Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

zlato115
17. apr 2009

Ahojky lov, aj ja sa pridávam a držím palce, myslím na vás, neboj všetko dopadne dobre, určite vedia čo robia 🙂 🙂 🙂

lovacka
18. apr 2009

ahojte
cipsi hej spolubyvajuce mam dve a su super jedna je mojej mamky kolegyni dcera a druha to sme spolu lezali uz v jnauary takze sme sa tu zase stretli.
ono najhorsie asi je ze nema kazda izba zachod lebo inac sa da prezit
krasul veru tie injekcie stipu jak fras fuj som to normalne rozdychavala ked mi ich davali ale vydrzali sme a hadam sa narodime tak ako mame a babo uz bude pekne dychat samo

cipsinka
18. apr 2009

ahojte stramandy 😎 😎 😎 😎 😎

dnest tu mame slnieckooooooooooooooooooooo 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ,ja som dnes velka aktivita uz ma poriadeny cely byt a drahy mi zlozit kufor asi tym chcel naznacit aby som vytriedila tie zimne veci co som kedysi tento tyzden slubila 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ,tak uz ked mi ho dal dole zo skrine po obede sa do toho pusitm 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ,nech mam prehlad co mi treba este na leto kupit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

Lov jeeej tak to som rada,ze tam mas take super partacky hned ten cas bude letiet rychlejsie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cipsinka
18. apr 2009

vcera tu ani nely nenakukla ☹ ☹ ☹ 😖 😖 😖 😖 😅 😅 😅 😅

cipsinka
18. apr 2009

krasul usmev malej 100 bodovyyyy 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
18. apr 2009

no tak ja sa idem teda pustit do triedenia tych veci ked tu nik nie je 😕 😕 😕 😕

krpcek
18. apr 2009

hodila som dalsie foto malej.

mimusa4
18. apr 2009

juj krpcek sabinka je na spapanie, peknučká slečna ako mama, ale už paní 😀 len papajte ako sa žiada 🙂

mimusa4
18. apr 2009

krasulka a tvoja hotová parádnica.... aké pekné bambulky máte 😵 😀 😵 😵

lov..len sa drž-te, všetko dobre dopadne.. 😉 😵

dicinka1
18. apr 2009

krpcek...na tvoj obraz 😀 😀 😀 😵

cipsinka
18. apr 2009

ahojky,krpceeeeeeeeek joj malicka je naaadherna este poprosime foto s maminou a budeme spokojneee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
18. apr 2009

ahojte

cipsus nestihala som vcera, ked je drahy doma nechodim sem velmi, teraz upratuje auto tak mam trosku casu 😎 😎
krpcek mala je zlatucka, tie ociskaaaaa 😎 😎

cipsinka
18. apr 2009

nely chapacka,ved aj ked je moj drahy doma nemam sanc sem ist,lebo tato kukuckuje 🙄 🙄 🙄 🙄 😅 😅 😅 😅 😅 ,ale ked som chodila do prace tak v pohodicke som tu bola aj cely vecer,ale teraz mam na to cely den 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
18. apr 2009

tak ja mozem vpohode, len nejako sa radsej venuje, jemu, niekam ideme alebo tak, trosku sa prevetrat, ved sediet tu mozem cele dni aj ked je v robote, nie?

cukrik580
18. apr 2009

ahojte..som len na skok...idem sa chystat na tu svadbu...pa

cipsinka
18. apr 2009

nely ved jasne,ze aj ja tu mozem byt ale srdce mi to nedovoli ked on sleduje telku,radsej sa pridam k nemu ved ho nevidim cely den 😅 😅 😅 😅

cukrik ty ides na svadbu??SOm to nejako nepostrehla 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
18. apr 2009

baby nemate nejaku dobru stranku na vchodove dvere??Kde su aj pekne fotky??Lebo teraz by sme chceli menit dvere a okna a nemam ziadnu inspiraciu 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
18. apr 2009

dala som si to aj do google ale same bleee mi tam vyhadzovalo 😒 😒 😒 😒 😒

cipsinka
18. apr 2009

diiiiiiiiiiiiiiiik mimus idem pokuk 😉 🙂 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
18. apr 2009

no uz sme to pokukali s drahym celkom fajn,sme inspiration nabrali 😉 😉 😉 😉

cukrik580
19. apr 2009

ahoj cipsus...hej...bola som na svatbe...ale nakoniec len gratulovat...on jazdi na kamione, tak si tam nevestu priviezol aj s dcerkou...to bolo take zlate...to sme boli spoluziacke, sa brali na urade pred dvoma rokmi a teraz sa zobrali v kostole...ale vnutri sme neboli, lebo sme boli este s dalsou spoluziackou a bola aj s malou lindou, ta ma sedem mesiacov, tak s nou nechcela ist dovnutra...lebo mala bola daka ukricana...tak sme boli na zmrzku zatial...

cipsinka
19. apr 2009

ahojte 🙂 🙂

ako pozeram tradicne vikendove ticho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,idem sa aj ja pustit do roboty idem varit a potom to tu sclovecit,ale budem kukuc keby sa nasiel nejaky nedelny hrdina 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

cukrik580
19. apr 2009

ajj ja len tak kukuckujem sem tam...varit som nemusela...ale upratat by sa trosku zislo...pojdem prat a tak..pa

krpcek
19. apr 2009

dalsie fotky! 🙂

misha666
19. apr 2009

ahojky,,,pridala som fotky... nasla som si konecne trosku casu...dopisala som pracu uz konecne 😀

danielitka26
19. apr 2009

baby máte úžasné nádherné dcérky ... 😵 😵 😵 😵

ja som dnes takú malú princeznú vozila v kočíku 🙂

cipsinka
19. apr 2009

ahojky bambulky 😵 😵 😵 😵

jooj baby fotky su uzasne,pekne maminky,sympataci ockovia(krpcek) a este krajsie miminkaaa 😵 😵 😵 😵

berni
19. apr 2009

ahojte dievcence

krpcek mala je nadherana...

no holky gratulujem Vam vsetkym no v nasej teme sa rodia same princeznicky nadherne babiky na spapanie, pomojkanie, pockukanie.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

este mimus ked bude mat dievcatko ja uz odpadnem.... 😵 😵 😵 😵