Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
28. feb 2009

ahojkyyyyyyy,

neluuuuuuuuuuus,tak dufam,ze budeme v jednej teme ako tehule 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
28. feb 2009

cipsi a vy ako ste na tom?? 😀

cipsinka
28. feb 2009

dici a co take smajle 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ,ved si miminko chcela nie??Ved v pohodicke s nim mozes ist na obrad aj trosku na svadbu,ved bude v kociku v tieniku,tak si myslim,ze mu to nemoze uskodit 😕 😕 😕 😅 😅 😅

dicinka1
28. feb 2009

cipsi..ty tiez az atk?na buduci rok?

krasny datum..8.8...len skoda ze nie 2008,ale az 2009..ale aj tak..super datum 😉

ja som rozmyslala,ze pojdeme,ale cosi obliect....sak budem vyzerat jak bačka 😀 a este jedna vec...krstiny tiez dost stoja...ked budem volat len krstnych+rodicov+surodencov 😉 a na svadbu sa treba aj obliect aj obalku dat 🙄

cipsinka
28. feb 2009

nely asi tak,ze kazdy rok mi drahy hovori,no uz o rok sa zacneme snazit.Vcera som mu hovorila,ze zlatko ved minuly rok si hovoril,ze tento rok sa uz budeme snazit,vravim mu,ze kde to vaaaaaaazne a on noooooooooo,ved uvidime 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

dicinka1
28. feb 2009

cipsi..chcela som babo..ano..ale to ze budem vyzerat jak bačka som nechcela...ale kila idu hore jedna radost...a chcem aj kojit,tak nemozem pozerat na to,ze toto nemozem,alebo toto nemozem..musim jest vsetko 😀

cipsinka
28. feb 2009

nely tak das do obalky pat euro a hotovo 😀 😀 😀 😀 ,ved si kazdy musi uvedomit,ze nekradnete a,ze budete mat dost svojich vydavkov s mimi a krstinami 😉 😉 😉 😉 😅 😅

cipsinka
28. feb 2009

noo dici s tym jedlom mas teda pravdu ja by som sa tiez asi nezdrzala,ale myslim si,ze take kolace ked kojis mozes nie?? 😕 😕 😕

nelynka
28. feb 2009

cipsi 😀 😀 moj radsej nepovie kedy...my sa ale snazit nebudeme bo to by som sa snazila len ja.. 😔
u mna to isti len a len umele 😢

dici ved budes cerstvo po porode tak od teba nikto nemoze chciet aby si vyzerala ako topmodeka predsa 😀

dicinka1
28. feb 2009

no baby,trebalo by aj nieco robit..,tak ja sa poberiem..zatial páčko 😉

cipsinka
28. feb 2009

ja som dnes este vooobec nic neurobila,dnes sa mi nic nechce pocko je o nicom,tak aj ja som taka bleee 😝 😝 😝 😝 😝

cipsinka
28. feb 2009

ja este pockam kym mi zavola drahy na obednu prestavku a potom sa idem pustit do toho,ved je sobota neeeeee,mala by som sa rozhybat 😝 😝 😝 😝 😅 😅 😅 😅

nelynka
28. feb 2009

cipis ved ani ja som nic este neurobila..a ani nebudem 😀
akurat konecne dokoncim podlahu v jedalni, dve dosky treba uz len polozit a aj to sol leniva 😀

cipsinka
28. feb 2009

no ja som aspon povysavala,nech mam ciste svedomie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

woodynka
28. feb 2009

babulky? neviete nazov lieku na podporu otehotnenia? ze su nejake nove kanadske,,pripadne aj ine..? nemate skusenost ??

nelynka
28. feb 2009

ja som vysaavala pred dvoma dnami a zase je bordel, 😀 😀

dicinka1
28. feb 2009

len tak som kukla 😕

woodynka,neviem....ale u nas su clostylbegyt..alebo tak nejako sa volaju tusim

cipsinka
28. feb 2009

nely aj ja vysavam kazdy druhy den lebo mame taky jebn..y koberec,ze na nom vsetko vidno 😖 😖 😖 😖 😖

woodynka vobec Ti neporadim neviem o takych liekoch 😕 😕 😕 😕 😕

woodynka
28. feb 2009

dakujem dicinka 😲 skusim kuk na internete...

nelynka
28. feb 2009

😠 😠 😠 😠 😠

cipsinka
28. feb 2009

dici este 10 tyzdnov a uz mozes rodiiiiiiiiiiiiiiit 😕 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅

cipsinka
28. feb 2009

nely?????????????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

woodynka
28. feb 2009

co je nelyyy 😉
zistujem a ako vidis,,nazory sa lisia.. 😉

dicinka1
28. feb 2009

cipsi...uz ibaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 chcela by som radsej skor..ako neskor...aby babo nebolo velmi velke 😀

woodynka,nemas zac 😉

nelynka
28. feb 2009

nebudem sa k tomu uz radsej vyjadrovat

cipsi IP

woodynka
28. feb 2009

nely ja nepoznam tvoj , Vas stav co a ako..ale ja som "iba" snazilka, ktora skusa rozne metody a chce vediet co najviac o moznostiach otehotnenia,,mrzi ma, ak mas tak negativny postoj, ktorym ma ovplyvnujes,ved kazdy nech si robi co chce a veri comu chce oki?
pekny dniik 😅

cipsinka
28. feb 2009

idem kuk IP nely,

moj nazor je taky,ze zas sa jedna o nejaku blbost aby si niekto privyrobil,podla mna je to vsetko len o peniazoch,ze zeny v takej situacii sa chytaju aj slamky a predavajuci to chcu vyuzit 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

woodynka
28. feb 2009

asi hej cipsi asi hej, ale kym nevyskusas, nevies.. a prave to, ze ak zena velmi chce tak sa aj slamky chyta presne.. kazda moznost pre zenu je svetielkom nadeje predsa 😒

cipsinka
28. feb 2009

ale jasnacka ak ma na to niekto prachy a chce to vyskusat,za pokus nic nedas 😉

woodynka
28. feb 2009

no asi tak.. nemozes nic stratit,,len ziskat... 🙂