Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

krpcek
17. dec 2008

lili tak to ano. toto som po piatich minutach ani nevedela, kde mam vpich.

krasulka
17. dec 2008

cafte kocky,

tak ja sa hlasim z poradne, mala uz ma 1780 g 😀 😀

Mne tuto ked robili ten test na cukor tak tu nedavaju pit glukozu. Tu mas prist nalacno, mas si doniest 2 rozky so salamou a 2 DCL mlieka, najprv nalacno zobere krv z ruky, potomsa tam najes a o hodinu a pol prides znova a pich do prsta a bolo 🙂

dicinka1
17. dec 2008

krpcek..sranda s tvojho dievcatka....drza ako pauca... 😀 😀 😀

baby,aj tak sa bojkam...ale vydrzim .... 😉

krasul....bambulka je uz taka velka..tyyyyyyyy juuuuuuu..paraaaada..

lilix avoooooooj 😉

krasulka
17. dec 2008

dici veru, uz riadna slecinka, nech tam este zopar tyzdnov v zdravi vydrzi a pootm sup na svet 🙂

dici neboj, neni to nic hrozne ten test na cukor a to pichnutie do toho prstu, to je len taka malinka kratka ihlicka a to tak rychli ti streli do prsta ze to ani bolest neciits, len ta mykne trosku, a potom sestricka vytlaci z toho vpichu kvapocku malinku a tot vsio 🙂

petusaaa
17. dec 2008

krpcek 😀 to bude futbalistka... uz teraz kope do vsetkeho, co vidi. ale na druhej strane, co ju obtazuje, nie 😀 😝

krasulka, teeeda, este kilecko a moze ist 😉

krpcek
17. dec 2008

jeeej krasulka tvoja mala je o kilo tazsia ako moja mala. 😀 😀 😀 😀

lilix
17. dec 2008

baby a co by sa stalo, keby odmietnete absolvovat vsetky tie testy?

dicinka1
17. dec 2008

lilix to je povinne..a ak odmietnes asi nebudxes mat narok na porodne..tak sa mi zda..ale neviem to urcite... 😅

petusaaa-..tvoj maly je uz taky velky..ako to rychlo bezi..ze?

petusaaa
17. dec 2008

dicinka, ani nehovor. za chvilku pojde do skoly 😢 uz ma 5,5kg.. to je ina zataz na ruku. a neviem si predstavit, ze niekto porodi 5kg babo 😕

lilix
17. dec 2008

baby, a ake to je, ked lezite na chrbte tesne pred porodom. ja ked si dam na brusko co i len 2kg nieco, nevladzem to tam mat, tlaci to, tazi... ci si to telo postupne zvyka a potom je to v pohode?

dicinka1
17. dec 2008

lilix dobre otazky 😉

petusaaa...chvalabohu ze tak krasne rastie...viem,je ti luto,lebo uz onedlho nebude babetko....ale ochvilku budes pocut prve slova..stale pocas toho,ked bude rast sa budes tesit z niecoho co povie,ci vystroji 😵 😵 😵

petusaaa
17. dec 2008

lilix, mne bolo pri porode hrozne zle, ked som lezala na chrbte. jedine, co som zo seba dostala biolo, ze ja vam asi odpadnem. tak manzelovi dali tyku trubicku zo vzduchom, nech mi da pri nos. vobec ich nenapodlo, ze sa moze rodit aj v polosede a ze to dokonca ide aj lepsie 😠
a nechapem to s tymi 2 kg. preco by si mala mat nieco na bruchu? jedine, keby babo vytlacali. to je teda fakt dost huste 😀 ale lepsie, ked ti pomozu. lebo ja som uz bola zufala, tlacila som a furt nic... tak mi sestricky skusili pomoct, to nezabralo a nakoniec dr a po nom som mala modriny, ale za dve minutky bol vonku 😉 no maly bol zle otoceny, tak preto to neslo. ak nebudes mat taketo problemy, tak ho urco vytlacis 😉 a ked uz tam nemas babo, tak ti daju na zavinutie maternice taku misku. to je v poho, to som ani nevnimala...

dicinka, no po tom , co sme prezili asi ani druhe mat nebudeme...tak mi to je fakt hrozne luto, ze to tak rychlo ide. ved uvidis 😔

krasulka
17. dec 2008

kukuk 😵

lilix no ja na chrbte nemozem lezat uz poriadne dlho: Mne sa vtedy tazko dycha, ako by ma niekto skrtil a ani nemozem aj keby som chcela lebo mala ma snuru okolo krku a ze je to velmi nebezpecne pre nu keby spim na chrbte. A dalsia vec, je to zakazane od 5 mesiaca aj preto lebo ked zena lezi na chrbte tak babetko tlaci na dutu zilu, ktora je za maternicou a nejde potom krv do dolnej casti tela a vznikaju opuchy atd..

JA spavam uz len na bokoch a aj to uz tazko lebo ma strasne bolia bedrove klby v noci 😔 ZA chvilu asi len po sediacky budem spat inak neviem..

misha666
17. dec 2008

ahojte kocky...prisla som vas len kuk...lebo nic nestiham mam toho vela v skole...mame sa dobre,...mala pocuva aj manzel...len svokra je na nas zla...uz zvazujeme s muzikom ze kupime byt v KE ale este to musim prejednat s mojimi rodicmi...aby nam pozicali peniaze...lebo my si byt nemozeme dovolit lebo ja este nerobim a muzik by hypoteku sam neutiahol kedze uz splacame uver na auto... ☹ a citime sa obaja pri jeho mame uz velmi zle...a nechcem aby to vplyvalo na malu ked sa narodi...chcem aby prisla do vysmiatej domacnosti... iba mojej a muzikovej... tak pekny vecer kocky...bru nocku 🙂

dicinka1
17. dec 2008

misha..to ti verim... 😉 ja som zazivala to iste...aj ked daleko som neutiekla..o 3 poschodia nizsie..ale uz mame svoje...konecneeee 😉

didusa.risulo
17. dec 2008

ahojteeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂

krasulka
17. dec 2008

cafte 🙂 ako sa mate? Uz ste nachystane na Vianoce?

Miska no to verim..najlepsie je mat urcite svoje...dufam ze sa vam podari nieco zohnat. Nejaky bytik

mirip
17. dec 2008

ahoj krasulík

krasulka
17. dec 2008

cafte, mne sa neda spat, brutal ma pali zahaa nic mi nepomaha..cely den zerem sodu a nic..ani bystrinky nezaberaju..hodte nejaky recept baby

mirip
17. dec 2008

ja čakám muža a zrejme sme tu len my 😀

zica1
17. dec 2008

marcaradko, krasulka, dicinka1 dakujem vam velmi pekne 😉

lilix
18. dec 2008

petusa, ja som to myslela tak, ze babo ma vyse 3kg a ked lezis na brusku tlaci ta. ze ako sa to da vydrzat. a uz mi to krasulka vysvetlila, ze by sa nemalo. 😉

mimusa4
18. dec 2008

ahojte, krpček, tak pekné topánočky, kde si ich nakoniec kúpila? dobre sa doladila k šatám 😉

dicinka1
18. dec 2008

zica nemas zaco 😉

krpcek
18. dec 2008

mimusik som obejdnavala v USA. a ko mesiaci a pol konecne v utorok dorazii. 😀 😀

krpcek
18. dec 2008

inak ahojte - uz sem tusim fakt nikto nechodi.

ako sa mate? ja uz mam na svadbu vsetko pochystane, este idem dnes alebo zajtra pre popolnocne satky, zajtra kupit kvety na vyzbodu saly a potom vecer urobit salu a mozme zacat. 😀

lilix
18. dec 2008

wwwow krpcek, ty si teda sikula. ti aj zavidiiim. kto ti s tym pomaha?

krpcek
18. dec 2008

lili kto? nikto! vsetko som si sama vymyslela pozhanala a zajtra my bude pomahat kamoska, sestra, drahy a mama.

lilix
18. dec 2008

to ta obdivujem, stihas skolu, pracu, svadbu, popritom vsetkom si tehotnaa. 😅

krpcek
18. dec 2008

noooo - ked mas na to cas tak sa to da. povacsinou vsetko som vybavovala cez net. len posledny mesiac som lietala.