Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

danielitka26
12. mar 2009

inak Dici aj ty o chvílu rodííííš 😉

krasulka
12. mar 2009

dici, my nevyspato..mala v noci buntosila..teraz mi spi..dufam ze si neprehadzuje den a noc lebo ma slahne 😀 😀 😀

boli sme uz dva krat vonku ale len tak na hodinku lebo u nas je hnusny cas. Sa tesim na slniecko.

Krstiny chystame ale az tak asi v maji, ked bude teplucko.

mirip
12. mar 2009

čo dici rodí ale krpcek a miška to majú za pár 😀

cukruska1920
12. mar 2009

dani....a co sa vlastne stalo?

misha666
12. mar 2009

mirip...za chvilu sa nenazdas a budes mat tak ako my 😉

dicinka1
12. mar 2009

dalsiu poradnu mam 2.aprila 😵 teraz sme boli s manzelom na poradni..pred tyzdnom..a budeme mat babu..a z toho stastia som to zabudla prepisat

krasul..takze sa v noci casto budi? 😕 nenecha ta vyspat... ☹ nevadi...ved si ju musis poriadne uzit 😉
tesis sa,az bude teplucko co?to bude radost chodit na prechadzky 😵 😵 😵 😵 😵 juuuuuuuuj..aj ja sa tesim

krpcek ,misha..a vy sa ako citite?ochvilku rodite?

dany?nejdes uz na umele?

mirip
12. mar 2009

to si ešte pár týždňov počkám 🙂

misha666
12. mar 2009

dici... ja uz sa citim vselijako ...stale ked mam nejake bolesti cakam ci sa zopakuju v nejakych intervaloch ze uz idem rodit a nic 🙄 sice mam este 2tt do porodu ale uz chceme mat malu pri sebe sa nevieme dockat... a nejak som si uz na svoj stav tehotnosti zvykla uz.,, my nerobi uz problen vyjst na tretie poschodie bez zadychania... a spoluziaci sa mi cuduju ze ini v skole spia a ze ja som v pohode 😎

misha666
12. mar 2009

*mi 😅

krpcek
12. mar 2009

ja som tiez celkom v pohode. este sa rodit nechystam. 🙂 🙂

dicinka1
12. mar 2009

misha...tha ja som chcela byt tehulka..ale uz ma to otravuje akosi...babo je uz v podstate vyvinute,tak by som ho uz chcela vonkuuuuuuuuuuuuuuuu..mojkat sa s nim..teda s nou 😀 uz to trva akosi pridlho ☹ kde je aspon 38 tt....citim sa uz ako medved..riadne mi spraskalo brusko...tak ako krasulke..si pamatam na jej fotku...a to za 3 tyzdne..ja zvedava ako to bude vyzerat potom..

krasul?ako vyzera tvoje brusko teraz?zlepsilo sa to?strie asi nezmizli,ze?ako mne je v podstate aj jedno,hlavna vec,ze budem mat babo,ja len tak sa pytam vies...ze co to bude potom s bruskom

mirip
12. mar 2009

páni ja teraž pozerám že vy ste obe marcovky a ste v aprílovkách 😎 🤐

cukrik580
12. mar 2009

hojte babenky...zajtra testujeeeeeeem...som zvedava, ale aj tak myslim, ze coskoro pride mrsina... ☹ ☹ ☹

dicinka1
12. mar 2009

cukrik budu krasne // 😵

danielitka26
12. mar 2009

ach yo chvílu tu človek nieje a vy tu toho načmárate 😅

misha666
12. mar 2009

dici...aj aj som tak uvazovala v 28tt...ze uz by som ju chcela vonku..ale musis si uvedomit ze by mala este velke problemy...este vydrz... ja mam len par strii na bokoch v strede bruska nemam ale este sa mozno urobia 😒

cukrik580
12. mar 2009

no neviem...tak ma vcera a dnes v praci bolelo brusino...som tazke zdvihala a potom som ho mala take tvrdsie...neviem...mam pocit, ze zase nic... ☹

misha666
12. mar 2009

mirip ja som mala mat povodne 4.4 ale kedze mala je vacsia tak sa to posunulo...kto vie mozno sa narodi az v aprili 🙂

mirip
12. mar 2009

no nikby nevieš aj nsoci mala až po krasulke a bolo to opačne 😵

krpcek
12. mar 2009

a ja ma zase prvy termin 27.3. a posledny 6.4. 😀

berni
12. mar 2009

jeeeeeej mirip gratulujem aj tebe 🙂

dani cukruska nic sa nebojte kazda z Vas bude tehulka ... ja viem...

😉

berni
12. mar 2009

krpcek uz 39tt ??? 😕 😕 😕 😕 😕

krpcek
12. mar 2009

berni ano, ale az od zajtra - ukazuje mi to tu o den skor. 😀

berni
12. mar 2009

39, mne sa to zda take neuveritelne... 😲

misha666
12. mar 2009

mirip tak nsoci mala pekneho macka sa ani necudujem ze sa vypytal skor 🙂

krpcek
12. mar 2009

no berni strasne rychlo to leti. 🙂

danielitka26
12. mar 2009

berni ani ty niesi že ?? to sme tu už len tri zostali ?? jaj a ešte cukrik a zlato ... no fajn by bolo keby sa nám zadarilo všetkým ...potom by tu už nezostala žiadna netehulka 😵 😵 😵 😵

berni
12. mar 2009

danielitka no musim ta sklamat...my sa nesnazime naplno.... 😅 tak ja s vami asi nebudem... 😅

berni
12. mar 2009

krpcek ale uz cakas kedy budes mat malinku ... vsak ? 😵 😵 😵 😵

aj mish uz ma 38 😕

danielitka26
12. mar 2009

ved ani my sa nesnažíme naplno ...ale zázraky sa dejú ....aj z nie naplno sa dá otehotnieť či nie ?? 😎 😎