Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

zltalalia
4. dec 2008

Ahoj dicinka, uz som bola ale este v zaciatkoch ale ty si tusim este nebola 😵

Ahoj krasulka, tak to je super sa aj tesis co? drzim palce

krasulka
4. dec 2008

zltalalia dakujem, tesim sa,ale ti poviem aj som nervozna normalne jak kedysi red pisomnou 😀 😀 😀 trosku sa aj bojim ci je vsetko v poriadku 😕 tam ze on skontroluje v 😕 etko cez prsty na nohach az po korienky vlasov.

zltalalia
4. dec 2008

nevadi....aspon budes spokojnejsia ze je vsetko v poriadku....aj sa zato plati?

evitkamalicka
4. dec 2008

ahojte 🙂

krasulka
4. dec 2008

evitkaaaa ahoooooooj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja si teba pametam v 29 tt a teraz som uz ja 😀 😀 😀
ako sa mate? uz sa chystas na prve vianoce s drobcom?

zltalalia ano plati, 1500 Sk 😕

zltalalia
4. dec 2008

no je to dost ale ked to ma ukazat dravie babenka tak to nieje podstatne...ja o tom tiez rozmyslam, ale to mam este cas

evitkamalicka
4. dec 2008

krasulik mame sa super, Adamko uz je riadny chlap, v nedelu mame krstiny...a vy ako?

krasulka
4. dec 2008

evit fiiha to teda leti, tak vas caka velky vikend, si to poriadne uzite, potom prihod fotecky 🙂 Ja sa mam celkom dobre. Len uz som taka nemotorna..ved to poznas..Uz ma clovek proble sa postavit z postele, vystupit z auta...cikat chodim po celom meste ked som vonku, a take podobne radosti tehotenstva 😀 😀 😀

akurat dnes ma nasrala taka krava u zubara..tak ja som tam sedela od 7 a az o pol deviatej ma zobrali, a prisla tam ale o stvrt na devet jedna truba a klopala na sestricku ze ci ju mozu zobrat, ze ju boli zub strasne..a sestricka jej hovori ze zoberieme vas ale musite si pockat..este su ludia pred vami aj tato pani tehotna..to ako ja...a ta krava ze, no mala som aj ja povedat ze som tehotna aby ma zobrali..a hovorim jej, ze pani, ja si tu cakam uz od 7...a tiez ma boli zub..a 95 percent ludi co tu sedia, bolia zuby a vsetci cakaju v poradi tak neviem kde sa chcete hrabat dopredu! trubka 😠 😠 😠

krasulka
4. dec 2008

kocky idem sa obliect a idem na to 3D, dzte vsetko mozne nech sme v poriadku..ja sa taaaak bojim..juuuj idem pa pa

dicinka1
4. dec 2008

ajojte...takze mam dobru spravu...babo ma 10 cm,testy NT su v poriadku..babo krasne rastie a je zdravucke... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 17.12 idem na triplle testy..tak som zvedava co to bude..co sa tam robi?zla sprava je,ze este nevieme co to bude..fnukyyyyyyy..som sa tak tesila..ale viete co?som spokojna,ze je tam,ze mu bije srdiecko..a ze je zdravucke..kyvalo aj rucickami aj nozkami..

zltalalia..aha..hej-...to mas pravdu..a ty este necitis pohyby?

lilix
4. dec 2008

dicinka tak to je super sprava. 10cm hned som si kukala na pravitko. 😀

dicinka1
4. dec 2008

vies co?aj ja som pozerala na pravitko....vlastne na meter...takze je nas bobik uz veliky...a predsa malinky...

lilix
4. dec 2008

za tak kratku dobu taaak vyrastol, pockaj nebudes chapat nabuduce uz bude mat 15cm. potom 20,30 a potom porodis. 🙂
ja som sa pozerala na jonasove dni, a bud. rok mam same take riskantne. bez risku mam 11.januar o 10.55h. potom az v lete 7.7. a dovtedy sa mi zas cakat nechce. som sa rozhodla, ze ak to bude mozne, ak tomu nic branit nebude- skusime to. 😀

dicinka1
4. dec 2008

tak si ma teraz potesila...dufam,ze nic tomu branit nebude...a skusite to..a onedlho budes tehulienka 😵 😵 😵

evitkamalicka
4. dec 2008

jeeej krasulik aku krasnu babulku mas v brusku 😵

mirip
4. dec 2008

ahojte

krasulka
4. dec 2008

ahojte, zienky kuk album moju lasku v brusku 🙂 🙂 🙂 🙂

evit dakujem, velmi,ale akurat som trosku mimo, lebo malinka ma snuru okolo krku omotanu, z coho som teda poriadne nervozna..az ma hlava rozbolela...ale mi povedal lekar ze sa nemam bat dopredu, ze to ma kazde 2 babetko..tak snad to v poriadku dobojujeme aj so snurou okolo krku 😔

evitkamalicka
4. dec 2008

krasulik neboj to bude dobre, hlavne aby ta teraz pekne sledovali

sylvyka
4. dec 2008

ahoooj evit jee ze som ta zazrela posli mi mobil na teba na ip dohodneme sa kedy mozeme prist pozriet toho valibuka chceli by sme buduci tyzden 😉 musim este s maminou pokecat ze kedy ma volno

krasulka
4. dec 2008

evit no ved dufam ze ma budu..

evitkamalicka
4. dec 2008

silvi mas to tam 😉

evitkamalicka
4. dec 2008

krasulik len pekne mysli pozitivne

zltalalia
4. dec 2008

dicinka...pohyby este nie len take steklenie ale je to sranda....

dicinka1
4. dec 2008

zltalalia...fakt?dufam,ze to budem citit aj ja..javascript:addEmoticon('😵','vBody')

krasulka....snad to vydrzi az do porodu ta tvoja mala krasna krasulka 😉 nic ti nepovedal,ci budes mat cisarak..alebo co?

mirip ahoj 😉

evitka..adamko je nadherny.. 😵 😵

zltalalia
4. dec 2008

dicinka...no ja som to zacala citit uz v 15tt tak to uz mas zachvilku...je to inak sranda..ako keby ti tam behali mravce v bruchu 😀

mirip
4. dec 2008

no vidím že užste na mna zabudli, nevadí moja chyba možno preto že sem už ani tak často nechodím.....nemám dôvod

krasulka
4. dec 2008

dici dakujem, dufam aj ja ze to bude v poriadku. Inak bolo to uzasne vidiet ju na tom 3D. pustam si to dvd stale dokola 😀 😀 😀 az na tu snuru, najradsej by som jej ju zvliekla z toho krku,ale ako?

dicinka1
4. dec 2008

idem sa kuknut kde je vlastne ta snura..ale krasul,netrap sa,bude to dobre..ok?a mimochodom krasne fotocky 😉

krasulka
4. dec 2008

mirip preco by sme mali na teba zabudnut sisina? 🙂

dicinka1
4. dec 2008

krasul,uz vidim tu snuru..je tam sipka,ze?a nevravel ti doky ci sa to moze zmenit?ze sa to odmota?alebo nieco take?