Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

zlato115
20. apr 2009

krasul, to je super, tak to máš pravdu, ked netečie aspon kvapká, pekne si to užijete rodinka 😵 😵 😵

cipsi, tak to hej, aj ja to milujem, tak sa už teším, nech nam omietnu a začneme vyberat podlahy a tak 🙂 🙂

krasulka
20. apr 2009

cukrus jeziiiiiiiis aku chut som nan dostala, ty kokso fakt 😀 😀 😀 tak vsetko naj zelam drahemu 😉

nely, veru aj ked len na chilku ale potesi...a hlavne ze bude s malou a ja budem spiinkaaaaaat celu noc a on nech sa stara 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krasulka
20. apr 2009

zlato a vy co staviate ci co? ja som trosku mimo obrazu 😅 ja chcem ist tento tyzden kuknut par bytikov, snad uz nieco vyberieme a rozhupeme sa 🙂 uz mam aj nejake vybrate z realitky, uz len dojednat termin obhliadky, len to musim sklbit s malou.

krasulka
20. apr 2009

Inak zamali mi fotku malej..vsimate? ach jo..musim tam dat potom nejaku spolocnu

cipsinka
20. apr 2009

nely 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀

Krasulik som z Oravy,no chceli sme davat eurookna ale su dost drahe tak sme sa zhodli asi na tom,ze dame plastove ale z hnedym ramom som to videla a vyzera to super,ved este prekalkulujeme pojdeme obehat vsetky tieto firmy a zvazime,ze co je lepsie 😉 😉 😉 😉 😉 .

Baby mam chcela by som vediet vas nazor.Moze ist chlap na svadbu bez saka??(nie zenich)Lebo moj Matulko pojde bez saka a ked sme to vcera vraveli svokre ta tak besnila,ze to sa musi 😲 😲 😲 😲 😲 😲 Ale Matulo ma perfektne pasikave gate,ciernu koselu,uzasny opasok ktory sa mu tam vynima a fialovu kravatu,cize to vyzera super a este 9.maja bude horuco tak hadam sa nebude parit v saku.Co vy na to poviete??zaujima ma vas nazor 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕

zlato115
20. apr 2009

krasul, ano my staviame domček... 🙂 🙂 🙂

cipsinka
20. apr 2009

chcela som napisat s hnedym ramom 😅 😅 😅 😀 😝 😝 😝 😝 😝

cipsinka
20. apr 2009

hej krasul vsimla som si,ze Ti zmazali fotku,lebo asi iba tvoja foto tam moze byt nie malinkej 😖 😖 😖 😖 😖

krasulka
20. apr 2009

cipsi jasne ze moze! Ked bude takto zelegantneni tak sako by to len pokazilo 😉 kasli na sovkru..nebude sa predsa parit v saku... 😒 aaj ti co buduu sako popripade mat ho nebudu mat urcite na sebe a len im bude zavadzat ked ho budu nosit..Takze pohoda jahoda, sako ostava doma 😀 😀 😀

a hnede plastaky som videla aj ja a na dome je to super!

jeeej zlato to je paradicka 😎 a kde tam v cechach ci doma?

cukruska1920
20. apr 2009

krasul...odkazem mu 😅

cipsi...no nemalo by sa... moj bol v saku celu noc...

cipsinka
20. apr 2009

krasulka,ze aj my mame na to taky nazor,ved som aj mojej babci volala a on,ze jasne,ze bez saka ved bude teplo a iba by mu to sako pokazilo a problem je v tom,ze on ani to sako nemaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A este sa Mata pytala,ze ako ideme obelceni aby sa k nam vedela zladit 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ja som pozerala ako puk,ze co sa ona chce s nami ladit 😲 😲 😲 😝 😝 😝 😝 😝 Mato ju hned odpisal,ze nech sa necha prekvapit 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
20. apr 2009

cukrus to vazne???Ale to myslis na vasej svadbe nie??Ale ved my sme len hostia 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cukruska1920
20. apr 2009

cipsi...aha....som si myslela ze bude zenich... 😀 som prehliadla tu zatvorku.....tak to sako nemusi mat...alebo nech si ho da len na obrad a potom si ho moze vyzliect

zlato115
20. apr 2009

krasul, doma na Slovensku, chceme sa vrátit, takže doma...

cipsi, my už máme okná, máme plastové... hnedý rám, je to zlatý dub a máme ich aj z vnútra a vyzerá to úplne ako drevené, takže pohodička... 😉

cipsinka
20. apr 2009

cukrus no ved som sa divila,ze celu noc 😲 😲 😲 😲 😲 ,ale to je jasna vec,ze ked bude zenich aj sako bude 😵 😵 😵 😵 😵 ,ale takto nam to je zbytocne za minat prachu a bude to len na stolicke prevesene 😉 😉 😉 🙄

cipsinka
20. apr 2009

zlato vaaaazne,vyzera to super???Tak si ma veeeelmi potesila,lebo aj my nad tym silno zvazujeme a teraz je jedna perfisna akcia nedaleko nas,ze 49%z ceny okien dolu tak tam chceme ist kuk 😉 😉 😉

cipsinka
20. apr 2009

boze ja pisem ako hungar,ze za minat prachu 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ,preklad:zas minat prachy 😝 😝 😝 😝

evitkamalicka
20. apr 2009

cukrus moj muz mal na nasej svadbe sako len do polnoci

cipsinka
20. apr 2009

evit ale ako host v lete to nie je nutnost ,ze??? 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕

cipsinka
20. apr 2009

som si myslela,ze so mnou bude plno roboty ale ako sa tak na to pozera svokra spravila z toho kovbojku a teraz som kvoli tomu len nervooozna 😖 😖 😖 😖 😖

zlato115
20. apr 2009

cipsi, ano mne sa to páči, naši to majú, aj svokrovci ich majú, takže ja som neváhala a dala som si ich aj z vnútra také hneé... a ked máte takú akciu, tak to je perfektné...

cukruska1920
20. apr 2009

evit..moj si ho nechcel dat dole...on mal aj vestu aj sako a o pol noci uz len sako

cipsinka
20. apr 2009

zlato aj my by sme chceli aj zvnutra hnede a aj parapetnu dosku mate hnedu,ze???A klucky Vam dali vybrat??Tiez su hnede?? 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕

cipsinka
20. apr 2009

cukrus tak tvoj drahy ma riadnu vydrz,moj by to veru nevydrzal 😨 😨 😨 😨 on ani teraz nechce o saku pocut a ma pravdu ved neni zenich tak naco robit paniku,mna by to ani nenapadlo,ale taaa svokraaa 😠 😠 😠 😠 😠 😠

cukruska1920
20. apr 2009

cipsi...tak ak ste len hostia tak ho mat nemusi.. moj sa tesil jak maly chlapec... 😀

evitkamalicka
20. apr 2009

cipsi my sme boli tiez takto pred dvoma rokmi v juni na svadbe a sako nemal, takze pohodicka

cipsinka
20. apr 2009

z coho cukrus,ze ma oblek??? 😕 😕 😕 😕 😕 Moj drahy je tiez typ elegana,ze jemu sa to brutalne hodi 😵 😵 😵 😵 😵 ale len tak frajersky kosela a gatuse ma v tom dobru prdel 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅

zlato115
20. apr 2009

cipsi, ano všetko máme hnedé, zladené do toho zlatého dubu, možeš si vybrat, ale oni ti odporúčajú ktoré k tomu patrí a je to super, krásne...

k tým sakám... nemusí mat sako, ked je host, na našej svadbe tieš nemali všetci saká a a ni som sa nečudovala, bolo teplo... moj manžel neni vobec na sako, ale kedže bol ženích tak vydržal, mal vestu aj sako, ale tak do desiatej, a potom iba vestu.... a po polnoci som mu dala iba košelu, nenechala som ho trápit, ved sme sa brali 7.6. minul. rok a to bolo teplo 🙂 🙂 🙂

cipsinka
20. apr 2009

eviiit 😵 😵 😵 😵 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 to len svokra ma nejake zastarale zvyky,ze vsetci dzedzincania co tam budu v sakach a stari dedkovia tak drahy nemusi byt tuctovy bude vynikat 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵

cipsinka
20. apr 2009

zlato no ved jasne a na tej svadbe bude 100 ludi a urcite si kazdy bude len nas vsimat,no urcite neviem co si tak svokra mysli,ze sme nejake hviezdy alebo co??? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Citujem ju:,,musite byt pekni lebo vsetci sa na Vas tesia.,, 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

Ale ved na to tam je zenich a nevesta tak nech sa vsetci tesia na nich,no nie?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀