Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

ituka37
1. okt 2010

no, mňa bolievaju prsia už tak 15 dni pred mrchu takže viem čo to je.... a to riadne, ani spať neviem a samozrejme ma bolia aj počas mrchu :D :D takže výhra

nelynka
2. okt 2010

ituka mna praveze nebolievaju vobec, boleli ma len raz v zivote, pred 2rokmi..takto silne...
No proste atb su svinstvo.. :-/

skriatek
2. okt 2010

@riana12 mavam 28 dnove cykly, ale pred troma mesiacmi mi tyzden meskali a pred dvoma asi styri dni, teraz som ich mala presne na cas, myslim, ze bez tych tabletiek by som ich mala az tak za pol roka

skriatek
2. okt 2010

@ituka37 manzel ide v pondelok na spermiogram a ja najblizsie pojdem ku gynekologovi az tak za dva mesiace (teraz mi pre recepty chodi manzel), pretoze mam novu robotu, som v skusobnej a naozaj by som o nu nechcela prist, lebo sa mi paci. Sef je Korejec a asi by nepochopil, ze potrebujem ist k doktorovi, ked sam chodi do prace, aj ked ma horucky 😒 ... inak na to az tak casto nemyslim, moju mysel zamestnava prilis vela inych myslienok, mam tolko konickov, ze ich ani vsetky nestiham, tak ako by som sama chcela, som optimisticka a stastna zo vsetkeho, co uz mam, len to mimco este k tomu chyba...

dadqa86
2. okt 2010

Ahojte baby chcem sa poradit...picha ma v podbrusku do teraz ma nepichalo vobec.....Mam obavy pretoze este neviem ci srdiecko byje....Presne takouto istou formou som prisla o 2-babetka uz ze som isla na ultrazvuk a nebilo im mam obavy a preto chcem ist k doktorovi uz v Pondelok a povedat mu ze by ma mohol dat skor na ultrazvuk lebo by som chcela vediet ci to srdiecko byje do prvej poradne mam ist vsak az 20-teho myslite si ze robim dobre ked pojdem skor? 😒

snehovavlocka
2. okt 2010

@dadqa86 neviem poradit :( ale drzim ti palce....ale preco by si nemohla ist na ultrazvuk skor???ja som bola v tvojom tt urcite a dokonca mi ho robil dr. pri kazdej poradni (pri oboch detoch)

dadqa86
2. okt 2010

@snehovavlocka Lebo ked som bola na prvom ultrazvuku tak tam skoro nebolo nic vidno len taku hmlu tak mi kazal prist az 20-teho no mne sa to zda velmi neskoro pretoze mi to vychadza na 10-tyzden tehotenstva...... 😒

snehovavlocka
3. okt 2010

@dadqa86 tak neviem....

riana12
3. okt 2010

@dadqa86 od 6. tyzdna byva srdiecko a uz vtedy je vidno na UTZ drobceka, teraz si v 9., neries a v pondelok k dokimu nabehni...

nelynka
3. okt 2010

dadqa urcite chod..pokial je doki normalny uzv ti urobi.. A teraz uz musi byt nieco vidiet, tak ako pise riana, uz si 9tt a to uz pokial srdiecko je, tak tam bude.. Tak ani nevahaj a zajtra rano sup sup na gyndu..

domidomi
3. okt 2010

Dadaqu86 podľa mňa by si tiež mala ísť. Pokiaľ viem tak od toho cca 6 týždňa by malo byť srdiečko vidieť, len ho treba na ultrazvuku nájisť 🙂 Držím palce, potom napíš ako si dopadla

ituka37
3. okt 2010

dadwa86 .. určite tam chod, srdiečko musí byť vidieť .. bola som na jednom takom ultrazvuku s kamaratkou, bola v 7 alebo 8 tyždni a srdiečko jasne bilo... takže určite ku nemu choď ...

ituka37
3. okt 2010

nelynka .... aha, tak to ti aj trošku zavidim, že ťa bolia len teraz a nie furt.. . aj keď mam zase istotu, že určite dostanem keď ma začnú bolieť.... ja som mala problémy od januara z mrchu, mala som každý druhy mesiac a na prsiach som to presne citila, že neprídu..vo februari ma boleli 2 dni takže mrchu nebola. bola až v marci v presný dátum, až na vynechanie februara a tak to bolo aj dalsie mesiace...až v júly sa mi to upravilo keď mi zistili že mám cistu a ta mi sama zmyzla ked som dostala mrchu, ale bolesti som mala teda riadne v podbrušku, no hlavne že ta cista je preč a teraz mam zatial v pohode..ale cyklus je tak 35 dňový :D no pravidelný :D taak dúfam, že už bude všetko ok a do konca roka budeme mať // :D

ituka37
3. okt 2010

skriatek ... ahoj, no verím ti že by si nechcela prísť o novú prácu, ja som na tom rovnako, tiež som v novej robote len mesiac takže som v skúšobnej a ešte by sme chcely začiatkom roka zobrat uver na byt tak dufam, že tu ostanem robiť,snáď mi budú vyšetrenia padať na moje volno, ale ak nie, tak zase mne začína prac. doba o 10:00 rano tak to by som dako stihala... len si daj potom na tom zaležať... a chodiš stale ku tomu istemu gynekologovi? si s nim spokojná? odkial si s BA? tak

nelynka
3. okt 2010

ituka, snad najdes, len netreba zufat 🙂
Mne to az tak neponahla, mam dost casu 🙂
Ja mavam cykli 28-35 dni, takze klasika,nikdy neviem kedy cakat xixi..
Ked nemam podprdu,tak bolia menej..uz sa tesim na mrchu ked uz to prestane🙂

ituka37
3. okt 2010

nelynka.. nezufam :D uvidime :D no mňa bolia viac keď si dam podprdu večer dole, keď ju mam na sebe tak to nieje take zle...a v noci fuuuu to je teda, niekedy neviem ako si lahnuť....xi

riana12
3. okt 2010

babulky no aj mna posledne mesiace pred MS prsia pobolievaju, aj ich mavam take tazke... kym ma podprsenku, tak sa to este da... a na noc som si zvykla davat nieco ako podprsenku, len to nie je klasicka podprsenka, je to nieco ako ked by vam tielko ustrihli tesne pod prsiami a nasili gumu... ani zasvet ma momentalne nenapadne, ako sa to vola 😝 😝 😝

ituka37
3. okt 2010

riana12 .. no to može byť fajn pomocka 😉 ono mňa keď už bolia extrémne tak si nechám aj na noc podprdu...ale to už musí byť 😀 ako tak sedím zisťujem, že už ma začínajú bolieť 😖 ale je ešte dáko skoro, 20 dni do mrchu 😕 to neee ..

nelynka
3. okt 2010

rius tomu sa hovori sportova podprda 🙂

Mna v noci nebolia, vpohodke spim..

riana12
3. okt 2010

@nelynka ee, sportova je troska ina...

skriatek
3. okt 2010

@ituka37 ahoj, moja pracovna doba je po-pia 07:00-15:30, takze to k doktorovi nestiham, ale ked mi skonci skusobna, tak za nim hned pojdem a uvidim, co mi povie, ak mi vobec nieco povie, lebo skoro na vsetko sa ho musim vypytovat, sam od seba mi toho vela nepovie... ak nevymysli nic nove, asi ho budem musiet zmenit... a aj tak, uz dlhsiu dobu byvame v puchove, predtym sme byvali v povazskej bystrici a tam mam este skoro vsetkych lekarov, ale uz ich chcem postupne menit, aby som ich mala vsetkych v puchove. a ja som k nemu musela ist asi nejake dva mesiace po vysadeni antikoncepcie, pretoze som vobec nedostala menzes a ani tehotna som nebola.

kibuk
3. okt 2010

ahojte mozem vas poprosit o hlas pre nasho psika? vopred dakujem za kazdy hlas http://www.cas.sk/pesroka/profil/3824

ituka37
3. okt 2010

@skriatek aha tak to je už horšie pri takej pracovnej dobe 😖 no ja som antikoncepciu nebrala nikdy, s maželom sme spolu už skoro 5 rokov a vždy sme boli bez ochrany ale asi si vedel davat pozor, snažime sa už vyše roka. Ja som mala problemy s MS už septembri 2009 ako sme začali ale to boli len tak tyžden, dva do decebra meškani. Od januára som mala MS každý druhý mesiac, nevedel mi doktor povedať prečo. Potom som prešla k druhému doktorovi, zistil mi cystu, tá mi v júly pri MS zrejme praskla lebo som ju po MS nemala už. Aj ma riadne bolelo brucho takže som to pocítila, odvtedy mam pravidelne :D a tento doktor sa o mna naozaj stará, nemenila by som ho 😎 skús si nájsť takého, na odporúčania niekoho koho poznáš 😉

dadqa86
3. okt 2010

Ahojte baby toto tu ukazuje nejak cudne ja niesom v 9-tydzni,ale od zajtra som uz v 8-tyzdni,ale aj tak ja uz som rozhodnuta ze k dokimu pojdem a dam vam potom vediet ja sa len budem modlit aby sme to srdiecko tam videli a aby hlavne bilo ☹ strasne sa bojim pretoze som prisla uz o 2-babetka....A povedali mi to presne na ultrazvuku ze srdiecko nebije ☹ ma bude zajtra triast ako osiku drzte mi palce ja vam dam vediet ako som dopadla a dakujem za podporu 🙂

cukruska1920
3. okt 2010

@dadqa86 budem drzat palce 😉

dadqa86
3. okt 2010

@cukruska1920 Dakujem 🙂

solinkarka
3. okt 2010

Cawte baby,,ako sa mate? nieco nove? 🙂

riana12
4. okt 2010

ahojte 🙂

helenka333
4. okt 2010

@dadqa86 Držíímmm siiiiiiiiiiilno pršteky, aby to srdiečko bilo!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

helenka333
4. okt 2010

@dadqa86 ja som cez víkend dostala mrchu...tak som bola smutná, ale nevadí, teším sa na dalšie "pokusy".