Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

didusa.risulo
22. jan 2009

ahojte tak my mame vydavky cca do 5000 sk a raz za pol rok je to do 6000 sk a to byvam v byte 2 izb.velkometraznom, ale neni v tom strava a maeho potrebne veci ako plienky takze je to ja 15,000

didusa.risulo
22. jan 2009

dici prihodila som nejake foto riska ak by si chcela,ako ti je dnes?uz ste na nieco prisli s muzom ohlaodm kocika?

misha666
22. jan 2009

kocky...ja idem na fitloptu bo mi odpadne chrbtica 😢

inak nase vydavky su 2000+4000+3000 = 9000 byvanie, auto ,strava

dicinka1
22. jan 2009

ano...rozhodli sme sa pre teko natalia...ten odkupeny.. 😵 😵 😵 😵

misha..aj ja som rozmyslala ze si ju kupim 😵 je to dobra vec?

didusa.risulo
22. jan 2009

kojzarik a ty si sem prisla len tak z jasneho neba? 😕 😨

krasulka
22. jan 2009

Misi to je nejake divne..teraz nemozes byt bez mliecnych vyrobkov...Opytaj sa na to v lekarni..alebo dokiho rvono..V poslednom trimestri musi zena praveze zvysit prijem mlieka..Babetko si vsetko berie na svoje kosti..Ved to magnezium beru skoro vsetky aj u nas v teme februar a vsetky piju mlieko normalne. 🙂

baby mne tak opuchli nohy..asi som to dnes prehnala..uz musim sa ist asi natiahnut

misha666
22. jan 2009

krasuli...mo doky mi predpisal aj 2x1 Ca...takze tak... no nevadi salku mlieka si urcite raz denne dam...aspon rano ked vstanem 🙂

baby som pridala brusko...a do druheho albumu nejake nove vecicky tak kuk ak chcete 😉

dici... je to super vec teraz na nej sedim za stolom za PC a vobec ma neboli chrbat a na stolicke sa idem zblanit od bolesti...

cipsinka
22. jan 2009

bozeeeeeeee misi,to kde si kupila tie ruzovucke dupiny s mickey mousom????? 😅 😅 😅 😅 😅 Su prenadherneeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵

misha666
22. jan 2009

cipsik...to kupila moja mamka...v Tescu... ona si tak vnucku paradi...ved aj krstiny budeme robit az koncom maja lebo moja maka jej chce kupit paradne satky 😀 😀 😀 aby nemusela byt uz v perinke 🙂

cipsinka
22. jan 2009

No a nie??Ved je to prve vnucatko vsak??Strasne je to podarene 😅 😅 😅 😅

didusa.risulo
22. jan 2009

misha mas kraaaaasne brusko a tie papucky su ohromne,aj ja chcem take pre buduce mimi,risko take ma, dnes si ich ocural 😅

misha666
22. jan 2009

cipsi..jj prve... velmi sa tesia rodicia,...

didus... som citala v tvojej teme co ti dnes vyviedol... sa ti este nepyta na nocnik?

didusa.risulo
22. jan 2009

isha ale pyta ale ma den kedy proste neviem aky ma problem a cura a kaka kade tade

didusa.risulo
22. jan 2009

nik tu nie je?

cipsinka
22. jan 2009

aj deti maju obcas den blbec 😉 😉 😉 ,aj to su cloviecikovia 😅 😅 😀 😀 😀 😀

didusa.risulo
22. jan 2009

ccipsi,ja som uz dnes na dne 😝

cipsinka
22. jan 2009

to Ti verim,je to ozaj vycerpavajuce 😝 😝 😝 😝 ,ale pamataj,ze na stare kolena nam to vratia,potom budu oni prebalovat nas 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅

krasulka
22. jan 2009

babulky ja uz som osprchovana a inak riadne mi spuchli nohy, to asi preto ze som dlho stala dnes na nich..Inak som si lahla do vane a tak som sa sprchovala, bolo to naramne prijemne..akurat potom som mala problem sa postavit 😀 😀 😀 😀 by to chcelo nejaky zeriav 😀 😀 Pridala som do albumu postielku, ale este nam treba tu plachtu kupit bielu alebo nejaku dievcensku.

evitkamalicka
22. jan 2009

krasulik mas presne taku postielku ako ja 😅

krasulka
22. jan 2009

evit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kinga teak? Z kadial mate? ja z bambina som objednavala 😀 😀 😀 a spokojna si?

lenuska11
22. jan 2009

Ahojte ☹ ☹ ☹ ☹

krasulka
22. jan 2009

leni,, co ten smailicek smutny?

baby ja som zas grcala zo zahy..to je otras..mna porazi z tej kyseliny...mne uz nic nezabera..ziadne lieciva, ani sirupy ani soda...niiiic

cipsinka
22. jan 2009

krasuuuuuul,je krasna,to fakt si ju poskladala sama???? 😕 😕 😕 😕 😕

Leni,co je??

krasulka
22. jan 2009

Cipsi uuplneeeee...ale ti poviem ze mi dala zabrat..navod k tomu nebol a bolio tam srobi roznych velkosti ktore som nevedela ci idu do tych spravnych dierok

cipsinka
22. jan 2009

boze,krasul zas sa trapis ☹ ☹ ☹ 😠 😠 ,nestacilo na zaciatku tehu?? 😖 😖 😖 😖

lenuska11
22. jan 2009

Pondelok som sa vratila z gyndy a mam na vyber- iui alebo laparoskopia

cipsinka
22. jan 2009

Ty vola,si riadna sikulka,ja by som sa na to asi nedala,ja som na taketo antitalent.Mozes byt na seba pysna,je krasna 😵 😵 😵 😵

krasulka
22. jan 2009

leni, no mojko...co na to dodat...SNad skus tu laparoskopiu najprv nie? Ja ked som bola v nemocke tak to jednej kocke robili a prebehlo to velmi rychlo a hned aj isla domov tusim za dva dni..A potom uz by sa vam malo zadarit hned!

cipsinka
22. jan 2009

chcela som napisat,ze ty vole,nie vola 😅 😅 😅

Leni ☹ ☹ ☹ uprimne povedane,ja sa v tych veciach nevyznam 😅 😅 😅 🤐

krasulka
22. jan 2009

cipsi no ja neviem..uz ne je po tom vsetkom.

cipsi co sa da robit, chlap za oceanom a stale niekoho otravovat...ked treba tak treba aj ruku prilozit k dielu 😀 😀 Michal mi sice hovoril z enech tu postielku necham nanho ked pride..no ale..tak ja budem cakat do 17.2?? 😎