Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
19. dec 2008

mirip,myslis stromcek,ak myslis ten,tak mame umelyyyyy,tak unto probleeeeeeemo 😉 😉 😉 😉 ,ale si zlata,vidis,kebyze mame zivy to by ma ani nenapadlo,ze to takskoro opada 😕 😕 😅

krasulka
19. dec 2008

mirip no to nezavidim..ale hlavn enech objavia z coho to mas na tom rtg..

cipsi no veru..presne to iste...ale uz hlasia ochladenie tak uvidime ci nam aj nakoniec nasnezi.

didus ahaaaaa...

mirip
19. dec 2008

o my sme chceli, teda ja som chcela umelý aj ked sme mali zabezpečený od švagra živý aj tak som povedala že od meho nechcem ma nasral a že ja bude aj s umelým spokojná a ked sme prišli domov už bol stromček u nás 🙄 😠

mirip
19. dec 2008

som chcela umelý vyzdobiť v nedelu a takto budem musieť počkať do štedrého dna 😠

kojzarik
19. dec 2008

no pekne ,že ma ignorujete

mirip
19. dec 2008

ahoj kojzarik ja neignorujem, len sa lúčim sa neviem dočkať postele, tak idem spať papa

kojzarik
19. dec 2008

ahoj mirip papa 😀

prettybaby
19. dec 2008

ahojte,
tak ja zajtra idem za luckou a veeelmi sa na nu tesim,vsak nelynka?🙂

zica1
20. dec 2008

Ahojte kocky 🙂 Prajem krasne dobre ranko!

nelynka
20. dec 2008

ahojte..
ano pretusik, a nezabudni na mna 😀

prettybaby
20. dec 2008

ahojte,
neluska moja, jasne , ze som nezabudla, som lucke pri gtratulacii povedala, ze aj za Teba 🙂
a velmi pekne dakuje 🙂 vravela, aby som vam sem napisala a pozdravovvala vas od nej,takze odkazujem 🙂
a mimochodom, bola krasna🙂

kojzarik
20. dec 2008

krpcektoto prianie je len pre teba atvojho manzela

Súdok vína,
súdok piva,
najprv dievku
potom syna
a pre radosť mamičky
môžu byť aj trojičky.

kojzarik
21. dec 2008

ahoj dievčence niečo vam pošlem tak si zapnite zvuk a prehrajte si to

http://www.obrazovka.cz/vanocni/altan.html

mimusa4
21. dec 2008

ahojte, jéj to je pekné kojzarik 😀 😵

didusa.risulo
21. dec 2008

krasulka videla som fotooooooooo, mas kraaaaaasne brusinko, ako ti zavidim, v dobrom, ale ja sa tesim na zaciatky tehu aj ked sa trosku bojim aby sa mi nieco podobne nestalo, cim som uz presla ale treba mysliet pozitivne

kojzarik, no uz som to videla aj v inej teme, je to asi neake oblubene

prettybaby
21. dec 2008

vidim ze ignoracia, skoda teda

kojzarik
21. dec 2008

ahojte to som rada ze sa vam to pacilo aj mna to potesilo ked my to kamoska poslala 😀

krpcek
21. dec 2008

hallo! 🙂

sasenka moja, dakujem este raz. 😵

a dakujem aj ostatnym. 🙂

mimusa4
21. dec 2008

no nevesto, jak??? však popíš ako ´bolo na svadbe??? 😀

prettybaby
22. dec 2008

Lucka,ja Tebe dakujem🙂

krasulka
22. dec 2008

CAfte kocky,

pretulik ahooojky 🙂 🙂 🙂 🙂 juj to verim, Lucka musela byt nadherna..ved sa aj tesim na fotecky 🙂 🙂 🙂 Ja som teraz trosku rozlietana, aj teraz som prisla od kardiologa,lebo mi zas rosku hapruje to moje srdiecko tak musim chodit castejsie na kontroly a tak..a buduci mesiac sa mi ma vyjadrit k porodu..Podla toho ci sa mi to srdce bude zhorsovat alebo nie..No ziadna slava,..

Krpculiatko nase krasne, tak uz si mlada pani. velmi velmi velka gratulacia, nech sa lubite uplne najviac a co najdlhsie, aby ste boli stale len usmiaty a stastny a aby ste sa hlavne tesili zo zdravuckej bambulky 🙂 🙂 🙂 Uzivaj si naplno novomazelsky cas. A hod nejake pikosky zo svadby, nijake babky tetky sa neopili? 😀 😀 😀 Ako to prebiehalo? Aj si si poplakala? Ja som na nasej svadbe v kuse 😀 😀 😀 😀

cipsinka
22. dec 2008

ahojteeeeeee,

Iba teraz som prisla na net pretty,dakujeme za odkaz od Lucky,neviem sa dockat fotoooooooooooo,krpcek sup-sup,aspn nejake sukromne tu hod. 😵 😵 😵

Krasuuuuuul,aka si chutnucka.Krasne licka mas 😵 😵 😵 😵

krasulka
22. dec 2008

veru krpcek, davaj foto 🙂

cipsi cauky, no to myslis tie lica jak skrecok co mam? 😀 som zvedava kto to bude zhadzovat tie kila...

cipsinka
22. dec 2008

nahodou si chutnucka 😉 😉 😉 😉 😉 😵

prettybaby
22. dec 2008

krasulka, bola krasnucka 🙂
ako kazda nevesta, ale nasa lucka bola o nieco krajsia 🙂 lebo boli to dve princezne a princ na bordovom citroooone 🙂
cipusliatko zamalicko, som bola stastnaa, ze vam to sem mozem napisat a dakujem za povsimnutie 🙂

krasulka
22. dec 2008

pretty ja uz sa tak tesim na fotky, bozinku a ja uz teraz revem pri vsetkom.. 🙂 🙂 🙂 tesim, tesim 🙂 🙂 🙂

krpcek
22. dec 2008

kocky dnes som zase cely den lietala - zajtra ideme este kupit kocik a uz potom (dufam) budem mat cas aj na konika.
vsetko vam popisem a hodim aj nejaku foto.

krasulka
22. dec 2008

krpcek no naaazdo 🙂 🙂 🙂 tak sa velmi budem tesit. A ktory kocik kupujete ten co mas v albume? 🙂

kojzarik
22. dec 2008

babi kukate dvaja v tom je tam didusa

krasulka
22. dec 2008

kojzarik ahoj, aka didusa? nasa didusa risolo????