Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

krasulka
29. nov 2008

krpcek, no to je super, ze uz mas saty 🙂 🙂 🙂 🙂 a ake tie co sa ti lubili na to brusko?

didus, ahoj, mala kopka o 106. V noci mi trochu tvrdlo brucho, ale uz je to OK.

krpcek
29. nov 2008

krasulik idem ich hodit do albumu.

nie nemam take - nakoniec mi boli dobre aj 38 - a nemuseli sme ist o moc cisiel vacsie saty. 😀 😀

alex77
29. nov 2008

ahojte nebrali ste niektora calibrum mami 2.-3.trimester. maju sa jest 1tbl. 2x denne alebo 2 tbl. 1x denne ? neveiete poradit?

krpcek
29. nov 2008

krasulik kukni

alex odporucana je 2 tbl. denne, ale ja jem len jednu.

alex77
29. nov 2008

no len neviem ci 2 naraz alebo rano, vecer lebo to tam nespecifikuju. takze je to asi jedno?

krpcek
29. nov 2008

to tam nie je pisane!

krasulka
29. nov 2008

jeeeeeeeeeej krpcek, tie su nadherne, budes ako princezna! FAkt super vyber, krasne ti sadnu 🙂 🙂 🙂 🙂

alex, naraz uzi 2 tabletky. Ja som sice brala Pregnium, ale tiez tam bolo ze 2 tobolky denne tak som ich zapila naraz po sebe, obidve. teraz uz neber tehu vitaminy, uz iba zelezo mam nasade od doktora.

krpcek
29. nov 2008

dakujem. 😵

budem mat este taky zimny kozustek na von a zavoj - to tam nieje.

mimusa4
29. nov 2008

ahojte, jejda, aké pekné šaty, peknééééééé 🙂 🙂 😵 😵

mimusa4
29. nov 2008

a nely ofic.... gratulujeeeem, tak len nech stúpa to hcg 😵

krasulka
29. nov 2008

krpcek, ozaj krasna si v nich, juuuuj 🙂 🙂 🙂 sa tesim potom na fotecky.

mimus cauky, co dnes varite? Ja by som si dala nejaky zemiakovy cibulkovy salatik a kuriatko, asi si spravim. A asi pojdem piect tie medovniky, ked tu prsi...radsej keby snezilo.

krpcek
29. nov 2008

dakujem mimi. 😀

krasulik, jasne, ze hodis fotecky. 😵

krpcek
29. nov 2008

dnes ideme nakupovat chlast na svadbu - takze zase budem cely den behat po obchodakoch. 😝

mimusa4
29. nov 2008

ahoj krasul.. ta ty si šikovnica..neviem čo sa bude variť, možo nič..uvidíme, asi si pôjdem ešte ľahnúť spať, včera som makala a ešte treba aj v so, ne..
aj u nás prší, v noci fest mrzlo..
ja by som už chcela teraz vidieť svad.foto krpcekove xi ale ešte si musím počkať

krasulka
29. nov 2008

Krpcek a z kadial berete chlast.my sme mali super ze sme brali z takeho velkoskladu kde sme mohli potom vratii to co ostalo neotvorene. A ti poviem, ze u nas sa najviac pil Fernet Citrus, Vino, biele, cervene. Vodka vobec, ani konaky skoro vobec,neviem ci len 2 flase padli, a to sme mali 100 ludi.A este palene ale to sme mali z domu.sa . Vsetci chlastali len Bavoraky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krpcek
29. nov 2008

krasulka mi ideme nakupit do Metra. u nas sa nestrati to co neminieme na svadbe. 😀 😀 tu je dost pijanov.

nelynka
29. nov 2008

ahojte, krasuliiik si mi uribila teraz radost, pekne meno ste vybrali 😵 😵
a ja by si mojej dala meno nelinka, len nemozem, blbo by to vyzeralo ked mam doma priska Nelynku 😀

nelynka
29. nov 2008

krpculik no naadherne satky si si vybrala 😀

nelynka
29. nov 2008

krasul a som pozerala v tej vasej temicke co mate tabulku tak tam mas meno Klarka, preto soms a pytala 😕

krpcek
29. nov 2008

dakujem Nely. 😵

moja som citala, ze si tehulka - tak gratulujem. 🙂

krasulka
29. nov 2008

nely, no musim tej babe napisat co to aktualizuje 🙂

krpcek no tak to hej, ked sa nestrati 😀 😀 😀 😀 Inak aj ja niekedy dostanem chut na takeho bavoraka ty kokso... 😀 😀 😀 Inak nam povedala na predporodnej ze muz moze doniest sampanske a ked dve hodky budeme este musiet byt na sale, ze si mozme otvorit. Ze to aj podporuje mlieko.Aj Vineu ze mame pit posledny mesiac pred porodom a pocas kojenia a sem tam pohar vinka, alebo strik.Ze to podporuje tvorbu mlieka. 😉

mimus, to teda nezavidim taky pracovny vikend, bozinku, chud uz na matersku 😀 😀

krasulka
29. nov 2008

inak berni mi robi starosti, uz som ju asi 3 dni nevidela ani na skype 😕 😕 😕 😕 idem jej zavolat ci zije 🙂

kojzarik
29. nov 2008

krasulka no co dovolala si sa berni?

inak ona urcite zije vcera som ju zazrela na pokeci

krpcek
29. nov 2008

krasulka sem tam litrik vinka? 😀 😀 no super - takze sa na svadbe scapem. 😀 😀

krasulka
29. nov 2008

poslala som jej sms,lebo je v skole tusim dnes.

krpcek, no sak ked si to zriedime 😀 😀 😀

kojzarik
29. nov 2008

ahojte co vsetci zurujete?

krasulka
29. nov 2008

ja uz mam napecene medovnicky, cakam kym vychladnu a idem zdobit

misha666
29. nov 2008

ahojte kocenky...prisla som vas trosku kuk...lebo neviem kde mi hlava stoji....ach ta skola...uz nech som aspon Bc. 🙂 ako sa mi mate? co nove? tesim sa z nely...dufam ze jej to pojde stale vysie a vysie... ja sa akurat napajam studenym mlieckom lebo ma pali zaha... a moj drahy chrape na posteli nejak sa neda zobudit 🙂

kojzarik
29. nov 2008

ahojte ako sa mate? my nie moc dobre mali ma celi den horucku

dicinka1
29. nov 2008

misha?kedy si zacala citit prve pohyby ty?