Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

evitkamalicka
30. sep 2009

mimusik tak drzim palce nech uz sa ti pohne

mimusa4
30. sep 2009

dík evit, už som myslela aj na tepl vaňu ale neviem ako z nej potom vyleziem 😝 😠 😕 😀 😀

misha666
30. sep 2009

mimus dakujem...inak mne tepla vana asi pomohla...sice davala som si ju posledny cas viac krat, ale vecer pred zaciatkom kontrakcii som si dala fakt ze brutalne horucu , a rano sa to rozbehlo...alebo to bolo mozno aj tym ze som mala termin uz 😅 a keby si mala problem s vylezenim z vane tha moj oco ma JCBcko ta moze prist vytiahnut 😀

misha666
30. sep 2009

inak mame dnes presne pol rocka... 😵

krasulka
30. sep 2009

Ahojte,

miska ale to leti co??? ja sa nestiham cudovat ako nam tie deti rastu pred ocami? a my nahodou nemladneme ked oni starnu? 😀 😀 😀 mohli by sme ze? xixi

mimus nezavidim ti tieto posledne dni tie su najhorsie to len preckat, este s aporiadne ponapchavaj vsetkeho co ti chuti lebo ke dbudes kojit budes sa musiet obmedzovat. TAk si daj este kapustu, fazulu, jahody, pomarance a proste vsetko co potom nebudes moct, aspon ti ujde cas 😀

mne sa dneska nic nechce..som unavena z poslednych dni..cee dni som sama michal chodi az vecer domov z roboty..dnes by som mala cosi navarit ale sa mi brutal nechce. Co ste varili?

evitkamalicka
30. sep 2009

krasulik ja len taku rychlovku zapekane kuracie prsia so syrom

mimusa4
1. okt 2009

ahojte..
evit..adamkovi všetko najlepšie k 1. rôčiku, stráááášne veľa zdravíčka a to ostatné už príde automaticky 😀 😵

včera bol len utz tak máme 3,40kg a placenta pomaly dozrieva, v piatok ďalšia KO, takže buď to bude už abo dokonca bud.t.......ta čekááám 😅

evitkamalicka
1. okt 2009

dobre ránko

mimusik ďakujeme krásne

krasulka
1. okt 2009

DObre ranko, Evit, pripajame sa adamkovi vsetko najlepsie k prvym narodeninkam, aby bol vzdy vysmiate a stastne dietatko a hlavne zdraaaveeeeee. Cmuuuuuuuuuuk veliku posielame 😵 😵 😵 😵

mimuuus noo tak to uz mas riadneho chlapika vnutri paaani 🙂 a co manzel aj ide k porodu?

cipsinka
1. okt 2009

Ahojky tak v prrvom rade chcem zablahozelat nasmu oslavencovi Adamkovi 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Pred rokom sa narodilo jedno male zlaticko,
uz sa vela naucilo a vyrastlo malicko.

Na tvaricke malej sladky usmev stale,
prajem Ti veeela zdravia a nech
si stasty stale 😵 😵 😵 😵 😵 .

cipsinka
1. okt 2009

no ja sa idem pustit do umyvania riadu,lebo riadny kopcisko nam tu vyrastlo a potom oddychovat bud pri knizke alebo si nieco pustim na DVD 😵 😵 😵 😵

evitkamalicka
1. okt 2009

jeeej dakujeme

cipsinka
1. okt 2009

evit 😉 😉 😉 😉 😉

ja som navarila obedik,urobila som cestoviny s vajickom a uhorkou uz sme dlho nemali taketo jednoduche jedlo tak sa neviem dockat kedy si nalozim.Idem pozerat film Marley and Me,strasne super film a idem si cestovinky nabrat,dobruuu chut 😉 😉 😉 😉

mimusa4
1. okt 2009

jáj cips aj ja som to robila včera ale nebola uhorka tak som si dala slivkový kompooot 😀

cipsinka
1. okt 2009

cau mimus 😉 😉 ,ze cips 🙄 🙄 🙄 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 😝 .No,zrovna kompot si moc k tomu neviem predstavit ale u teba je to odpustitelne 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉

mimusa4
2. okt 2009

juj však sa toľko moja chrumka nezlostiiii 😀 a teraz to nebolo schválne, len mi akosi vynechalo nakonci to i 😕 😉

cipsinka
2. okt 2009

cau mimus,no mas odpustene ked to nebolo schvalne,mas stastie 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 .

My mame dnes s drahusikom kooonecne spolu volno tak ideme do mesta,pokukat po obchodikoch sadnut na kavicku ku riecke 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a idem sa konecne vyfesakovat sa tesim lebo pekne oblecena som nebola ani nepamatam 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😅 a skocime na nakupo potravin lebo chladnicka je praaazdna 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .

Mimus ty tam mas uz 40tt 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😅 jo joooj uz sa tesiiiim na drobceka 😅 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
2. okt 2009

nejaky robos dole buuuuuuura z dvoch bytov tam dal landlord spravit jeden tak som si vypiekla Daru ROlins nech ho nepocujem 😅 😅 😅 😅 😅 😅

charlott
2. okt 2009

Ahoj všem🙂doufam ze se k vam muzu pridat 😉 Je mi 24 a zaciname tento mesic snazeni..tak doufam ze brzo se zadari 🙂 Jsem ted hrozne natesena..tak se musim trosku krotit..abych pripadne nebyla moc zklamana..
Povedlo se nektere z vas mimi uz prvni mesic snazeni?

mimusa4
2. okt 2009

cipsiiii..ja už nepamätám kedy som bola pekne oblečená 😠 ja poznám len tepláky a tričká 😝 a teraz čo je už chladnejšie tak musím riadne premýšľať čo vezmem na seba, no tak aby som do toho vošla 😅 😅 😀
oboznamuješ svet darinou? 😀 😀 len im daj 😉 ..
tak len sa vyfešujte aužite si chvíľky spolu 🤐 😀 😀

mimusa4
2. okt 2009

ahoj charlott..vitaj..mylsím, že tu boli aj také čo sa podarilo aj hneď a ak nie tak nič si z toho nerob, ber to v pohode, určite nič nezmeškáš 🙂

cipsinka
2. okt 2009

no nazdarek dievciny,

my sme uz domka z mesta vlastne uz davnejsie len sme si papu robili a este sme sa sli prejst do Tesca na drogeriu akcosky boli,na sprchace,samponiky,avivaze 😕 😕 😕 😕 😕 a aj farbu na gebenu som si kupila tak drahy ide farbit lebo uz mam odrastence 😝 😝 😝 😝

nelynka
2. okt 2009

ajojte zenuse, tak sa hlasim od kamarata, len ze sme OK, setko je vcelku OK..
mam volny vikend ale som bez notasu tak sa neviem ozvat 🙂

cipsinka
2. okt 2009

nely joj teraz som si to tu precitala,ze kde si 😅 😅 😅 😅

cipsinka
3. okt 2009

cauky,cauky

ja som vstala o desiatej a hned som sa pustila do upratovania lebo viem,ze keby som zasadla za Pc tak tak rychlo sa od neho nedostanem 😅 😅 😅 😅 😅 .Dnes tu leje ako z krhly a to som chcela ist do obchody asi kaslem na to 😉 😉 😉 😉 😉 .

Evit peknu dnesnu oslavu zelam a ocakavame fotooooooooo 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
3. okt 2009

no kde ste nezbednice?? 😕 😕 😕 😕

u nas sa nakoniec vycasilo tak som zbehla do toho obchodu aspon som sa trosku presla bolo to super az na to,ze strasne fuka 😒 😒 😒

cukruska1920
3. okt 2009

Ahojte vsetky

berni
3. okt 2009

ahojte holky!

ahoj cukrus 🙂 ako?

cipsinka
3. okt 2009

🙂 🙂 🙂

cukruska1920
3. okt 2009

Ahoj berni... ale da sa..a co ty? ako sa dari?