Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

kojzarik
15. okt 2009

mirip aj ja gratulujem ....

ako to ze tu nikto nechodi ? 😕

nelynka
15. okt 2009

ahojte

mirip gratulujem

ja trosku prekazim vasu radost ti ktory viete ako sme na tom, tak po troske radosti ze mam konecne pracu a vyhrabeme sa z toho, dneska manzel dostal vypoved

krasulka
16. okt 2009

Fuuu nelyyyy to snad nieje pravda ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a co im skrachovala dirma ci hormadne prepustali, to je sila 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Boha tam..dufam ze s amu podari co najskor nieco najst, alebo nech ide do zahranicia apson budes mat pokoj od neho na nejaky cas 😉

nelynka
16. okt 2009

krasul, nie neskrachovali, este to by tak ze by Kaufland skrachoval 😀 😀
ale vies, pred dvoma dnami mu sef vyhlasoval ze on vypoved nedostane ze on sa bat nemusi a bum, vcera mudali vypoved do ruky kurvy jedne!
a neviem co by tym vyriesil keby odisiel do zahranicia, tam to tiez nie je ruzove a zase ja by som nezniesla nebyt s nim tak dlho, to sa uz rovno mozme rozviest a kazdy si ist svojou cestou, ja moc na taketo vztahy na dialku v mojom zivote neverim..
ja mam heslo: zide z oci, zide z mysle a je to pravda aspon co sa mna tyka.. ☹

evitkamalicka
16. okt 2009

nely teda vy mate smolu moja

nelynka
16. okt 2009

evit bohuzial, aj tu smolu niekto musi zbierat, a mne pride ze furt padne karta na nas ☹

cipsinka
16. okt 2009

ahojte,

och boze nely to nemyslis vazne ☹ ☹ ☹ ☹ Viem o vas toho vela,ved ty vies 😉 😉 😉 😉 ,ale tak toto som necakala a verila v dobre casy 😒 😒 😒 😒

cipsinka
16. okt 2009

a aj ja na tom nie som bohvie ako taka som chora,ze dnes som ostala doma,stale kycham,nos upchaty a kasleeeeeeeee,ze sa mi cele pluca natriasaju mam pocit,ze ich vyplujem zachvilku no takto chora som nebola dobre dva roky joj 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
16. okt 2009

dnes je aj drahy doma a hovoril,ze ma nechce vidiet pri PC,ze dostanem po zadku 😅 😅 😅 😅 😅 ,ale som to na chvilku vyuzila lebo este spinka 😅 😅 😅 😅 ,ved co aj tak cely vikend budem v posteli a dnes ma volno a konecne sme trosku spolu a to nechcem prelezaaaaaaaaaat,pomoooooc 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

evitkamalicka
16. okt 2009

mne sa nic nechce baby, som leniva jak vos....vcera som dostala objednavku na tortu na stuzkovu tak by som si mala aspon ozdobky dopredu porobit, ale sa mi tak nechce

berni
16. okt 2009

nelus tak to mi je fakt luto... ☹ dostane aspon odstupne? kde bude hladat ... ☹

cipsus tebe rychle uzdravenie... 😉

evitka zajtra urobis.. dneska oddychuj.... 😉

krasulik a vy ste uz zdravucke?

a kde je novopečená mamička?

cipsinka
16. okt 2009

ahojky bernusik 😵 😵 😵 😵

dakujem velmi pekne si zlata 🙂 🙂 🙂 🙂

nelynka
16. okt 2009

bernus dakujem, uvidime co bude..

cipsulik uz ti je lepsie?

cipsinka
16. okt 2009

neluuusik ahojky,no ani nie vzdy na vecer je mi prave horsie ale drahy ide za chvilku na tri hodky do prace tak nejdem do postele pockam kym odide dam si hrozienko a pojdem si citat 🙂

cipsinka
16. okt 2009

nelusik a ty si domka?? 😉

nelynka
16. okt 2009

jaaaj hrozienkoooo dala by som si..
doma som, volno mam cez vikend..
ale dneska sme lietali od rana hore dole a kus oddychujem, farbim si hlavu a ideme kus vonku vypnut z toho setkeho

cipsinka
16. okt 2009

a co nie si na skype?? 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
16. okt 2009

potrebujem nieco kukat na nete a skype mi ho strasne spomaluje, ale uz idem 😉

cipsinka
16. okt 2009

ahaaaaaaaa,ved mi to neslo do hlavy 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵

berni
18. okt 2009

ja len aby sme neboli na 4 strane 😕

berni
18. okt 2009

nikde nikoho ☹

krasulka
19. okt 2009

HAlooo zeny cerstve maminy kde ste? mimuuus tak ako maly? ako to zvladate? A Mirip uz je doma haloooloolooo

mimusa4
19. okt 2009

čawte..tak som si kus pospala aj s malým, dúfam, že aj na večer si nechá nejaký spánok, dostal papať a drichme ďalej..a celkom to ide, už len ten systém na neho vycvičiť, haha al. on vycvičí mňa 😅 😀
a mirip je myslím už doma, mylsím, že písala aj v spoločnej t., ale nebolo kedy čítať, tak neviem čo a ako..
hej a nemám pumpu na koleso, lebo sa mi sfukuje, tak keby som chcela ísť von kočíkovať, tak ani nemôžem, ešte že je to počasie na prd, inak by ma karalo 🙂 .... a na stole mám araš. chrumky joooj ako ma len lákajú, ale dala som si také 3..už som neodolala 😀

a vy ako dievčence?
nel..som čítala, že..ta keď sa darí ta sa darí, ale nemôže byť večne zle, všetko sa na dobré obráti.. 😉

krasul..keď vidím ako vaše deti skoro rastú, tak ani sa nezdáme a idú do školy, prečo to tak rýchlo musí prejsť..

berni nesmúť, že nikto nikde, sa čuduješ? teraz v lete? každáááá sa opaľujemeeee ale pod lampou večer pri telke 😅 😀 😀 😀

evit.. ani som nevedela, že robíš torty, jooj dala by som si takú fajnotku mňamky..

cipsiiiiiii...ta čo?? makáš? 😕 ... ale aspoň nenudíš 😀 ..a vy tam aké máte počasie? vlastne aj krasulka je tam..

evitkamalicka
19. okt 2009

mimusik jaaj peciem peciem, teraz mam na 13.11. objednavku na stuzkovu tak to bude makacka

mimusa4
19. okt 2009

evit tak nech sa podarí krásna tortenza, ani ti nehovorím čo sa mi robí na jazyku ako si predstavím chute 😅 😀

evitkamalicka
19. okt 2009

mimusik skoda ze si tak daleko 😅

cukruska1920
19. okt 2009

evit....ked budeme robit my niekedy krstenie tak si u teba objednam nejaku kraasnu torticku 🙂

evitkamalicka
19. okt 2009

cukrus ok, beriem na vedomie 😀

krasulka
19. okt 2009

Ahojte, mimusik tak super maly ti da aj oddychnut to je parada..jaj take bambuliatko malinkate by som si popestovala. A ako sa mu lubi kupanie? uz si zvykol? A mliecka mas dost?

ani nevravte torta mnam mnaaaaaaaaaaaam mnaaaam 🙂 🙂 🙂 dala som nove foto malej do albumu kuk aka je uz velikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

evitkamalicka
19. okt 2009

krasulik pozerala som, mala je fesanda 😵