Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

riana12
3. sep 2010

@janka_a no tak teda pockaj, ved stvrtok uz nie je daleko... ale potom prinut dokiho, aby ti to poctivo podrobne vysvetlil...

janka_a
3. sep 2010

@riana12 bola som asi hlupa ked som sa ho nespytala na detaily 😔 budem musiet vyckavat...

a inac ty co mas nove?🙂

riana12
3. sep 2010

@janka_a tak potom daj vediet, co ako 😉 no ja nove uz nemam nic od poobedia 🙂

janka_a
3. sep 2010

@riana12 neboj sa dam vediet🙂 nic to idem ja pomalicky zalahnut kedze zajtra ideme s priatelom na nakupy 😒
pekny vecer a dobru noc🙂

dadqa86
4. sep 2010

@janka_a Ahoj moja...Ako sa mas?Ja sa mam celkom dobre v Utorok mi ma dojst mrcha tak ju uz citim za dverami 😅 v Pondelok sa idem pytat o robotu tu u nas blizko domu v jednom Sekaci predavat Polske veci 🙂 sa len modlim a dufam aby ma vzali 😵

janka_a
4. sep 2010

@dadqa86 ahoj..ja som akurat prisla k rodicom brat ma narodeniny tak ideme trosku oslavovat len som "musela" nakuknut trosku🙂.. drzim ti palceky na pondelok-podla si si nasla celkom dobru pracu🙂 aj nieco pomoze🙂
ja som dnes 27/28DC a o mrche ani chyru ani slychu 😕

luciaa86
4. sep 2010

ja uz som po mrche hura 😀 mozme sa snazit dalej

janka_a
4. sep 2010

@luciaa86 mzoem ti len tisko zavidiet 😔 drzim palceky k snazeniu🙂

dadqa86
4. sep 2010

@janka_a Noo dakujem dufam ze ma vezmu 🙂 ja mam dostat v Utorok 7-dmeho uvidime ci nedojde skor alebo zase neskor 😒

janka_a
4. sep 2010

@dadqa86 aspon by si nebola doma a dni by plynuli rychlejsie🙂
...ja som sa asi veelmi spoliehala na lieky od gyn. ze po jednej davke dojde mrcha tak ako ma..ale uz viem ze nedojde 😔
neznasam taketo trapenie..

dadqa86
4. sep 2010

@janka_a Noo sak kto by mal rad take trapenie...Mne tiez nejako cudne hapruje niekedy mi pride aj o tyzden skor alebo neskor mala by som ist aj ja k doktorovi... 😒

nelynka
5. sep 2010

cavte zeny, co vy tu zase stresujete za mrchu preboha???
Ved normalne cykli su 27-35dni tak nechapem co riesite..nikde nie je napisane, ze musite mat stale na hodinu a na den, kazdy mesiac, rovnake cykli..
Ako jani, tebe ked mrcha nechodi bez liekov vobec tak budiz, ale dadqa ty co hned doktora, ked pride o tyzden skoreej? Jaaaaaaj zeny 🙂)

dadqa86
5. sep 2010

@nelynka Ja som ro napisala len tak uz dlho mi hapruje....ale mne to nevadi ja som to aj dokimu hovorila ked som bola u nho a nepovedal nic... 🙂

zuzu4444
5. sep 2010

caute baby co nove za dobu co som tu nebola?

dadqa86
5. sep 2010

@zuzu4444 Ahoj... no u mna nieje nove nic zatial.. 🙂 a co u teba ako sa mas? a co mas nove?

janka_a
5. sep 2010

@nelynka ja stresujem po tych vsetkych problemoch stresujem ako blazon 😒

@dadqa86 ked dojde den dva skor neskor tak to mas jedno-... len ja som mala aj obdobia kedy meskala aj tri tyzdne 😒 a potom tie moje "slavne" problemy tak radsej stresovat ako potom lutovat ze som to nechala tak..

@zuzu4444 ahoj🙂 tu asi nic nove.. iba par vystresovanych zienok 😀 a ty co nove?🙂

janka_a
5. sep 2010

a inak ahojte...tak ja som sa tohto vikendu rozlucila s priatelom cca na mesiac 😖...vcera sme oslavili narodeniny mojho brata uplne uponahlany vikend...
vcera som sice isla spat skoro no dnes som uplne unavena uz od obedu zaspavamci uz postojacky alebo posediacky..

dadqa86
5. sep 2010

@janka_a Sak ano to mas pravdu...uvidim,ale sranda je ze sa vobec necitim nato zeby som ju mala dostat.. 🙂

nelynka
5. sep 2010

@janka_a tak to je jasne, ked mas problemy, ale stresovat preco, to nechapem, nedojde, tak idem, dostanem vyvolavacku ked nepride ani tak, nasadim clostyl a hotovo..uz by som to skor brala ao samozrejmost nie stres..

@dadqa86 no nepovedal, lebo ym sa to vymyka normam tak je to ok.. aj ja som minuly mesiac mala 28dc, predtym 35dc a teraz 30dc.. ziaden mesiac nie je taky ze by som mala rovnake hehe 😀 😀

dadqa86
5. sep 2010

@nelynka Ja som praveze mala vzdy nacas lenze po druhom potrate sa mi to vsetko zmenilo si chodi ako chce a mne to len vyhovuje aspom nemyslim na tie bolesti co ma cakaju ked mi mrcha dojde...Ja mavam strasne bolesti... 😒 a vobec sa netesim ked mi ma dojst,ale to asi ziadna z nas 🙂

zuzu4444
6. sep 2010

babule ahojte 🙂

janka_a
6. sep 2010

ahojte..dnes som stretla jednu nasu rodinnu znamu a pochopila som ze ked cloveku nie je sudene mat vlastne deti tak vsetko sa da riesit aj inak.. nechat zivot len tak plynut a uzivat si a dufat ze raz sa vsetko zmeni,,,

janka_a
6. sep 2010

ahojte... vsimam ze akosi nam temicka upada...
ak tu nahodne niektora ste neviete nahodou co pomaha na nafuknute brucho? 😒 blee.

riana12
6. sep 2010

ahojte, no ja cez viikend moc na net nestiham chodit a teraz mam aj skolu, cely den v nej trcim od sedem do sedem... 🙄

janka_a
6. sep 2010

@riana12 na aku skolu chodis?

riana12
6. sep 2010

@janka_a IP 😉

janka_a
6. sep 2010

@riana12 vidim🙂a co studujes?... a nemas to trosku daleko do skoly? 😕

riana12
6. sep 2010

@janka_a no ja uz som si na taku vzidalenost zvykla... uz to takto taham 4. rok, takze uz sa to tak nezda... a chodia ludia aj dalej 😉

janka_a
6. sep 2010

@riana12 a to dochadzas kazdy den? 😕 ale ked si si zvykla tak to je fajn potom🙂