Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

janka_a
26. aug 2010

@dadqa86 uzasneho chlapa potom mas😀 len so mnou je problem nakupovat.. pre moju objemnejsiu postavu takmer nikdy nic si nekupim a co na seba najdem tak je to ako na stare babky 🙄 a tak cely cas nadavam a kazdeho to prestane po chvili so mnou bavit 😀

dadqa86
26. aug 2010

@janka_a Nooo a vies ze vtom nakupovany sme rovnake? 😀 veru mne sa toto presne stava ja tiez nemozem zase na seba nikde nic najst co sa mne paci...a skoro nic si nekupim 😝 je to niekedy na porazenie... 😠

janka_a
26. aug 2010

@dadqa86 skoro rovnake😀🙂)

janka_a
26. aug 2010

ja sa pomaly poberam spat este pohar mlieka na ukludnenie zaludka a potom sladky spanok dobru🙂

dadqa86
26. aug 2010

@janka_a Noo to ano skoro rovnake 😀 tak dobru noc 🙂 😉

riana12
26. aug 2010

@nelynka no co? bude vana? 🙂 ja uz mam tu svoju za sebou 🙂
prave som zlopla pernicek slivkovy... 😀

nelynka
27. aug 2010

@janka_a maturujes?? To ako si dorabas skolu alebo sa ti v maji nepodarilo??
Ved ani nemas co zavidiet,aj teba to caka.. 🙂

Dadqa,mam pracovny vikend,normalne v robote..ja nerobim jak debil od pondelka do piatku aby som furt bola len tam..chcem mat aj volno obcas

Moj chlap nema nikdy s nkupovanim problem nastatie :D

nelynka
27. aug 2010

@riana12 to ves ze bola vana,tak mi to dobre padlo,ze az..a teraz uz trielim do prace a dneska az do 22h...chjo

riana12
27. aug 2010

@nelynka tak super, ze bola vana 🙂 a nech ti to v robotke rychlo zbehne... 😉

a mna furt chrbat boli, uz by to mohlo prestat 😠

cukruska1920
27. aug 2010

Ahojte dievcence...trosku vas poplujem este kym sa da...

T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵

nech sa nalepia

luciaa86
27. aug 2010

Dobreeee Ranko 🙂 musim ist robit kedze nestahujem 😀 a rodicia sa vracaju s vychodu tak idem varit aj ked sa mi moc nechce 😉

riana12
27. aug 2010

@luciaa86 ahoj a co dobreho ides varit? 🙂

lienka1304
27. aug 2010

Ahojte... pridavam sa po prvykrat... este som tu do nicoho neprispela.. 🙂 my patrime od minuleho mesiaca, kedy padlo rozhodnutie, ze sa budeme snazit, tiez medzi snazilcov... ja mam 22 rokov a priatel ma 26.. myslim, ze by sme uz mohli mat babenko po vsetkych strankach.. 🙂 predvcerom sme to skusali prvykrat a vcera a dneska ovulujem.. snad sa tam nieco uchytili z predvcera... 😅 len jedneho coho sa neviem zbavit, su myslienky na to, ze chcem otehotniet.. ☹ je to strasne tazke na psychiku... ☹ co vsetko robite, aby ste na to nemysleli??

h.a.i.n.y
27. aug 2010

@lienka1304 Ahoj. Prajem vam vela stastia nech sa zadari! Meras si BT alebo podla coho vies ze ovulujes?

lienka1304
27. aug 2010

h.a.i.n.y ahoj... no mna pri kazdej ovulacii boli vajecnik... tak akoby mi mala prist menstruacia.. v tomto mam vyhodu.. ale zase nie vzdy je to prijemne... 😒

luciaa86
27. aug 2010

a ako je to stou bazalnou teplotou vlatne?ja som si ju zacala merat tak minuly tyzden...ked je ovulacia teplota je najnizsia a po ovulacii stupne? ja mam posledne 4 dni 37 stupnov a mam pred menstruaciou

lienka1304
27. aug 2010

lucia86 tak bazalnu teplotu si merias kazde rano skor ako vstanes z postele... no ked ovulujes, tak sa ti zvysi teplota na tych 37°C... ked doovulujes tak sa ti zase znizi na tu normalnu, aku mas... keby sa ti teplota neznizila, tak potom to signalizuje, ze si tehotna... tie teploty si treba odsledovat aspon tak dva mesiace, aby si vedela, ze v ktorom obdobi asi ovulujes... kazda to ma trosku inak.. ja tiez ovulujem skor, akoby som podla mudrych clankov mala.. najprv si to odstraz, a potom budes vediet... ja si BT nemeriam... zevraj to nie je ani velmi spolahlive.. no neviem...

ivettka74
27. aug 2010

Ahojte zienky, ako sa mavate?? co nove?? ja sa nudim v praci :o(( aspon ze je uz piatok

ivettka74
27. aug 2010

@cukruska1920 zlata si ze na nas myslis aj ked uz mas skoro pred porodom :=)

luciaa86
27. aug 2010

@lienka1304 no meriam ju kazde rano ako sa zobudim este v posteli...no ze by som teraz az ovulovala? som 25DC tak neviem 😕 a zachvilku cakam navstevu, a ako som si zacala merat som mala 36,5 max a posledne 4-5 dni mam 37 teplotu

luciaa86
27. aug 2010

@riana12 no spravila som slovensku ryzu a dala som zapiect kuracie prsia a spravila som ktomu taku cesnakovu omacku 🙂

riana12
27. aug 2010

@luciaa86 ty si tusim nikde na nete nerobis grafik... ty si psominala, ze v exceli, nie?
napis aspon tuto do fora vsetky teploty... 😉

luciaa86
27. aug 2010

@riana12 nie na nete ani v exceli ale doktor mi dal graf teda taku tabulku lepsie napisane a tam si mam zappisovat rano namerane teploty....takze od 17teho do 20 augusta som mala 36,6 teplotu od 21 do 23 som mala 36,8 a od 24 augusta mam 37

riana12
27. aug 2010

@luciaa86 a MS si mala kedy naposledy?

luciaa86
27. aug 2010

@riana12 nooo 3 augusta

riana12
27. aug 2010

@luciaa86 a zacala si merat az toho 17., ze?

luciaa86
27. aug 2010

@riana12 ano to som si pisala na papierik az potom mi dal doktor ten graf takze od 17

riana12
27. aug 2010

@luciaa86 aha, no je tazko hodnotit teploty, ked ti chabju tie predtym... 😒

luciaa86
27. aug 2010

@riana12 no ved ale nevadi uvidime co povie doktor o 2 mesiace

dadqa86
27. aug 2010

@nelynka :Ja som sa len spytala lebo som si myslela ze pracujes od Pondelka az do Nedele 😒