Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
22. jan 2009

neboj krasul,vsetko postupne sa da pokupovat 😉 😉 😉 ,a ostanete v tom bytiku kde ste?? 🙂 🙂 🙂

krasulka
22. jan 2009

cipsi zatial ano, a potom uvidime..nehcem moc planovat co bude..ale ak budeme s malinkou v poriadku vybavia sa papiere a asi pojdeme do toho Irska este....uvidime..lebo tu fakt po robote neni ani slychu...myslim pre Michala...A keby mal zacat robit niekde za 13.000..ja iba 5000 rodicovsky,,tak sa mozme ist rovno zahrabat...lebo by sme boli v minuse kazdy mesiac.

evitkamalicka
22. jan 2009

krasulik kazdy druhy den zas nie, mame dost veciciek takze Adamkove periem tak 1-2 krat do tyzdna

cipsinka
22. jan 2009

aha,tak by ste prisli naspat,no ved uvidite ako to bude Vam vyhovovat.Uz aj mna to tu prestava bavit,lebo co tu mam susedku,tak aj oni uz idu natrvalo na SVK,teraz v marci,tak som smutna ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,uz tu nebudem mat ziadnu super kamosku 😖 😖 😖 😖 .Uz by som chcela ist domkov,ale ked ta praca nepusti, 😖 😖 😖 😖 ,keby viem,ze sa drahy hned zamestna,tak asi by sme uz aj my zacali rozmyslat nad odchodom,ale takto?? 😖 😖 😖 😖 ,no ved uvidime co bude za rok,rok a pol 😕 😕 😕 😕

cipsinka
22. jan 2009

dobre,tu uz zas nik nie je 😖 😖 😖 😖 ,tak ja utekam pa

krasulka
22. jan 2009

cipsi ja odbieham od vareni aale nakukem 🙂

Ved to clovek by uz ostal dom ana stalo ale da sa? RAdsej sa este obetujem pre irsko ale nebude clovek musiet pocitat kazdu korunu ci ma na plienky alebo na co...Je to svinstvo tento nas stat..teraz to vidim ked som dlhsie doma..

kojzarik
22. jan 2009

krasulka ahoj veru 13000sk neni bohvieco ale da sa z toho celkom dobre vyzit ked mas vydavky na dom len 2000sk +navise stravaa moja materska

krasulka
22. jan 2009

kojarik vy mate vydavky len 2000 Sk???? To ako robite?

My platime mesacne len: 9000 Sk poplatky a v tom neni zaratana strava, najom, elektrika, telefony, a bezne veci co sa potrebuju...

evitkamalicka
22. jan 2009

kojzarik fiha tak to ste dobry ked mate len 2000 vydavky

my mame tak 11000-12000 bez stravy

misha666
22. jan 2009

ahojte kocky... tak ja som bola dnes na poradni... a hned ako som mu povedala ze mi trosku tvrdne brucho a ma sem tam pobolieva tak ma kukol a predpisal Mg a Ca...ze vraj sa este neotvaram ale ze to treba ustriehnut kedze mam take problemy... najhorsie na tom vsetkom je ze na Mg nemozem pit mliecko ani jogurty ani syry... a pritom ja vypijem 1,5l denne mlieka... a aspon jeden jogurt...v podstate z toho zijem... tha teraz uz nebudem jest vobec nic 😢 😢 😢 len tabletky 😢

krasulka
22. jan 2009

mishka a preco by si nemohla? ja beriem Magne B6 trikrat denne a normalne mozem aj pijem mlieko aj jogurty a syry..vsetko..a mam aj sumive magnezium..V nemocke mi pichali magneziovky a mlieko sme mali stale k dispozicii.TAkze normalne mozes,akurat ked si das magnezium tak hned nepi mlieko ale za pol hodku az..

cipsinka
22. jan 2009

caute,caute misi ☹ ☹ ☹ ,ale ved si nejaka zenska,hadam kvoli mlieku sa Ti nezruti svet no nie?? 😅 😅 😅 😵 😵

Krasul postielka zlozena?? 🙂 🙂

berni
22. jan 2009

kojz fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiha ze 2000,-SK no tak to nas musis naucit ako to robis....? 😕 😅

inak ahojte holky....

krasulka
22. jan 2009

Cipsi ano postielka zlozena len som zistila ze nemam na ten matrac plachtu 😀 😀

berni ahoooj

(heidy)

cipsinka
22. jan 2009

no cauko zenska,kde sa tulas??? 😅 😅 😅 😅

Ale ona to napisala v tom zmysle,ze na byvanie davaju 2000 sk 😉 😉 😉 😉 aspon tak som to pochopila 😉 😉 😉

krasulka
22. jan 2009

babulky idem do sprchy a potom pisnem

cipsinka
22. jan 2009

krasul,do dokupis 😉 😉 😉 ,ale ja som este nevidela take malicke plachty 😕 😕 😕 😅

berni
22. jan 2009

krasulka ahooooooj 😀

teraz ktora zenska? ja ci krasulka? 😀

cipsinka
22. jan 2009

ty,ty 😀 😀 😀 😀 😝 😝

berni
22. jan 2009

cipsus su take plachty ja som uz videla, tu na koniku ked niekto predaval....

berni
22. jan 2009

cispsinka moja krasna, ucila som sa ako pes, ale bola som v obraze co sa tu deje, som Vas precitala vecer... 😉

mala som dneska 2 skusky ale super som urobila....!!!

ako sa mi mas?

cipsinka
22. jan 2009

ved jasnacka,ze su,ale ja som este nevidela,ale to asi preto,ze som ich este nekupovala,takze ma to moc nezaujimalo 😉 😉 😅 😅 😅

Slubila som drahemu,ze mu spravim chlebik vo vajicku,tak o chvilku sa musim ist cinit 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀

berni
22. jan 2009

jasne ja som len tiez teraz prisla len som vas chcela pozdravit a ze zijem a ze mam po skuske a ze je vsetko OK.

strasne ma bolia krize idem sa natiahnut troska

tak prijemny vecer vam prajem a ty cipsinka urob fajny chlebik vo vajicku... 😉

papapapa

cipsinka
22. jan 2009

jaj bernus,ti si taka moja sikulka,vsetko zvladnes lavou zadnou 😵 😵 😵 😵 a este k tomu dve skusky,no proste si skvelaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😅 😅 😅

No,ja som mala teraz domka draheho tak mi bolo supera ale od dnes uz maka az do buducej stredy,takze budem cele dni sama,ale inak v pohodicke 😉 😉 😉

berni
22. jan 2009

joj ale nemusim ti hovorit ze mi lepilo netak....ale dakujem ti pekne ..... 🙂

tak ze budes sama domka, a uz mas robotu novu?

a ktovie ci uz nelus ma novu robotu....?

nelynka
22. jan 2009

bernusik este nemam, zatial ma vsade odmietaju 😀

misha666
22. jan 2009

krasulka...ale ja nemam magne B6 ale cisty horcik... a tam je vyslovene napisane ze 2hodiny pred a 2hodiny po sa nemoze pit mlieko... a kedze mam predpisane 4x2 denne tak mam smolu... Mg sa viaze na mlieko a znizuje ucinok ... a tebe pichali magneziovky tak to islo rovno do krvi to je ine ako ked papas tabletky... ☹

berni
22. jan 2009

nelus tak to mi je luto, ale nebud smutna vsak tam si v pohode najdes, vsak vies....

kojzarik
22. jan 2009

viete to mame take lacne lebo sa na poplatky skladame tri rodiny ked byvame v jednom dome

dicinka1
22. jan 2009

ajojte..tak mi mame vydavky...cez 15 000 sk..a to nepocitam telefony a stravu 😉 ¨spolu sa stravujeme len ked sme doma...inac ak je v BA ,tak osobitne..