Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
16. apr 2009

kuk 😅 😅 😅 😅

zlato115
16. apr 2009

ahojky cipsi 🙂

cipsinka
16. apr 2009

no ja uz mam upratane aspon daco 😉 😉 😉 no,bavite sa o dlhoch??Tak my naaaaaaaaaastastie ziadne nemame a dufame,ze ani mat nebudeme 😉 😉 😉

cipsinka
16. apr 2009

Drahy mi pride o hodinku skor z prace,tak super 😵 😵 😵 😵

zlato115
16. apr 2009

cipsi ano bavím... ani my zatial nemáme, iba u rodičov... ale kedže si berieme úver kvoli domčeku, tak budeme mat aj my 😅

zlato115
16. apr 2009

no to je super, takže sa tešíš ako vidíme 🙂 🙂 🙂 no tak to ja dnes budem s kamarádkou trávit večer, moj drahý ide od 6 na hokej s chalanmi, takže pojdeme nakupovat a budeme vykladat karty 😀

zlato115
16. apr 2009

Tak ja utekám domeno, majte sa tu pekne, papa 🙂

a nely, nebud smutná, časom sa všetko napraví a bude dobre, držím palečky, papa 🙂

nelynka
16. apr 2009

zlato ja viem, len toho casu potrebujeme trosku viacej, kedze stale nemam pracu ☹

berni
16. apr 2009

ahoj holky....

Som rada ze na mna myslite aj ja na Vas casto myslim... mam teraz trosku menej casu, ale ked vecer dojdem domov tak vas citkam...

a jasne ze som bola zvedava ako sa mate...

tak pekny vecer vam prajem 🙂

cukrik580
17. apr 2009

poslusne hlasim...mrsina dorazila vcera poobede... 😠 😠 ☹

dicinka1
17. apr 2009

juuuj cukrik..dofrasa...asi sa musite viac snazit 😀 😀 😀

cukrik580
17. apr 2009

este viac????ved nemam vrtulu 😀 😀

dicinka1
17. apr 2009

ale manzel ma 😀 😀 😀 😀

kolko sa snazite? 😕

cukrik580
17. apr 2009

najprv sme to rok neriesili...proste sme si nedavali pozor ale od januara uz ma to stve...takze myslim, ze dost dlho....alle este som zatial celkom kludna...nemam naladu na vysetrenia a tak...cakam na prirodu...len aby som sa dockala dakedy... 😝 😝

dicinka1
17. apr 2009

cukrik...po roku snazenia si mala skusit zabehnut za dokym...nech ti urobi horm. profil... 😉

ale ked mas este cas..kasli na to..ja som to riesila uz v 19-tke,ze sa nedari..bala som sa toho,ze nebudeme mat deticky..a vidis..urobila som dobre..zistilo sa to,ze mam pravdu a zacalo sa to hned riesit 😉

zlato115
17. apr 2009

Ahojte, ako sa tu dnes máte???

cipsi, tak dnes je tu také hnusné počasie, zamračené a prší, no hnus... ani ma nič nebaví ☹

cukrík, tak to ma mrzí, ale nabudúce sa musí podarit 😉

cipsinka
17. apr 2009

dobre ranko slniecka 😎 😎 😎 😎 😎

no zlatko my tu mame tiez hnusne pocasie ako cely tyzden 😠 😠 😠 😠 😠

cukrik aj mne ma dorazit dnes mrcha 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cipsinka
17. apr 2009

a este ahojky bernusik som rada,ze si sa ukazala,ze je vsetko OK 🙂 😵 😵 😵 😵

zlato115
17. apr 2009

cipsi, to u vás je takto celí týžden 😝 no vy tu mrchujete, ja by som mala dostat cez víkend, ale kedže mi chodí ako sa jej chce, tak neviem kedy presne, minul mesiac som mala 19. tak čakám, že bud pride tak isto, alebo neskor 😖

cipsinka
17. apr 2009

zlato ja este nemam mrchu 😅 😅 😅 😅 😅 iba dnes by mi mala prist 😒 😒 😒 😒 No a teketo hnusne pocasie tu mame cely tyzden okrem utorka to tu aj oskar poskuloval trosku 😎 😎 😎 😎

cipsinka
17. apr 2009

cukrus sa flaka po inych temach a tu ani kuk neurobiii 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zlato115
17. apr 2009

no tak možno nepríde 😉 no ja by som prijala toho oskara, dnes, je to také depresívne počasie, hrooozne by som spala 😔

cukruska1920
17. apr 2009

Ahojte srdiecka...prisla som vas kuk...ako sa tu mavate???

cipsinka
17. apr 2009

zlato no mi hovor nieco o depresii,ked je hnusne pocasie tak sedim iba na konikovi a vooobec nic sa mi nechce 😅 😅 😅 😅 😅 esteze drahy je taky zlaty,ze ked nie je naaahodou bordel tak nebliaka,ze co som cely den robila ale ked je doma a len sa priblizim ku PC tak uz sa mraci,ze zas ten konik 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,ze som mala na to cely den,ze sa mu mam venovat,tak sa to snazim dodrziavat,ze ked pride tak sa mu venujem 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
17. apr 2009

cukrus no nazdo 😉 😉 😉 😉 mame sa fajn len so zlatom115 depkujeme kvoli pocasiu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
17. apr 2009

idem si spravit ranajky,hodit parky do hrnca ale hned som tu 😉

cukruska1920
17. apr 2009

cipsi.. tu je tiez dnes akosi blbo ale je mi to jedno lebo na jednu idem do prace takze budem strcena vo vnutri...ale taaak sa mi nechce...

ranajky??? o dvanastej? ja som uz obedovala 😀

cipsinka
17. apr 2009

no parky su uz v hrnci,cukrus nooooooooooooo ranajky 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
17. apr 2009

cukrus verim Ti,ze sa ti nechce ist do prace 😖 😖 😖 😖 poobedne som neznasala 😖 😖 😖 😝 😝 😝 😝 ved vcera som bola cvicit ale normalne som bola v tom,ze nejdem iba drahy,ze ides a hotovo tak to ma prehovorilo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,bola som taka zlemravena z celeho dna 😝 😝 😝 😝 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cukruska1920
17. apr 2009

tak ja by som bola rada keby ma niekto tlacil do cvicenia lebo sama sa nerozhybem a uz vyzeram ako huspenina... pocuj myslis ze pokladne ozaruju?