Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

snehovavlocka
22. sep 2010

@riana12 prechladena,ale inak ok

nelynka
22. sep 2010

@riana12 ahoj, no nahovno, nachladnuta som jak pes, usi ma bolia, ajaj..strasne to je, ale inak ok..
na slovensku bolo bombovo...uz sa tesim ked pojdeme domov nastalo a budeme vklude chodit po navstevach 🙂

nelynka
22. sep 2010

@riana12 ahoj, no nahovno, nachladnuta som jak pes, usi ma bolia, ajaj..strasne to je, ale inak ok..
na slovensku bolo bombovo...uz sa tesim ked pojdeme domov nastalo a budeme vklude chodit po navstevach 🙂

riana12
22. sep 2010

@snehovavlocka
@nelynka obe nachorene, "fajnovo" 🙄

babulky, dneska sa mi teda cez obednu prestavku vynimocne super darilo 😵 bola som v cistiarni po korzet, aj som tyzden trpla, ci ho dokazu bez ujmy na zdravi vycistit... ale nakoniec uplne v pohode, takmer ako novy 🙂 kusok odtial som prebehla okolo obchodiku so spolocenskym oblecenim a len tak ma napadlo, ze to tam omrknem... no div sa svete, ja som si tam kupila presne take nohavice, ake som sa snazila uz vyse mesiaca najst v obchodoch... 😅
budem to mat ako oblecko na svadbu 🙂

nelynka
22. sep 2010

@riana12 vidis ake stasticko si dneska mala? dobre ti vnuklo myslienku vojst tam, aj mne sa to obcas stava xixi 🙂

cukruska1920
22. sep 2010

Ahojte... poslem vam virusy kym este stiham
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵 😵 😵 😵 vela stastia

riana12
22. sep 2010

@nelynka no veru, stastie ako hrom... juj, taka som vytesena... aj mne sa inac take vnuknutia stavaju casto 🙂

dadqa86
22. sep 2010

Ahojte 🙂

nelynka
22. sep 2010

@riana12 veru vwru...len si to uzite poriadne xixi.. a vytancujte do sytosti 🙂

@dadqa86 ahoj 🙂

@cukruska1920 dakujeme 😀

dadqa86
22. sep 2010

@nelynka Ahoj nely ako sa mas a co mas nove? 🙂

nelynka
22. sep 2010

@dadqa86 ani nic a ty? okrem toho ze si tehula 🙂

dadqa86
22. sep 2010

@nelynka Niiic take je mi dobre celkom nemozem sa stazovat 🙂 zatial

riana12
22. sep 2010

@nelynka no dufam, ze si uzijeme 🙂 snad sa bude dat aj dobre vytancovat, len mlady si pred casom pytal nejake lekcie tanca, asi by sa patrilo s tym zacat 😕 😅 no skusim daco s nim zrobit niektory vikend 😅 😀

snehovavlocka
22. sep 2010

@dadqa86 uz som po tebe chcela vyhlasit celokonikovske patranie 😀

dadqa86
22. sep 2010

@snehovavlocka 😀 😀 😀 no este dobre ze som stihla napisat

nelynka
22. sep 2010

dadqa neboj nic,bude dobre..nie kazdej je zle 🙂

Rius tak to by bolo uz aj zacat pomali, len pozor aby to mladeho nechytilo 😀

dadqa86
22. sep 2010

@nelynka Sak ano nejako to uz zvladnem 🙂

nelynka
22. sep 2010

dadqa este si len na zaciatku, este mas dlhu cestu pred sebou 😉

riana12
22. sep 2010

@nelynka no kebyze ho to chyti, jaaaj, jak by dobre bolo 😀

nelynka
23. sep 2010

riana heeeej? Tak by ta to tesilo?? Ale teraz vyckaj, ten tanec ci aj ta svadba?? 🙂

Mna trapi mocak, pokusa sa o mna zapal, tak jedine co mi zatim pomohlo je parak z harmanceka a ten uros caj je paradne hnus fuj, sa mi az zaludok dviha..fuj

riana12
23. sep 2010

@nelynka ten tanec, samozrejme 😉 bo ked ideme na disko, tak trcime pri DJ-och asi 95% času, ja si sice troška hopsám, ale nie je to ono... mladý má chuť tancovať, až ked na v sebe troška alkoholu - ale to len tak na osmelenie sa 🙂 a to zväčša príde, až ked sa balí aparatúra a väčšina ľudí je fuč 😀

nelynka
23. sep 2010

riana trcat pri Dj och neni az taka zla zabava, aspon teda ne pre mna hehe, bo potom furt skoncim ako Dj ja a oni chlascu 🙂
Tak ale chlapa nezmenis, moj kedysi tancoval a teraz by bol najradsej keby sa ani hnut nemusel 🙂
A kedz to vlastne je ta svadba a kto sa berie?

snehovavlocka
23. sep 2010

@dadqa86 to hej,mala by som kooopu roboty.....to vies,napisat do vsetkych diskusii....ale do sukromnych by sa mi to asi nepodarilo 😉

dadqa86
23. sep 2010

@snehovavlocka No,ale aspom som ti usetrila robotu 😉 🙂

riana12
24. sep 2010

@nelynka no tak ja zase do toho mixovania taka hotova nie som... ako rada popozeram, som zevdava, ale chcem ist aj troska trsat, nie len hopsat pri pulte... este som vzdy z toho aj nalezite ohucana, velke repraky a ja pri nich 😒

no a svadba bude 9.10., mladeho bratranec sa zeni 🙂

snehovavlocka
24. sep 2010

@dadqa86😀 hihihi.....a ako sa citis?uz mas aspon chute?😉

dadqa86
24. sep 2010

@snehovavlocka No citim sa cez den celkom dobre a co sa tyka chuti tak tie uz mavam 🙂 len mi rano byva zle a strasne ma bolia prsia...Inak v pohode...tesim sa ako blcha 😀

zuzu4444
24. sep 2010

ahojte 🙂 co nove za tu dobu co som tu dva dni nebola?

riana12
24. sep 2010

@zuzu4444 ahoj 🙂 no velmi sa tu nepisalo, ked si prestudujes tuto stranu, tak si akurat tak v obraze 🙂

u mna mozno novinka, ze som bola vcera na skuske, ale este neviem vysledok, lebo pani profesorka si dava velmi nacas... ini profaci by nam dali vediet hned okamzite, ale tato je nejaka madam ci co 😝 🙄

zuzu4444
24. sep 2010

@riana12 neboj zvladla si ju. noo veru sa toho moc nepopisalo za tie dva dni co som tu nebola a inak sa mas ako? ja po starom ani nove ani stare nic.

zuzu4444
24. sep 2010

@riana12 jeeej a este prosim ta mrkni na moj graf neviem ci ovu uz bola, raz ma z toho porazi asi uz