude ked prideme na SVK 😔 😔 😔 😔 😔

krasulka
5. feb 2009

cipsi, veru bud rada ze ste spolu..Toto je fakt nazblaznenie..my sme s Michalom boli spolu od prveho dna co sme sa zoznamili..tak teraz je to dost tazke..ale musime vydrzat..co sa da robit. Hlavne nech je uz mala na svete ziva a zdrava potom budeme zas vsetci spolu.

cipsinka
5. feb 2009

Ozik preco k nam uz nechodi nely 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ,nelyyyyyyyyyyyyyyy 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
5. feb 2009

ale jasne krasul,vy ste od seba kvoli vasmu zazraku to je zas o trosku inom. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Ved to krasul aj my sme s drahym uz pat rokov non stop spolu,jedine co sme boli od seba ked ja som este studovala v stvrtom rocniku a on pracoval v blave,ale to bol kazducky vikend so mnou 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
5. feb 2009

Tu zas snezi 😕 😕 😕 😕 😕 😕

cukruska1920
5. feb 2009

Ahojte koculdy

dici aj moj muz robi na stavbe takze viem presne co citis... a este ked mi rozprava v akej vyske robi tak mam dost...si to radsej ani nepredstavujem... ale musime verit ze si davaju pozor 😉