Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

berni
4. jan 2009

no tak ze sa musim do nej pustit len sa mi straaaaaaaasne nechceeeeee, ty si doma tak by si mii to mohla v pohode napisat 😅 😀 😀 😀

mimusa4
4. jan 2009

ty šiška chceš aby ťa kvôli mne vyhodili?? ale infošky sa dajú pozerať a tie ti poslať

berni
4. jan 2009

vyhodit to hadam nieeeeeeeee 😀 😀 😀

uvidime co internet da 😀 😀 😀 😀

mimusa4
4. jan 2009

si predstav keby sme nemali net, a všetko by si hľadala v knihách 😲 😝

berni
4. jan 2009

tak by som si zobrala zdravovedu a by som to opisala odtial...... s pisanim nemam problem 😀 😀 😀

mimusa4
4. jan 2009

😝 😝 😝 ...ešte že sme pokročili vo svete s technikou 😀
idem sa pripraviť na ihla pihla 😝 😀

berni
4. jan 2009

dobre no idem...bo zajtra do roboty a chcem sa ist okupkat a pozerat spravy a oddychovat a potom pozerat madame Pompadour 😀

tak krasny vecer!!!

mimusa4
4. jan 2009

dobre drahá..papa a pekné pozeranie 🙂

kojzarik
4. jan 2009

ahojte tak dnes uz nemame teplotu

didusa....najviac mal 38 ale davala som mu Panadol baby a v noci paralenove cipky a mame dalsi zub ,kasel a somlik nema to len ta teplota bola

didusa.risulo
4. jan 2009

kojzarik tak to neni choroba, to su jednoznacne zuby 😀

kojzarik
4. jan 2009

no sak to ved bol aj zli ked mu isiel

lilix
4. jan 2009

bernus gratulujem k znamocke, a z coho ze to bolo?

berni
4. jan 2009

lilix no to bolo z biosky 😠 stary bol velmi neprijemny 😖

lilix
4. jan 2009

kruzkovanie bolo? to mas dobre, biosku mat dalej nebudes. a bude ti tak na dve veci. na hov, a na prd. 😅 😀

berni
4. jan 2009

lil no ale budem mat prvu pomoc a to je s tym istym debilkom sorry za vyraz 😠

dicinka1
4. jan 2009

lilix avooooooj 😉

lilix
4. jan 2009

dicinka ajojkaj. ako sa mate? babatko?
berni, prvu pomoc? to co? my nemame nic take..

lilix
4. jan 2009

inak krasuliak by mohol hodit dake nove info.. alebo krasulka. 🙂

berni
4. jan 2009

lilix krasulka sa ma dobre, zajtra ju ma prist pozriet primar tak sa uvidi zajtra ze co a ako 🙂 ale kontrakcie uz ustupili 🙂 😉

kojzarik
4. jan 2009

ahojte ja tiez stale cakam na nove informacie ale krasulka mi pisala rano ze sa ma lepsie ze uz nema kontrakcie ale ze si ju tam asi nechaju este tyzden

dicinka1
4. jan 2009

lilix mame sa fajn.. 😉 stvrtok idem na poradnu...tak som zvedava ako male rastie..hodim potom foto,ak to bude mozne..lebo babo sa uz tazsie foti,ak je vacsie... 😀

didusa.risulo
4. jan 2009

ahoj dici, tak sa mas dobre?a co robis cele dni?ty si na PN?

didusa.risulo
4. jan 2009

joj ale ti zavidim, v dobrom toto obdobie tehulkovania

kojzarik
4. jan 2009

ahoj didusa.risulo aj ja zavidim dicinke ☹

dicinka1
4. jan 2009

aaaaale baby,nemate mi co zavidiet......vy ste si to uz raz pekne zazili..prvy krat..aj ja som zvedava ake to bude ked sa narodi...

didusa,hej som na pn....doma...nudim sa..a fest..naozaj,....uz nemam co robit a to som len 5 mesiac ☹

kojzarik
4. jan 2009

dicinka mame ti co zavidiet sak to je ten najkrajsi pocit ked ta babatko prvi krat kopne.....ale aj teraz je to krasne ked mi mali povie mama 😅

dicinka1
4. jan 2009

ze?ale ked je v brusku,nie je to take ako ked je uz na svete a maznas sa s nim....a vravis mu lubim ta...a tak...alebo ked ti ono povie,mamka lubim ta.. 😵 😵 😵 😵

kojzarik
4. jan 2009

veru aj to je pravda

didusa.risulo
4. jan 2009

dicinka, ked porodis, tak po neakom case budes chciet zas byt tehulka, ono je tehotnestvo neico ine a mat babo nieco ine,mat ho v naruci je kraaaasne, ale ja by som uz zas chcela prezivat tehu a ten kto ma pozna sa asi chyta za hlavu, lebo ja som nebola schopna prve 3 a pol meisaca robit nic, tak mi byvalo zle a aj mam z toho trosku obavy, ze co ked mi bude zas tak byvat zle, co s malym bude, ale to budem donutena sa postavit na nohy, nic ine mi neostava potom, ale to je este mozno daleko, nevieme kedy sa mi podari otehotniet

dicinka1
5. jan 2009

didusa,tak Vam obom prajem nech ste zase tehulky...

ja budem po porode hned skusat zase otehotniet..ak to nepojde ako doteraz,mam mrazacikov,.tak si po nich zajdem do GYNCARU a mozno budu dvojky 😵 😵 😵 😵