Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

zlato115
23. apr 2009

ahoj, aj ja idem domeno, lahnút, tak papa 🙂

dicinka1
23. apr 2009

😵 😵 zlatoooooooooooooooooo..tak ti zo srdiecka gratulujem..mame dalsiu tehulku 😵 😵 😵

dicinka1
23. apr 2009

baby,moja mala ma uz 2370 gramov 😉

cukrik580
23. apr 2009

supisko...pekne rastie...zachvilku uz nazivo uvidime...

dicinka1
23. apr 2009

SOM HROOOOOOZNE UNAVENA....ja neviem...mala zo mna berie energiu...to bude šibalka 😉

zlato115
23. apr 2009

dici dakujem, 😉 ja som iba na začiatku a už musím po obede spat, taká som unavená, z práce chodím o 2hoky skor... 🙂 🙂 🙂

krasulka
23. apr 2009

jeziiiiiiiiis zatooo, ja sem kuknem a co necitam 😵 😵 😵 😵 😵 gratulujem ti z celeho srdiecka, hlavne odteraz velik ypozor na seba davaj!! ziadna namaha a hlavne nic nedvihaj a vitaminky papaj 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 zelam ti krasne a pohodove tehu a na konci zdraveho drobceka a stastnu rodinu! 😵

cipsinka
23. apr 2009

ahojte maciatka drahy sa sprchiren tak ja kukiren 😀 😀 😀 😀 😀 Baby prisla som z civcenia a dostala som kramy 😔 😔 😔 😔 😔 😢 😢 😢 😢 😢 ,fnuk a to mi ako dlho meskali ☹ ☹ ☹ ☹

cukrik580
24. apr 2009

neboj cipsus, ved oni raz nepridu 😉 😉 😉

evitkamalicka
24. apr 2009

dobre ranko

zlato gratulujem 😵

zlato115
24. apr 2009

ahojte,

krasulka dakujem ti velmi pekne 🙂 🙂 🙂

cipsi, ved aj ty sa dočkáš uvidíš 😉 😉 😉

evitka dakujem 🙂

nelynka
24. apr 2009

zlato ako sa citis okrem toho ze si unavena?

ako reagoval drahy?

a kedy ides k DR?

zlato115
24. apr 2009

ahoj nely, no celkom sa to dá, ale dnes som zostala doma... no drahý je štastný, včera už aj chlpáčom nadával a hovoril, že nemožu pomne skákat, že budú dostávat bitku 😉 no a k doktorovi, to ešte neviem, lebo tu žiadneho nemám, najskor si musím najst...

nelynka
24. apr 2009

tak drzim palce aby si rychlo nejakeho nasla, a dobreho..
ja som mala v Prahe, to bol jediny ktory z 10obvolanych bral nove pacientky, bola som tam 2x a dost, nikdy viac, ten by uz mla byt v dochodku ked ho robota nebavi...

teraz mam suproveho, fakt klobuk dole, som zneho nadsena,,,

zlato115
24. apr 2009

dakujem, ale mne pomože manželov kluboví doktor, ten sa už pýtal, že či tu nechcem doktora a to som ešte nevedela, že som tehu, tak spolieham sa nanho... 🙂

nelynka
24. apr 2009

tak potom vporiadku...drzim palec 😉

zlato115
24. apr 2009

no snát hej, spolieham nanho, inak by som si musela nájst na Slovensku a jazdit na kontroli domov... ale ved ešte uvidíme čo nám povie ten kluboví, on sa o nás stará o všetkých, hovorý že je náš náhradný tatino 😀 😀 😀

nelynka
24. apr 2009

tak jasne, ale s prepacenim, by si bola blba keby si koli tomu jazdila na slovensko...ved cechy su velke. niekde by si urco nasla..a existuju aj sukromny gyndosi, kde zaplatis rocny poplatok a mas postarane...o vsetko, a nie su najhorsi...

zlato115
24. apr 2009

nely ja viem, ale ked my ešte nevieme či tu zostaneme ešte ten rok, mm by chcel íst preč, ale nevieme či ho pustia, ale ved v lete sa to rozhodne... 🙂

nelynka
24. apr 2009

zlato ale ved to mas jedno, mas tu poistenie, tak mas narok na lekara, ked pojdete prec, tak si ho jednoduho zrusis a najdes na SVK, to je logicke...
ci cchces byt do leta bez lekara? aj tak budes dostavat matersku aj rodicovsku z CR..pokial inka nepoziadas..

zlato115
24. apr 2009

nely ale práve to je to, ja nemám tu poistenie...ja som poistená na SR a tu mám ibatú euro kartičku... nechcem byt bez lekára, to určite nie, budúci týžden si to vyriešime 😉

nelynka
24. apr 2009

pokial mas eurokarticku tak mas narok na lekarsku starostlivost aj tu...je to dane zo zakona..
na matersku sa nevztahuje ci si poistena v zdravotnej poistiovnu tu alebo tam, je to jedno myslim, ide o to, ci ti zamestnavatel odvadza ane do socialnej poistovne tu alebo na SK...pokial tu, mas narok na matersku a rodicovsku z CR, pokial na SK tak mas narok zo SK

cukrik580
24. apr 2009

uz mam hotove nechtiky...ked este trosku uschnu, pohladam fotacik a nafotim... 😉

zlato115
24. apr 2009

cukrík, tak čakáme na fotky 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cukrik580
24. apr 2009

hotojo...kuk album...ale je to fotene cez tel., nenasla som fotak 😅

zlato115
24. apr 2009

peknučkééé 🙂 to máš nálepky???

cukrik580
24. apr 2009

no...tipy maam biele, takze som sa vyhla robeniu francuzskej manikury...akryl je podla mna rychlejsi ako gel a kto by to lakoval...nalepky a priesvitny lak 😝 😝

cukrik580
24. apr 2009

dakujem za pochvalu 😅 😅

zlato115
24. apr 2009

no tak to máš potom fakt rýchlo... ja si robirvam farebnú franciu, takže sa vždy pekne hrám... 😀 😀 😀

cukrik580
24. apr 2009

no...aj ja...ale najviac sa mi paci cierna 😝 😝 vcera este vecer som si nalepila a zapilnikovala tipy a dnes som naniesla akryl a opilnikovaola a dala nalepky a zalakovala...takze tak...ale lubim sa aj pohrat s tym 😀 😀