Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

krasulka
25. máj 2009

Cafte zeny,

to mame dnes zas krasne co? ja som malu nechala spat poobede doma v chladku v postielke a ked sa zobudi pojdeme este von, aspon som si oprala a ozehlila kopu riadnu co mi akosi podozrivo raaastla 😀 😀 a ze este varit? pcheee.to coje 😀 😀 😀

dici no ja v tvojom tyzdni uz som rodila.Ale verim tio mam v zivej pameti aky je ten zaver najdlhsi ale uz lenvydrzat treba. A nepuchnes? mne strasn eku koncu opuchli nohy fuuuj 😀

no a de ta berni? nezdrhla na nejaku tajnu dofcu do Egypta? 🙂

co kde cukrus??? musim ponurat, ale tiez zdielam nazor nelynky, ze rada sama informuje o svojich novinkach ked uzna za vhodne 😉

diciiii ty vydrz do toho 4. juna nech sa mozem opit dvakraaaaaaaat 😵 😵 😵

dicinka1
25. máj 2009

krasul..a co je 4 juna?mas narodky?ci vyrocie sobasa? 😵 😵 😵 😵
a krasul,dost mi puchnu nohy,..ono to niekedy vyzera tie moje nohy ako nafuknuta gumova rukavica..sranda inac.. 😉 😀 😀

koczurka...jaaaaaj pamatam si ta..akozeby nie 😉 tak ty mas skoro rovnaky termin ako ja 😀 ja mam sice 5 juna..ale co som si pocitala podla oplodnenia tak 9-10 juna... 😉

marione74
25. máj 2009

ahoj dicinka, aj ja si Ta pamatam este z pred roka, dvoch, ked sme obe boli nedockave snazilky 🙂
Aj ked ty uz to mas len za par dni, ja este za par mesiacov, ale som rada, ze uz nie sme snazilky alebo tehulky a ty uz skoro maminka 🙂
Drzim palce na porod..

krasulka
26. máj 2009

Dobre ranko,

dici si zabudla? narodky mam 4. juna 😉 🙂

cukruska1920
26. máj 2009

Ahojte...tak uz to viete...som vam to chcela prist oznamit ked bude srdiecko a budem vediet ze to je v poriadku ale predbehli ma ☹ ale nevadi....ja sa taaaak tesiiiim 😵

mimusa4
26. máj 2009

ahojte..
cukruska veeeeľmo silno držím palce..
krasulka veď to je o chvíľu čo budeš sláviť 😉 😀
berni nechodí a nechodí a furt sa vyhovorí na robotu, alebo školu 😠 ..počkaj jak ťa lapim pod krk 😀

dicinka1
26. máj 2009

😵 😵 cukrus..gratulujem k fazulke a k srdiecku 😵 😵 😵

krasul,moja hlava derava..uz si spominam 😉

marione..pamatam si aj teba..som rada ze uz mas pri mene tt..super.... 😵 😵 nech ti to rychlo zbehne..mne sa to vlieklo sakramensky pomaly... ☹ 😠

cipsinka
26. máj 2009

caute nezbednice 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cukrusik gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirip
26. máj 2009

ahojte ako sa máte? 🙂

cipsinka
26. máj 2009

ahojky mirip fajn a ty ???Uz Ti presli nevolnosti??No,hadam uz aj ano paaaani,ze 21tt super 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirip
26. máj 2009

hej už prešli a včera mi potvrdili že bábatko máme zdravé a vylúčili všetky znaky downovho syndrmu tak sme šťastní prešťastní že sme zdraví 🙂 vyše dvoch týždňov už aj kopkáme 😵

cipsinka
26. máj 2009

mirip 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 t 😵 tesim sa s Vami musi to byt uzasny pocit 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirip
26. máj 2009

hej tešíme sa aj my, ked som dnes volala mojmu dokymu že ako sme dopadli na UZv v Blave tak do telefonu vykríkol že Chvalabohu 🙂 veru tešíme sa že nás Pánbožko vyslišal a že budeme zdravučkí aj dalej 😵

cipsinka
26. máj 2009

a co mali nejake podozrenie,ze babatku nieco bude??? 😕 😕 😕 😕 😕

mimusa4
26. máj 2009

mirip hlavne že všetko dobre dopadlo.čo sme všetci radi..nebudem ti písať že zbytočne si sa bála, lebo to by zažívala každá..hlavne veľa zdravíčka prajeme 😉

mimusa4
26. máj 2009

dúfam, že som to nenapísala surovo ak áno tak sa ospravedlňujem

krasulka
26. máj 2009

Ahojte laaasky, bernuska mi dne spisala sms, je ok, len ma toho vela 😉

cukrusiiik silno presilno drzime pesticky aj vsetko ostatne 😵 😵 😵 tesim sa s tebopu a dufam ze nas budes pravidelne informovat ako sa mate s bublinkou v brusku 🙂

mirip gratulujem k dobrym vysledkom, super 😵 a ako kukam tiez ti pekne pribudaju tyzdne tak len to krasne vydrzateste druhu polovicu.

cipsi ahooooooj ako sa mas? ze mate celkom pekne mat v irl hm? 😉

my mame dnes nejaky blby den, mala poriadn enechce jest ani pit, mrzuta je, placliva, len na rukach by bola, ale mne to nevdi, bo vidim ze jej nieco je tak ju mojkam a bnosim a vtedy je tichucko. Asi jej je moc teplo tak som ju nechala spinkat doma v chladku a aj teraz zvazujem ci mam ist von bo je dusno.

mimusa4
26. máj 2009

krasul...aj mne to tak písala bernuľka, si jej písala? že sa ani neozve?

mimusa4
26. máj 2009

jáj a ami má aké fajne nožky, už len popapať 😀

krasulka
26. máj 2009

mimu nie 😅 ona zlata mi napisala asi ze sme ju spominali 🙂

mirip
26. máj 2009

nie cipsy ono sú tabulky podla veku na riziká a ked ti vypočíta risk vačší ako je v tabulke tak už hned doktori povedia že je tam riziko na jeden s tých troch syndormov, a kedže mne to vyšlo inak ako je v tabulke povolené pre 31ročnú babu tak už mi dali na výber amonicenteza alebo tento špeciálny UZFV, amino sme zavrhli s mužom lebo je to riziko pre bábatko tak sme šli na ten UZV, a vačšinou to býba pozitívne ked je baba po 30ke ako ja a takmer všetky prvorodičky po 30ke sú už ako rizikové s podozrením na nejaký syndrom, inak ku moj nick 😵 😵 😵

mimusa4
26. máj 2009

beťárica lešuje na nete a potom napíše... 😀

mimusa4
26. máj 2009

tak idem na balkon, aspoň pozriem ako je vonku, dnes som ešte nebola, len na rožky..ale keď je taaak teplo 😝

mirip
26. máj 2009

halooooo kde ste zdrhli?

mimusa4
26. máj 2009

ja som tuu, ja ešte len zdrhneeem, ale o chviľ

mirip
26. máj 2009

aj meno už máte mimuš pre chalana vybraté? 😵

cipsinka
26. máj 2009

mirip vy budete mat dievcatkooooooooooooooooooooooooo,jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ja som normalne vytesena straaaaaaaaaaaaaaaasne mooooooc 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
26. máj 2009

drahy isiel pre postu k znamym ktori nam ju zbierali ked sme boli na SVK tak mam trosku cas na vass 😵 😵 😵 😵 😵 .

Krasuliatko ahoj mojko ano mame tu dnes fajn pocko,len jeden mrak sa dneska prehnal ked sme isli z mesta a samozrejme sme zmokli 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Ty si strasne uzasna maminka vidno,ze si materstvo vychutnavas nikdy som nepocula,ze by si bola z malej nervozna a to si u mamiciek hrozne vazim,lebo takych je malo 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
26. máj 2009

mirip moja babka strasne tuzi,ze ked budeme mat dievcatko aby sa volala Bianka 😵 😵 😵 😵 😵 ,ale drahy rozhodol,ze ziadna Bianka nebude 😕 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
26. máj 2009

no asi som tu sama tak letiiiim pa 🙂