Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

misha666
27. jan 2009

no a uz pasem chlieb s maslo m a syrom 😀 ten je fajnyyyyyyyyyyyy 😀

cukruska1920
27. jan 2009

kika..ahoj..ja som priamo z nitry

cipsinka
27. jan 2009

baby zas sa mi objavil ten egzem na tej ruke 😒 😒 😒 😠 😠 😠 😠

kika86
27. jan 2009

Cips, vy ste teda taky velky cestovatelia 😉 Aspon sa nenudite na jednom mieste 🙂

kika86
27. jan 2009

Cukrus, ja do Nitry chodim do skoly 😉

cipsinka
27. jan 2009

Kika ani nie.S rodicmi som zila tam a s drahym si zacinam zit zivot na inom mieste a aby nam nic nechybalo tak sme si sli trosku zarobit 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵

misha666
27. jan 2009

baby idem spinkat...papa 😵

cipsinka
27. jan 2009

baby mne blbn kon 😠 😠 😠 ,stale mi to vypina 😖 😖 😖 😖 ,tak idem aj ja pozriet co je v telke,pa zajtra 😵 😵 😵 😵

cipsinka
28. jan 2009

no teda baby???????????????????????? 😒 😒 😒 😖 😖 😖 😢 😢 😢 😢 🙄 🙄 🙄 🙄 😅 😅 😅 😅 😅 ,to tu teda dnes zilo 🙄 🙄 🙄 🙄

My sme boli s drahym na vylete,tak som sa vyzivala vo foteni a mam asi milion fotiek 😵 😵 😵 😵 ,dnes sme tu mali nadherne a teploooooooooooo,bola som iba vo veste vonku 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

cipsinka
29. jan 2009

vy strajkujete?? 😕 😕 😕 😕 😕

cukruska1920
29. jan 2009

strajkuju 😀

cipsinka
29. jan 2009

fuuuuuuuuuu,cukrus hned mi odlahlo,ze si tu 😉 😉 😉 😅 😅 😅

cukruska1920
29. jan 2009

ale uz nie dlho.... si robim uz asi tyzden chut na vyprazany encian...tak si zbehnem kupit do obchodu a urobim si s hranolkami a s tatarkou....taka dietka 😀

didusa.risulo
29. jan 2009

ozaj cukrus s i mala cera stretko s konika a to z ktorej temy?

krasulka
29. jan 2009

Caute zienky, co je nove? Snezi u vas? Tu hlasia sniezik tak som zvedava!!! 🙂

cipsinka
29. jan 2009

auuuu,robim polievku a som sa popalila na hrnci 😲 😲 😲 😲 😲

cipsinka
29. jan 2009

krasul tu nesnezi ale oproti vcerajsku je tu hrozneeeeeeeeeee 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

cipsinka
29. jan 2009

krasul krasne brusko mas 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,pozerala som album,ze februar,to sa Vam dnes narodili dve babatkaaaaaaaaa 😲 😲 😲 😲 😲 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

krasulka
29. jan 2009

cipsi, veru dve babetka a dalsiei dve baby nastupili dnes do porodky, tak este cakame 😀 😀 😀 Je to sranda to tak sledovat online. Aj ja uz by som islaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂

No kiez by to globalne oteplovanie malo vplyv na Irsko..ze by tam konecne bolo normalne leto..Mne nic tak nevadi na tej krajine ako to pocasie...Ved Irsko je tak krasna krajina, keby boli slnencne dni..tak s babom by som bola stale vonku.

cipsinka
29. jan 2009

no,krasul vcera bol uzasny den,naozaj kraaaaaaaaaaaasa 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ,boze to mate teraz superne,uz sa Vam to rozbieha,to musi byt inak napinave 😵 😵 😵 😵 ,ja budem asi revat pri kazdej ked ja budem tehotna a zacneme rodit 😀 😀 😀 😅 😅 😅 .Normalne pri Vasich babatkach mi slzy vysli 😅 😅 😅 😅 😅 😅

krasulka
29. jan 2009

cipsi, hej je to super, ked sa to tak zacne rozbiehat. Neboj ved uz coskoro snad budes aj ty tehu 🙂 🙂 Ja uz banujem ze som skorej nebola tehu...sa to nezda..ale tie roky tak letiaa

cipsinka
29. jan 2009

veru letia,teraz som mala 20 a uz tento rok budem mat 23 😲 😲 😲 😲 😲 😲

krasulka
29. jan 2009

cispsi a ja 25 ☹ ☹ ☹

cipsinka
29. jan 2009

ale uz budes maminka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

krasulka
29. jan 2009

cipsi no uz aby to bolo..len co sa stale strachujem takto ku koncu..

cipsinka
29. jan 2009

no to hej,malicka je uz velka a ma manlinko miesta,ale neboj ty by si to vycitila keby nieco 😉 😉 😉 😉

cipsinka
29. jan 2009

Dnes som si dala zavazok,ze budem citat konecne knizku,ale sa mi nechce,lebo by som pri nej zaspala 😅 😅 😅 😅

dicinka1
29. jan 2009

krasulka....nadherne brusko...naozaj..a si tam krasne sfotena... 😉 taka zmyselna fotka,....ako keby si tam davala najavo svoju lasku babetku...krasna fotka naozaj..dobre vymyslena..klobuk dolu 😵 😵 😵 😵

krasulka
30. jan 2009

Ahojte,

dici to fakt? To bola total nahoda ze je to tak v tieni, lebo som si chcela cvaknut brucho a kedze som sama tak jedine samospust to istila...no len som si neuvedom,ila ze som fotak postavila oproti oknu 😅 😅 😀 😀

co dnes robite? Ja som zamiesila cesto na langose, uz sa na ne tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

evitkamalicka
30. jan 2009

ahojky 🙂