Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cukruska1920
9. apr 2009

cipsi...no lebo sa neni cim chvalit...robim obycajnu pokladnicku v supermarkete..ale som rada ze mam aspon to

cipsinka
9. apr 2009

veru vsetci sa blaznia za zradlom a potom cely mesiac skuvinaju,ze namaju chcechtaky,no nevidim v tom ziadny zmysel,ze jeden den hojno a druhy den hov.. 😖 😖 😖 😖 😖 😖

zlato115
9. apr 2009

cipsi, aj ja som rada, že sme neni v tom zhone a tak... minulý rok sme velkonočné sviatky strávili na gauči pri TV a bolo super... tento rok prídu k nám rodičia, takže trošku si to pripomenieme, ale nebude to také prehnané, takže si to v klude vychutnáme to volno 🙂

cipsinka
9. apr 2009

ale cukrus prestan,robota ako robota ja ked sme byvali na SVK tak som tiez robila v obchode a vsetci sa divili,ze ja som mala take plany a skoncila som za pokladnou a sa cudovali,ze mam naviac,ale ja som sa len cudovla je to praca ako kazda ostatna a bars co viac je to riadna drina tvarit sa na debilnych zakaznikov s usmevom,brrrrrrrrrrr uz nikdy viac 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😔 😔 😔 😔

zlato115
9. apr 2009

cukruska, no ja si zase myslím, že sa máš s čím chválit, lebo v dnešnej dobe si prácu treba vážit a že si pokladníčka, tak to klobúk dolu a prajem pevné nervičky 🙂

cipsinka
9. apr 2009

a ked som uz odchadzala z toho obchodu lebo sme sli do Irska a stahovali sme sa na Oravu tak jedna zakaznicka inak veeeeeelmi super,mi povedala,ze by sa nasiel u nej v praci flek v kancli,to sa ma predtym pytala,ze aku mam skolu a bla bla bla a ani ma nenapadlo,ze mi chce pomoct dostat sa z toho zalaru 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 ,ale bohuzial uz bolo neskoro ja letela do Iiiirska 😅 😅 😅 😅

zlato115
9. apr 2009

dobre babule, ja už utekám domeno, tak vám prajem pekné sviatky, hlavne vela oddychu, papa 🙂

cipsinka
9. apr 2009

presne zlato na tu robotu treba peeeeeeeeeeevne nervy co ja bohuzial nemam a domov som chodila vynervovana ako cert a to som mala len 4 dni za mesiac volno a plat 8000 plus gastrace 1000 sk a nie je to az tak davno ved len dva roky,takze tak

cukruska1920
9. apr 2009

dakujem...ste mi dodali poitivnu energiu 😉 no to je pravda... dnes som myslela ze ich roztrham...boli hnusni... ale ja s mojou papulou som vsetko nedokazala odignorovat 😅

cipsinka
9. apr 2009

ahoj zlato a pekne sviatky a veeeeeeeeeela vody 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅

cipsinka
9. apr 2009

cukruska treba si povedat,ale ja som to nevedela to bolo hned po skole tak som bola este take male zriebatko,ale teraz by to bolo uz o inom 😉 😉 😉 😉

cukruska1920
9. apr 2009

cipsi..aha... ja som dneska jednej vynadala... som dokladala tovar..ulicka siroka ako svet a ona musi do mna vrazit s tou velkou ritou...tak som sa jej opytala ci sa nemesti...ona ze nie... a ja ze ani sa necudujem ked mate take vlecku.. sprosta asi nepochopila lebo na mna kukala nechapavo 😀

cipsinka
9. apr 2009

cukrus a v akom markete konkretne robis??Ja som robila v malom obchode ale za to som okrem pokladne mala na starosti aj vykldadanie tovaru,kontrolovanie datumu spotr.vo svojich regaloch a este pozerat aj na zlodejov no proste mazec a to sme na predajni boli len dve a to jedna za masom a jedna ja za pokladnov,takze ked bolo vela ludi sa tam mohlo kradnut ako po nebohom 😖 😖 😖 😖 😖 😖

cipsinka
9. apr 2009

cukrus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to mas ale papulu to by som si veru ani teraz nedovolila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som take dobracisko na co velakrat doplacam 😖 😖 😖 😖 😅 😅 😅 😅 😅

cukruska1920
9. apr 2009

vo velkom supermarkete Jendnota...mame tam 6 pokladni ... ale robi sa len za piatimi.. dneska som sa skoro ani na zachod nedostala co som v kuse blokovala...

cipsinka
9. apr 2009

pokladnou som chcela napisat,piesem rychlo a tak to aj vyzera......... 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😅 😅 😅 🙄 🙄 🙄

cipsinka
9. apr 2009

cukrus a my sme nemali ani vobec prestavky,to akoze do dnes nechapem,ze za 8 hodinovy smenu ani jedna prestavka a na WC sme chodili sposobom,ze ta co bola za masom stala pri pokladni ale ona nevedela blokovat,cize ak bol nahodou nejaky zakaznik tak musel cakat,cize na WC iba vtedy ked neboli ludia na rannej sa to este dalo,ale na poobednej to vobec cikala som iba doma 😖 😖 😖 😖 😖 😖

cukruska1920
9. apr 2009

mi mame normalne pol hodinovu prestavku...ale chodime po jednom... a ked robim poobede tak len 20 minut... a hodinu mame na dokladanie....

cipsinka
9. apr 2009

no co Ti poviem cukrus som rada,ze toto moje ,,stastne,,obdobie uz mam za sebou 😉 😉 😉 😉 😉

cukruska1920
9. apr 2009

ja cakam ze otehotniem a pojdem do riti stade..

cipsinka
9. apr 2009

podla nasej veducej sme sa mali najest ked neboli ludia 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ,no ranna este ako tak ale poobedna eee 🙄 🙄 🙄 🙄

cukruska1920
9. apr 2009

no to bolo teda horrible.. tu je to celkom fajn.. ked sa da vybehnem a zasivam sa 😎 ale nie dlho lebo to by ma uz hladali

cipsinka
9. apr 2009

cukrus tak Ti to prajem cim najskor 😉 😉 😉 😉 😉 a este jedna pykoska my sme vchodove dvere nemali,ze sa same zavreli musel ich zavriet zakaznik,no a jasne,ze kazdy 50 ty ich mozno zavrel tak som bola staaaaaaaaale chora a kedze som nemohla ist na PN tak som to nikdy nevylezala a vlieklo sa to so mnou az kym som odtial nevypadla 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cukruska1920
9. apr 2009

tak to si robila v malom obchode ze? mi tam mame dvere na fotobunku takze sa pekne zatvoria aj otvoria

cipsinka
9. apr 2009

ano v malom volalo sa to DONA 😉 😉 a ked som davala vypoved tak sa na mna este pozerali stylom ale coze Sandra co sa Vam u nas nepaci????? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

cukruska1920
9. apr 2009

aj vy ste to mali tak ze ked vam chybalo v kase tak ste museli doplatit ale ked vam zvysovalo tak vam to brali?

cipsinka
9. apr 2009

cukrus no jasnackaaaaaaaaaaaaaa,no mne chvalabozku v zivote nechybalo ale kamoske co bola na druhej smene sa to stavalo skoro stale,ze musela davat peniazky lebo jej v kase chybalo 😒 😒 😒 😒 ,ale ked mala navyse jej to brali svine jedny 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 a my sme mali este taku divnu kasu,ze tam nam neukazalo,ze kolko mame vydavat,iba kolko ma zakaz.zaplatit a hotovo a museli sme si to pocitat sameeee 😖 😖 😖 😖 😖

cukruska1920
9. apr 2009

tak to nam chvalabohu ukazuje lebo s mojou matikou by som daleko nedosla 😅

cipsinka
9. apr 2009

my sme sa na to aj pytali,ze preco nam tie peniaze nedavaju a veduca nam na to povedala,ze tym sa platia skody pri inventure,ktore su v nasom obchode dost vysoke,no jasna vec,ze su vysoke ked sme nemali nikoho kto by ludi kontroloval a my sme to nestihali 😠 😠 😠 😠 😠 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😝

cukruska1920
9. apr 2009

no mi hovor....mi tam nemame ani pipace ani SBS kara...tak tiez sa tam dobre corkuje.. 🙄