Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

mimusa4
2. jún 2009

cips potom ti poviem 😀

lovacka
2. jún 2009

idem ja balit tasku
tak papa zatial

mimusa4
2. jún 2009

hej? že už máš toho dosť? ale jasne..isto si pripravená na všetko..si chodila aj na predpor. prípravu?

cipsinka
2. jún 2009

mimus dobre 😀 😀 😀 😀 😀

Boze stale citam o tej leteckej katastrofe co sa stratilo to lietadlo z radarov a vraj tam boli aj dvaja SLovaci z KOzaroviec to je dedina nedaleko mojich rodicov par km od Levic 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

lovacka
2. jún 2009

nechodila kedze som bola v nemocnici ked zacal kurz
a mam uz aj toho dost aj som rada ze sme to dotiahli az do tohto tyzdna v 17tt som si ani nemyslela ze to tak daleko dotihneme

mimusa4
2. jún 2009

tak len sa zbaľ lov..držíme palce a potom daj vedieť čo a ako 😉

cips..ja som len niečo zahliadla že 2 slováci, ale nevedela som čo to

cipsinka
2. jún 2009

aj ja som za to,ze okolo toho 25tt treba zacat nakupovat,lebo potom co???Budem sa teperit s tym velkym bruskom ako nejake tornado po detskych obchodoch 😅 😅 😅 😅 😅 😅 To uz potom chcem mat klud a oddychovat a nie sa nahanat za dupackami 😉 😉 😉 😉 😉

mimusa4
2. jún 2009

ja mať lovky a byť v danej chvíli v meste, tak nakupujem asi vo veľkom, preto si asi urobím zoznam, že čo asi v tom období treba a veľkosť aby to malo aj na sebe..napr. neviem či kúpiť zavinovačku abo nie, abo perinku? vieš ak má byť na jeseň tak aj tak treba asi tepl. overal a potom do fusaku..ja fakt neviem 😨

cipsinka
2. jún 2009

no ja si kupim urcite zavinovacku ved to je vlastne uz moderna perinka to si urcite kupim ako prve,lebo ked mas mimi v zavinovacke tak je s nim lepsia manipulacia a aj ma pocit bezpecia a ked mu das do zavinovacky rucicky tak sa s nimi nebudi,ze si trieska do hlavicky 😅 😅 😅 😅

cipsinka
2. jún 2009

a tebe bude urcite treba aj overalik a aj fusak ved v zime bude mat len jeden mesiacik tak to je urcite potrebne ked pojdete von,ved uvidis ked bude teplejsie das ho iba do dupin a do fusaku a ked bude chladnejsie tak ho das aj do overaliku 😉 😉 😉 😉

mimusa4
2. jún 2009

😀 😀 že trieska 😀 😀
ja som skôr za zavinku, len ju musím ešte nájsť, a do polska sa nedostanem, škoda že mi kamoška nepovedala, že bola v novom targu, by som jej povedala 😒

idem si zohriať jesť a prídem

mimusa4
2. jún 2009

no zatiaľ si to neviem predstaviť 😅

cipsinka
2. jún 2009

my sme boli teraz v Jablonke a co taaaaaaaaaaam mali veciciek pre mimi jooooj,same tehule som tam videla s kocikmi a tie mali nabalene s vecickami a tymito zavinovackami a dekami,jooooj strasne zlate to bolo no hadam tri pariky sme takto nabalenych videli 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mimusa4
2. jún 2009

tak som tu..škoda že nemám niečo bližšie hneď by som šla 😒

cipsinka
2. jún 2009

a kolko km to mate do targu alebo do jablonky???My od nas mame jablonku 10 km 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
2. jún 2009

a vraj je tam aj niekde dobry obchod s potravinami a s drogeriou tak aspon budeme mat kde plienkace chodit kupovat 😉 😉 😉 😉

mimusa4
2. jún 2009

neviem koľko km to je ale že 3hod. cesty, ty to máš super 🙂

cipsinka
2. jún 2009

no tri hodiny cesty tak okolo 200km,my to tak mame ku nasim z Oravy,ze tri hodiny cesty a je to nejakych 196km 😉 😉 😉 😉

cukrik580
2. jún 2009

som tu trosku zase nebola...tak som premeskala...diciiiiiiii...gratulujeeeeeeem.....

krasulka
2. jún 2009

Ahojte 🙂 co noveho? nas zajtra doobeda caka ockovanie a poobede idem na pohreb kamoske umrel tatino ☹

krpcek
3. jún 2009

ahojte.

krasulka mame rovnaky smutny poobedny program. my ideme na pohreb dedovi najlepsej kamosky. ☹

cipsinka
3. jún 2009

Ahojte dievcence,

tak Vam prajem nech tento smutny den je cim skor za Vami 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

Krasul potom napis ako ste zvladli ockovanie 😉 😉 😉

krasulka
3. jún 2009

Ahojte,

tak ockovanie mala zvladla statocne. Najprv ked ju pichli do prvej nozicky spustila plac, ale ked som ju dvihl ana ruky tak uz prestala a to iste aj ked ju pichli do druhej. A potom uz neplakala vobec. Tak uvidime aky bude den a noc, aj teplotka ze moze vyskocit a moze byt aj placliva lebo to zevraj boli tie vpichy.

krpcek tak sa drz aj ty, mne sa tam moc nechce ked si predstavim ake to bude smutne... 😔

cipsinka
3. jún 2009

aj ja som mala dnes smutny den 😔 😔 😔 😔 😔 ,takze nie ste v tom same baby ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

danielitka26
4. jún 2009

KRASULKA všetko naj naj k narodeninkám ti prajem veľa zdravíčka šťastíčka a lásky 🙂

cipsinka
4. jún 2009

aj ja sa pripajam ku gratulacii 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

krasulka
4. jún 2009

danielitka, cipsy dakujem 🙂

evitkamalicka
4. jún 2009

aj my prajeme vsetko najlepsie a Adamko posiela pusu 😵

cukrik580
5. jún 2009

ahooojte baby

felicia1
5. jún 2009

ahojte

krasulka,nevies co je s dicinkou?dnes by mohli byt uz doma,ze?nevies ako sa maju?pozdrav ju odo mna , prosim,ak budes moct 🙂