Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

krasulka
30. jan 2009

Evit ahhoooj, ako sa mate? co je nove v SALI?

evitkamalicka
30. jan 2009

krasulik mame sa fajne, uz nam dosla stolicka na papanie pre Adamka, kuk do albumu, dnes ideme dat prvy raz zemiacik tak som zvedava ako sa bude tvarit, za 2 dni mame 4 mesiace, uf ale to leti...ako sa citis?

misha666
30. jan 2009

ahojte kocky... ja som konecne doma u mojich rodicov.... som sa napraskala a uz sa tesim ked pride mamka z prace...a mi donesie nejake dobroty a na veceru si necham prichystat pecene zemiacky a kuracie prsia na prirodno so sampinonami 😝 ked som isla z KE busom moj ocko ma cakal na zastavke a hned mi dal cokoladku pohladkal brusko a hovori ze vsetko najlepsie...a ja na neho kukam a on mi hovori sak Emmka ma dnes meniny 😀 😀 urcite aj moja mamka pride domov s darcekom 😀 zajtra mame oslavu lebo brat mal 15 tak zase sa napraskam juuuj ale doma je predsa len doma 😵 😵 😵

krasulka
30. jan 2009

Evit, to je aka paradna stolicka, super! A maly aky drobec v nej 😀 😀 😀 😀 Tak uz sa ide papat vo velkom? No daj vediet po tom ako mu chutilo, aj ho odfot ze ako sa bude tvarit. 🙂

Ja sa citim ako posledne tyzdne pred porodom, este to mas isto v zivej pameti 😀 😀 nespavam, vsetko ma tlaci, som nemotorna, vsetko mi pada z ruk, a nejak mi opuchla tvar, tak vyzeram jak mesiac v splne 😀

Mishka, juuuuj, tak to verim ze doma je doma. U mami je najlepsie 😵 😵 tak si to poriadne uzi,a otec aky zlaty, ze si spomenul. Ja som akurat rozmyslala kedy bude nasa oslavovat meniny...hmmm..

evitkamalicka
30. jan 2009

krasulik hned tam hodim foto, ale chutilo mu len sa moc dobre neda jednou rukou krmit a druhou zaroven fotit 😅

mimusa4
30. jan 2009

ahojte, téma moja obľúbená som rada, že sa tu môžem zaradiť medzi tehotné, práve som sa dozvedela, že som tehotná, ďakujem vám všetkým za držanie palcov, tak strašne som plakala až som sa spotila pri odpovedi 😵

krasulka
30. jan 2009

Mimuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus, jeeeeeeeeeeeeeeeeeej, tak to je sila! Ja mam normalne zimomriavky po tele a slzim!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Konecne, Mimuska, supeeer! Z celeho srdiecka ti gratulujem a prajem ti vela vela zdravicka a pohodove tehotenstvo nech uz ide vsetko tak ako si predstavujes! To je dnes super spravicka, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

krasulka
30. jan 2009

mimus a oni ti volali ci si tam bola osobne? Napis, ako to prebiehalo cele, a co drahy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

evitkamalicka
30. jan 2009

mimus z celeho srdiecka ti gratulujem, to je super spravicka 😵

cukruska1920
30. jan 2009

mimus...... nechodim sem casto ale som rada ze som si precitala to co citam.... gratulujem ti a uprimne ti zelam vela sil, vela zdravia, odvahy a optimizmu.... 😵 😵 😵

cipsinka
30. jan 2009

jezkovie voci,mimuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus,preboha asi to viac prezivam ako by som bola ja tehotna,straaaaaaaaaaaaaaasne Ti gratulujem,uzasna sprava.Tak sa drzkajte 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Krasul dik 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵

krasulka
30. jan 2009

cispiii,ahoooooooj, kde nam ta mimuska zmizla? Sak cakam podrobnosti a furt nic, ale ved ona napise 😵 😵 😵 urcite sa este spametava zo soku 😀 😀 😀 ale krasneho a prijemneho. Huraaaaaaa

misha666
30. jan 2009

mimuuuuuuuuuuuuuuuuuuus no ja siknem benzin.... huraaaaaaaaaa budeme spolu kocikovat po KE 😵 😵 😵 😵 blahozelaaaaaaam ...dufam ze sa chytli vsetky tri nech je veselo 😀 😵 😵

krpcek
30. jan 2009

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 mimusik veeeeeelmi ti gratulujem. 😵 😵 😵 😵 zase revem. 🙄
moja prajem ti hlavne pohodkove tehulkovanie. 😵 😵 😵 😵 😵

mimusa4
30. jan 2009

nebojte ja prídem, len nechcem preplakať celý deň, potom poviem vsio ok?
revem jak šalena za vaše gratulky, ale musím sa skľudniť d.d.d.d.d.d cmukujem vás

žeby krasuliak natoľko požehnal novú temu? 😀

dicinka1
30. jan 2009

mimusaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..gratulujeeeeeeeeem

krasulka
30. jan 2009

mimuuus, jasnacka 😵 😵 😵 😵 poriadne to predychaj, spracuj, uzi a potom nam vseetko napises 😵 😵

No krasuliak bude pisni ze aky je plodny 😀 😀 😀 😀

zabka1611
30. jan 2009

Ahojte babenky...teda nechcem ešte nič predbiehat, ale už to tak vyzera, že budeme mať miminko!!Aj MS meška, aj priznaky mam... zajtra budem testovat..tak držte palčeky..juuj..tak si želam mať miminko 🙂 😵

krasulka
30. jan 2009

zabka, tak drzime palceky, aby to bola pravda 😵 😵 daj vediet zajtra.

mimusa4
30. jan 2009

tak by som si chcela pospať a nejde to, dúfam, že túto noc to už pôjde 😅

dicinka1
30. jan 2009

baby,mrknite si par stran dozadu grafy bt...na nasu extra didusu..sa popisate z toho...to uz je trosku haluz...cisto psycho... 😅

mimusa4
30. jan 2009

krasulka ja som tam volala poobede, ráno som bola na krv..testy mám v albe, bála som sa im veriť 😅 , ale je to potvrdené..

kojzarik
30. jan 2009

mimusa gratulujem, to je perfektna sprava

mimusa4
30. jan 2009

dakujem kojzi, aj pre mňa 😵

lenka1987
30. jan 2009

HEJ JA CEM BABO NEMOZU ICH BOCIANY NOSIT??? ☹

mimusa4
30. jan 2009

lenka to by sme chceli tak všetky, asi musíme byť veľmi trpezlivé 😉

lenka1987
30. jan 2009

AAAAA ALE JA SA SNAZIM 2 ROKY UZ A AJ MA TO PRESTAVA BAVIT NO A VZDY KED SI MYSLIM ZE SOM TEHOTNA A ZACNEM O TOM ROZPRAVAT TAK MA NAPADNU CERVENE A MAM PO RADOSTI

kojzarik
30. jan 2009

mimusa nemas zaco tesim sa s tebou

lenka1987 nepis velkymi pismenami lebo ti admini budu mazat prispevky

lenka to neni dobry napad bo u nas v dedine nemame ani jedneho bociana 😀

nelynka
30. jan 2009

lenka cim viac budes chciet tym pozdejsie sa ti podari, moja teoria

lenka1987
30. jan 2009

okik ale ja viem ale co uz ked tak hrozne cem za kazdu cenu ale zase ze by som sa vyspala s niekym inym aby mi urobil??, hmmmm 😀