Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

sisi8881
25. máj 2010

cukruska1920.....ok....v pohode 🙂

riana12
25. máj 2010

@nelynka no dneska som len so zeleninou a syrom mala... jaaaaaaaj 😵
@sisi8881 aj ja som tu nova 😅

sisi8881
25. máj 2010

@riana12 aj ty si nova? tak super

nelynka
25. máj 2010

rius aj taka je vyborna, ked je cerstvo pecena...mmmm
ja si idem nabrat chinu, nejako som vyhladla..

sisi ja som tu stara ale ako keby nova, lebo som tu strasne dllllho nebola 😉

sisi8881
25. máj 2010

nelynka...sak mi s auz pozname nie? uz nejaky cas si piseme aj na FB som si ta pridala

nelynka
25. máj 2010

@sisi8881 jasne ze pozname 😀
aj o fb viem..
len nejako ta tam nikdy nevidim pripojenu 😀

sisi8881
25. máj 2010

@nelynka ......akurat som teraz....inak tam byvam ako mam cas

nelynka
25. máj 2010

@sisi8881 hej uz ta vidim :DDD

nelynka
25. máj 2010

len mi strasne nahovno ide internet posledne dni, len nervy na to mam kuaaa

riana12
25. máj 2010

@nelynka aj ja mam doma net na *** 😝 vlastne PC a ani nemam cas ho poriadne dat do pucu... uz by sa patrilo mi s nim nieco urobit... 🙄

@sisi8881 no v tejto teme som nova, napisala som par prispevkov, to vsio... 😀

nelynka
25. máj 2010

@riana12 mne dakedy ide normalne a dakedy mu proste sibka, nevladze, stranku mi otavra aj 20 minut a filmi pozerat cez net?? heh, to by som sa nacakala 😀

riana12
25. máj 2010

@nelynka no ja musim v mojom daco povymazavat, je tam vela hovadin, co si dovolili nainstalovat braskovia... 😝
nejake video si kuknem, ale film ee, to som zas obmedzena voplnymi datami - mam 2GB mesacne 😀

nelynka
25. máj 2010

to ja obmedzena nie som ale je to pomalsie ako by som ho mala na pevno.. mam len mobilny.. bohzial som v "jame" takze tu je signal nahovno..
a aj ked som mala pevny internet tak mi toto iste robilo a takto aspon usetrim 300kc mesacne

riana12
25. máj 2010

musim teraz koncit, skusim sa ozvat, ked budem doma 😉

bjoucik.15
25. máj 2010

Ahoooj holčiny, píše jedna nová :D

Já mám Nely taky na FB, chce někdo ještě?

Nely máš to těžký :( držím palečky ať se to zlepší. Měla jsem toto taky, ale trochu jinak a když přítelovi hořelo za patama tak se vzpamatoval a šel s tím k doktorovi pro pomoc.. no a teď naprosto super, prostě parááda....

jééé jsem ráda že bydlím v novostavbě kde zatím vše funguje jak má... a za docela rychlý net platím asi 200kč...ale taky jsem měla něco jako vy.. a až jednou se jen zakouřilo a pc vyhořel ... s ním všechny data :(
A já nevím co znamená nové... co já vím tak jsme se sisi a s dalšími rozjeli tenkrát téma jiné a to nám bylo uzamčeno, tak jsme přešli všichni sem .... a jsem tu už od listopadu....

Nevím co psát... jo evit gratuluju k babátku, je super že Adamek bude mít brášku 🙂

Jdu dom v práci mě tu už neba.... 😀 pááá

nelynka
25. máj 2010

ahoj bjoucik..
s tym netom si bars vyberat nemozem, tu v doline take moznosti nemam, jedine co mozem mat je wifi a ta je pomalejsia jak prd alebo o2.. takze to vyhralo o2..
chceli sme povodne nechat upc ale bohuzial, sem pokrytie nemaju..
ale te je jedno, uz gto snad dlho nepotrvaaa

bjoucik.15
25. máj 2010

@nelynka a nebyla by lepší internetová karta od O2 nebo od T-mobile? Kamarád jí má a chytí signál všude....

riana12
26. máj 2010

baby, no u nas si mozme vybrat akurat tak internet od t-comu (vytacane cez pevnu linku), pomale ako slak... alebo t-mobile, co uz je rychlostou slusnejsie... ostatne bud nam nechyti signal alebo dotycna spolocnost u nas neposkytuje sluzby 🙄 😝
biedny vyber, ale tak aspons tym t-mobilom sa da nejak slusne existovat...

evitkamalicka
26. máj 2010

ahojte,
my mame magio telku+internet

nelynka
28. máj 2010

bjoucil u t-mobile me jako slovenke nedaj nic jedine za zalohu 5000kc a to sa jim muzu vis co a o2 mam a stejne je to naprd,protoze jak jsem uz psala,bydlime v doline,takze signal je jak se mu chce..a to nemam cez pevnou

krpcek
2. jún 2010

ahojte.
evitka ved ty uz cochvilu rodis!! som ani nevedela, ze si uz tak daleko. a ze aj cukrus je tehu? 😵 super - cukrus dufam, ze tento raz to dopadne tak ako ma,drzim ti palce. 😉

evitkamalicka
2. jún 2010

@krpcek servus, no veru za chvilu mame druhe zlaticko doma

bjoucik.15
9. jún 2010

Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla. V práci máme klídeček, tak můžu psát 😀
evit to se máš že budeš mít malé brzo doma 🙂
nely tak to je problém, musíš vyběhnout na kopec 😀 třeba chytíš signál...

jinak test jsem ještě nedělala, objednávala jsem se k dr a sestřička i přes to že jsem říkala že je to naléhavé mě objednala až za 14dní 😖 Myslíte si že bych mohla mít ovu když jsem to nedostala asi 3 měsíce? Já jen , že se předevčírem přítel neuhlídal 😅 a po posledním špinění je to přesně 18dní....

Nely: omlouvám se že to vytahuju ale musím se poradit 🙂

riana12
9. jún 2010

ahoj @bjoucik.15 🙂

ja tu mam niekolko veci v robote rozrobenych, ale je otrasne teplo, v kancli 27.6°C, velmi chut do prace nemam - kolegyna mi tu furt klimu vypina... ☹ zapla som ju slabucko, nech sa to nejak aspon na prijatelnych 25°C vychladi ale mam z toho velke "H" pardooon 😅 bez klimy tu je o chvilu cez 29°C, lebo slnko prazi rovno na okna... aj ked mame zatiahnute zaluzie, ktore su len take ledabolo, nejake latkove ci umele, ci ky slak, nepomahaju.... 😝 ☹

bjou, no ovu moze byt aj nemusi... a ty MS preco nemas? predtym si HAK brala? prepac, mozno si to tu uz pisala, ale nepamatam si 😅

bjoucik.15
9. jún 2010

@riana12

neberu HA už od léta minulého roku, a předtím jsem jí brala asi 6let. Tak to moc nevím může být a nemusí... 😀 No uvidíme jak to bude dál.... MS nemám protože se mi to nějak rozhodilo jak jsem přestala brát HA.,ale je pravda že jsem to trochu měla teď v květnu ale spíše špinění, a v dubnu jen špinění ale zase docela dlouho (asi 3 týdny) 😒 Já s tím vždycky měla děsné problémy, tedy dokud jsem nebrala antikoncepci...

Jo tak to my v práci máme klimu takovou že když jdeme ven apak přijdeme do kanclu, tak málem umrzneme... 😀 já jí stále ztlumuju, ale nejde se tam nějaký človíček co jí pořád zapíná, takže bych se ani nedivila kdybych byla nemocná 😠 27stupňů venku a pak přijdu do 18ti....

riana12
10. jún 2010

@bjoucik.15 no moze-nemusi - ked 3 mesiace nemas riadnu MS, tak ti nikto presne nevie povedat, ci budes mat ovu, ani doki ti nebude vediet povedat... mozno az po castom a podrobnom vysetreni (??) 😒
a tvoj doki o tom vie, nie?

u nas s klimou je ten problem, ze v kancli 29°C a ked to chcem aspon na 25°C stiahnut, co je v aktualnych horucavach tak akurat, ze sa da celkom pohodovo existovat, tak kolegyna od sameho zaciatku vykrikuje, nech to vypnem, lebo nikto tu nechce byt na klby a ked mi je tu teplo, nech si zoberiem dovolenku... veduca jej uz ale nahubovala, ze ked sa jej nepaci, moze sa ist vyvetrat von na 1-2 cigarety, ze ja si tu zatial riadne klimou prefukam, pretoze tu nepotrebuje mat problemy, ak tu niekto z toho tepla odpadne... no kolegyna oduto veducej, ze chut na cigaretu prave nema... tak ma tu musi strpiet aj s klimou 😀

ty to mas trosku ine, ten rozdiel v teplotach u vas, to je uz vela... 😲 rozdiel by mal byt len okolo 7°C medzi kanclom a vonkajskom... ja to beriem, ze max. tych 5°C...
len neviem, kedy sa tu u nas zosmykneme aspon na 25-26°C, ked od pol osmej sa drzi 29 😠 😠 😖

bjoucik.15
10. jún 2010

@riana12 já vím, ale my máme obrovskej kancl, takže je to tak akorát, ikdyž je to rozdíl když přijdeš z venku 🙂

Zítra huráá dovolená, ale šéf ze mě musel páčit proč si jí chci vzít - jako by to nebyl můj problém ☹ Mám toho po tomto týdnu dost, vážně že jo....!!

Doktor to ještě neví... 😅 taky si myslím že mi asi vynadá že jsem nepřišla už dřív,ale když já tak nemám ráda doktory 😖

Včera mi ten můj řekl, že kuje jak mě požádá o ruku, tak jsem zvědavá co vymyslí 🙂
a to tu budeme jen my dvě si psát? nikdo více??

nelynka
10. jún 2010

@bjoucik.15
hold s tim nic nenadelam, jednou to nekdo musel vytahnout 😀 😀 😀
ale ne, klidne to reste stejne tady skoro vubec nejsem, tak co, ne?
urco uz vsem lezu poradne na nerva, ale to je jedno 😀 😀 😀

my klimu v pracvi mame a dokonca aj funguje akurat ma z nej boli hlava a je mi blbo, lebo kolegina furt len zimu aby mala a ja potom mrznem..
ona zalezie z roboty rovno do metra a ja este do vlaku kde maju klimu udplom zapnutu tak vymrznem druhykrat a potom rovno do tych horucav a tak ze mi je zle boha

riana12
11. jún 2010

@bjoucik.15 no pozri, spustis sprsku staznosti, ze si tu piseme len my dve a aha, nely je tu 😵
a pripadny sprdung od dokiho zvladnes... 😉

@nelynka no je rozdiel mat vonku 33°C a vnutri 20°C, to je uz velikansky rozdiel... lenze ja tu mam problem vydobit si aspon 25-26 -tku v kancli... a aj to by sme tu mali mat podla neviem ktoreho zakona menej... 😝

nelynka
11. jún 2010

@riana12 hej to je rozdiel, lenze my tych 25 -26 stale mame a aj tak mi pride ze je tam zima, lebo fuka nastudeno vzduch.. a ked prepnes na teplo, neda sa tam dychat, tym ze sme v podzemi..
ale aj tych 33 a 26-26 je pekne citit, vylezies von a facka jak svet..