Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

zuzu4444
4. jan 2011

@ituka37 posli mi gafik, mrknem na nho,,,ja som dnes konecne 2DPO, ovu som mala na 26DC, tiez po ms zajdem k dokimu. Musime byt trpezlive a verit ze sa nam to podari.

@skriatek aj moj chce to dieta, niekedy mam pocit ze viac ako ja.....moj sa bol objednat na spg a doktor mu povedal ze nato treba odporucenie od gynekologa, co je blbost, nie? tak asi skusime v Blave a kaslat na Trnavu.

@dadqa86 tesim sa s tebou,

ituka37
4. jan 2011

@zuzu4444 no pošlem ti ho, keď som tam včera dopisala teploty tak aj tie plodne dni ktoré sa mi zobrazovali predtým sa mi zrušili, no divne.

nejde mi to poslat tak si to dam do albumu a pozri si to tam 🙂

dadqa86
4. jan 2011

@zuzu4444 Dakujem a ako sa mas ty?co mas nove? 🙂

skriatek
4. jan 2011

@ituka37 aj ja dufam, keby sa nam to konecne chcelo podarit

skriatek
4. jan 2011

@zuzu4444 no ja som mala odporucenie od gynekologa... a kolko sa snazite?

ituka37
4. jan 2011

@skriatek no veru, ani nehovor, ale tak nie je to take strašné, my sa snažíme 16 mesiac, tak sú na tom aj horšie 😀 vy tak nejako podobne nie??

skriatek
5. jan 2011

@ituka37 no teraz je to uz rok a presne byvaju na tom aj horsie a ja si stale hovorim, ze lepsie neskor ako nikdy... a na vysetreniach si uz bola?

ituka37
5. jan 2011

@skriatek presne tak, netreba strácať nádej 😀 ja som si síce povedala že otehotniem do konca roku 2010 ale nevadí, tak to bude v roku 2011 😉 a tak dalej 😀 no my sme boli aj na spermiograme a tak, všetko je ok akurat mi nedozrieevaju vajíčka tak mi nasadil ten closstilbegyt...

zuzu4444
5. jan 2011

@ituka37 nooo este pockaj, snad to nebude anovulak
@dadqa86 ahoj, ja nove nic, vsetko po starom, inak fajn, ide to zatial.
@skriatek hej? mali ste odporucanie? tak pototm je to ok,.......noo my uz rok aj skoro pol, ale intenzivne tak 9 mesiacov

skriatek
5. jan 2011

@ituka37 bola si aj na vysetreni maternice a aku mas hladinu hormonov?

@zuzu4444 mna sa na to sam doktor spytal uz po siedmich mesiacoch asi a teraz je to vlastne uz rok, co sa snazime

zuzu4444
5. jan 2011

@skriatek dakujem🙂
@ituka37 mas fb? nevymenime mena?

ituka37
5. jan 2011

@zuzu4444 jasne že mam, som Iveta Bučeková 😉

ituka37
5. jan 2011

@skriatek a ako by malo to vyšetrenie maternice vyzerat? na hormony mi bral asi 100 x krv vždy každy mesiac od mrchy cca od 2 DC...

skriatek
5. jan 2011

@ituka37 no myslim tym hysteroskopiu a laparoskopiu, ci nemas nejake zrasty, ci mas vhodne prostredie na uchytenie oplodneneho vajicka, neviem zatial, ake vsetky vysetrenia sa daju spravit, ale pomaly si to studujem a planujem si dat spravit vsetko... a tiez v oplodneni velku ulohu zohravaju vajickovody, lebo tam vlastne dochadza k oplodneniu a ony potom musia oplodnene vajicko doviest do maternice, takze aj tie musia byt uplne v poriadku... a este hlien v krcku maternice, niekedy byva prilis nepriatelsky k spermiam

dominika_sk
5. jan 2011

Mali ste niektora nejaky vyynimočne atypicky priznak tehotenstva?

ituka37
5. jan 2011

@skriatek nie zatial žiadne z tych vyšetrení nemám urobených, skúsm sa opýtať mojho doktora, ale počkám asi kým doberiem ten clostil a potom sa ho na to opýtam...skusim si to aj ja popozerat že čo všetko sa tam robí.... 🙂 ale dakujem za info 😉

dominika_sk
5. jan 2011

Poraďte mi, ako postupovať na fertilityfiend? ako sa dostanem k tomu grafu?

skriatek
6. jan 2011

@ituka37 neni zac, skus si aj tuto na fore pozriet niektore temy o hsg, niektorym babam prave to pomohlo, lebo ak nemas priechodne vajickovody, bude zbytocne, ak ti aj vajicka zacnu dozrievat

ituka37
6. jan 2011

@skriatek hej hej pozriem to a skusim sa na to potom spýtat aj lekára, dakujem 🙂

solinkarka
6. jan 2011

@ituka37 ahoj Ivet

ituka37
6. jan 2011

@solinkarka ahoj :D no čo nové?

solinkarka
6. jan 2011

@ituka37 nic take..len ma stale picha na pravej strane podbruska, mozno vajecnik neviem 😒 a ty co nove?

ituka37
6. jan 2011

@solinkarka ja tiež nič, dala som si dnes do albumov aktualny graf, si ho pozri a napis mi pleas že čo si o nom myslíš 🙂 no to bude asi vaječník, ved teda ma ta prečo bolieť 😒

solinkarka
6. jan 2011

@ituka37 akosi sa nemozem v tvojom grafe vyznat..nemas tam naznacenu ani ovulku ani ktory si dc

ituka37
6. jan 2011

@solinkarka som 33 DC a ovulku som najskor mala zobrazenu 19 decebra potom sa to posunulo na 24 decembra a ked som pisala dalej teploty tak sa zrušila lebo po novom roku mi teplota moc klesla, ale bola som nachladnuta tak možno preto, a teraz mi zase stúpa a keby mi zajtra a pozajtra stupla teplota na 36,9 al viac tak mi to zobrazi , že ovu som mala 5 januara 😒 tak neviem, ale pritom zajtra by som mala dostat mrchu respektive najneskor do konca tyždna

solinkarka
6. jan 2011

@ituka37 A BUDES AJ TESTOVAT?

ituka37
6. jan 2011

@solinkarka fuuu ha, neviem, tolko krat to už mam za sebou že sa toho vždy dako strácham 😒 uvidim ako sa bude moje telo buduci tyžden správať a podla toho, prsia ma stále nebolia čo ma pred mrchu bolievajú takže aj podla toho sa budem riadit, ak ma začnu boliet buduci tyžden tak nebudem testovat lebo viem, že potom dostanem al len meškaju, uvidim... 🙂

kolebka
6. jan 2011

Ahoj můžu se k Vám přidat????

zuzu4444
6. jan 2011

ahojte baby

skriatek
7. jan 2011

nieco nove? cas sa strasne vlece.... ale uz v pondelok idem ku gynkacovi, aby ma objednal na hsg, tak dufam, ze to bude coskoro a budem zas o nieco mudrejsia