Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
29. apr 2009

cukrus nic si z toho nerob, mozno mas len a len rozhadzane hormony a tie sa daju tabletkami dopohody..
ja tiez od potratu mam cyklus jak bubon..40DC, 31DC, 42Dc, 23DC, dobre nie?
a tiez z povodnych 5dni mi kramy trvaju tri dni, prvy den pohoda a potom uz len take spinenie...

sledovat som sa nikdy nesledovala a BT som merala pred rokom a pol asi 2mesiace..
to ti k psychike nepomoze..

hlavne klud, hlavu hore vsetko sa spravi..

cukrik580
29. apr 2009

ja viem ze je dost ludi, ktori su na tom horsie ako ja, ja si to uvedomujem...ale...

rok sme si nedavali pozor...nedavali pozor, priatel to tak bral, ale ja v podvedomi som straaaasne tuzila po babatku...cize z mojej strany to bolo snazenie...a od noveho roku sa snazime normalne obidvaja...a nie je to bohvieco na psychiku...

cukrus a kde byvas??ja som byvala na alexyho a teraz na skultetyho,. ale pojdeme pravdepodobne na povazsku.. 😅 😅

cukruska1920
29. apr 2009

nely.... tak ja zas mam cykly od 30-33 dni...takze to je v pohode..akurat ta dlzka mrchy... no tak dufam ze sa to teda tabletkami vyriesi alebo niecim.. je to dobry odbornik som pocula tak dufam ze to budem moct tvrdit aj ja... inak s tym sledovanim mas pravdu...to bolo na nervy... tesit sa ze je teplota hore a uz si robit nadeje a potom bum a kramy... ohromne povzbudzujuce 😀

nelynka
29. apr 2009

cukrik my si nedavame pozor dva roky skoro a dieta nemame...
odsleduj si cyklus a ked sa ti cokolvek nebude zdat zabehni k DR a uvidis..myslim ze ta neodbije ked povies ze rok ste si nedavali pozor a snazite sa od noveho roku uz naplno a nic...

nelynka
29. apr 2009

ono teplota je vzdy hore pred mrchov ci si tehu alebo nie, ked si si vsimla..a niektorym babam klesne az ked im pride mrcha alebo az v polovici mrchy..

cukruska1920
29. apr 2009

cukrik... tak to je takto...ja som z nitry ale teraz viac casu travime v Blave lebo tu aj s muzom robime... ale na vikendy chodime do Nr... a byvam na Jedlikovej..kusok od teba 😀

cukrik580
29. apr 2009

boooozinku...denisu zabakovu nepoznas alebo vlada zabaka?alebo dusana benka?este tam poznam jedneho chalana, ale ked ma zabijes, tak ti to teraz nepoviem, ze ako sa vola 😅 😅 😅

a kolko mas rokov cukrus?

a ako je v blave?spoluziacka tam zila asi rok, priblizne a povedala, ze nikdy viac...ale zas druha tam studuje a ta povedala, ze mozno sa do nr ani nebude chciet vratit,,.,,

cukruska1920
29. apr 2009

cukrik.. Dusana Benka poznam ale len trochu... sme chodili kedysi daaaavno pradaaavno spolu von ale odvtedy som ho nevidela... v septembri budem mat 25...stara raketa... a ako je v blave ? no sme tu skoro styri roky ale poviem ti ze byvat by som tu nechcela... mi pojdeme naspat do Nr ale az ked budem tehotna

cukrik580
29. apr 2009

aha...no dusan mal priatelku...moju kamosku...origos vdaka mne sa dali do kopy, ale to je dlhy pribeh...som chodila s jeho kamaratom a tak...a dllllho spolu chodili, az sa rozhodli, ze budu mat babo...ona otehotnela, on sa na nu vykaslal a na maleho tiez...a malinky je kraaasny a ma osem mesiacov......a vladko s denisou byva v tom vchode, kde aj dusan...denisa ta ma 21 a vladko tusim 24 alebo 25...aky je ten svet maly.....

a tu mate byt, ci este ee??a manzela mas z blavy?ci odtialto?

cukruska1920
29. apr 2009

dusana som dlho vidala s takou babou blondinou tusim a mala take dlhe vlasy a psa boxera...neviem ci myslime tu istu...a s nou chodil strasne dlho...ale ako som teraz v blave tak stracam prehlad o vsetkom 😀 v nitre nemame nic... 😀 cez vikend sme u nasich ale keby doslo k tomu ze prideme do nr tak by sme byvali zatial u starkej kym by sme si nieco nasli ale dneska byt je prepich....kedze bez hypoteky to asi nepojde
😝

cukrik580
29. apr 2009

ja som dnes uz jakaaaaaa zvedava 😀 😀 😀 😀 😀 😀

upozornujem, ze nie je nutne odpovedat na vsetky moje dotierave otazky ak niekto nema chut...asi si zasijem usta...lepsie povedane, dam si na ruky palčaaaky 😝 😝 😝 😀 😀 😀

cukruska1920
29. apr 2009

cukrik..to je v pohode...keby nechcem tak ti neodpoviem 😀 ty byvas dlho na skultetyho???

cukrik580
29. apr 2009

teraz 6.5. bude osem mesiacov, co sme tu...to sme s priatelom v podnajme

no s monikou bol asi styri roky...ale podjebkaval ju na kazdom kroku...lenze ona bola slepa...a vsetci sme boli najhorsi na svete...ale...potom na to dosla aj sama...ale uz bolo neskoro...uz straaaaaasne davno su neni spolu...asi vyse roka su neni spolu...ona bola asi v 3. mesiaci, ked som pocula, ze uz su neni spolu...

nikiarudi
29. apr 2009

Dobré ráno kočky..ako sa mi máte?? 🙂 🙂 🙂

nelynka
29. apr 2009

😀 😀 😀 😀 🙂

cukruska1920
29. apr 2009

cukrik.. ja som si o nom hned myslela ze je dobry k......k a nepasovali mi spolu... ale vidis ..vyriesilo sa to samo... mne na skultetyho byvaju byvali spoluziaci a z novomeskeho mam byvaleho

cukrik580
29. apr 2009

z novomestskeho mam aj ja byvaleho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a na skultetke mam kamosov, ale nestretavam s auz s nimi, iba ked sa stretneme, tak ahoj, ahoj a tot vsio...ale tu maju taku klubovnu v pivnici a tam sme sa zgrupovali...

cukrik580
29. apr 2009

ahoj niki

cukruska1920
29. apr 2009

cukrik..hej? dufam ze nie toho isteho 😝 😀

evitkamalicka
29. apr 2009

ahooooooj kocky 🙂

cukruska1920
29. apr 2009

Ahoj evit... ty mas take dlhe vlasy??? 😅

cukrik580
29. apr 2009

ako sa volal??teda vola??

ahoj evit

aj ja mam...po pas... 😀 😀 😀

evitkamalicka
29. apr 2009

cukrus dala som si predlzit v sobotu 😉

cukruska1920
29. apr 2009

evit...no teeeda.. ja sa zas stale davam strihavat ked mi narastu.. mne zavadzaju a ked spim si ich vzdy taham.... 😀

evitkamalicka
29. apr 2009

ja som vzdy chcela mat dlhe, ale moje ked narastu do urcitej dlzky vyzeraju tak hnusne splasnuto

cukrik580
29. apr 2009

fiiiiha...co ta to vyslo evit??ja mam prirodne a uz ma teda pooooriadne stvu...ale je mi to luto osklbat...ak by som sa raz nahodou vydavala, tak ich este chcem mat a potom pojdu dolu...ale mala som aj asi trojcentimetrove 😝 😝 😝

cukruska1920
29. apr 2009

evit... mne sa zas kuceravia tak si vies predstavit ako vyzeram ked nebodaj zmoknem 😝

evitkamalicka
29. apr 2009

cukrik vlasky som si pozhanala sama a kadernicka mi zobrala len za robotu takze aj s vlasmi dokopy ma to vyslo do 10 000, keby som vsak vlasy brala od kadernicky tak by to vyslo ovela viac

cukrik580
29. apr 2009

fiiiiha...aj tak dost...dufam , ze ti to aspon dobre spravila... 😉 😉

a aka je pri tom udrzba a tak?kolko by to malo vydrzat?

evitkamalicka
29. apr 2009

cukrik umyvas to ako normalne vlasy, mozes to zehlit, fenovat, natacat, farbit proste ako svoje, len treba aj nejaku dobru hydratacnu masku, ono treba tie vlasy kazdych 4-6 mesiacov posuvat