Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cukrik580
4. mar 2009

inak dici...aj ja mam rodinu v snine, ale bola som tam raz v zivote...a netusim ani priezviska...aj v pcolinnom mame rodinum, tam som bola tiez len raz...tam ma mamca tety a sesternice a co ja viem co...a jeedna je daka fitneska, ale ta zije v bratislave, ci kde...to ma len tak napadlo...skoda, ze neviem priezviska ...ta hanba...no je to tak...bohuzial...

cukrik580
4. mar 2009

jako inac nely?

dicinka1
4. mar 2009

cukrik 😀 😀 😀 😀 sranda ze nevies ani priezviska..no nic opytaj sa mamči...mozno ich budem poznat 😉

dicinka1
4. mar 2009

nely avojky moja 😵

dicinka1
4. mar 2009

baby,ja vas vytrieskam po zadku 😠 bude to dievcatko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jasne 😉

dicinka1
4. mar 2009

ale ved ani chlapcek,nie je zly napad... 😀 😀 😀

cukrik580
4. mar 2009

no ...ak nezabudnem, ktovie kedy s nou zas budem...nevidavame sa s nimi moc...len dve sesternice maminine a stryna sem tam pridu do nitry, ale iba zriedka...maximalne raz za rok...viem, ze jedna je monika a druha ada...a ada ma petru...ta ma ale 16 rokov, alebo 17 a mozno ani tolko nie...ale voooobec neviem ake maju priezvisko....ty...keby si ma teraz videla...sa normalne hanbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim...pockaj, dam si aspon okuliare... 😎 😎 😎 😀

cukrik580
4. mar 2009

no vidis...takze chlapec a basta...

hotelacka
4. mar 2009

Ahojte bambule..
Dici - aj ja som si hovorila - dievcatko, dievcatko.... a muz bachol po stole ze chlop to bude a nakoniec aj je 😀

nelynka
4. mar 2009

cukrik naprd, vcera som dojebaa pohovor ako som mohla, rozlucila som sa s tym ze ma tam vezmu, strasne nervozna som bola..

dici ajooj 😎

kuk
http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...

lovacka
4. mar 2009

ahoj nely
a ty uz nerobis tam v tej firme kde si robila?

cipsinka
4. mar 2009

ahojky 🙂 🙂 🙂

nely super sedacka,taka jednoducha a vyzera byt sraaaaaaaaaasne pohodlnaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,ozik ako ste to vyriesili s tym kreslom??? 😕 😕 😕 😕

Krasulik konecne domka,ze??Malinka je prekrasna 😵 😵 😵 😵 😵

dici podla mna budes mat tiez chlapceka 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cukrik580
4. mar 2009

no pekne nely...aj ja rozmyslam nad novou robotkou...ale este cakam, ci to nahodou nevyslo tento mesiac a uvidim...teraz je ta kriiiiiza

nelynka
4. mar 2009

ahoj lovac, nie uz tam nerobi od 7.1. a oficialne som od nedele nezamestnana... ☹

cipsi jednoducho, sli sme sa tam opytat a oni bez toho aby ho videli alebo aspon fotky, hned ze 30% z ceny nam vratia co bolo 3000kc s tym ze kreslo nam ostane alebo reklamacka 30dni klasika s tym ze kreslo musime doniest a popripade nam daju tu zlavu alebo daju nove kreslo...tak sme hned brali peniaze naspet a kreslo spravi aj mnazel 😀 😀

cukrik580
4. mar 2009

papa majte sa tu...ahoj cipsi

cukrik580
4. mar 2009

dobre nely....paradicka...ste dobre pochodili..

nelynka
4. mar 2009

cukrik ja som rozmyslat nechcela, ale tak bohuzial, nebola som ziaduca...vela ludi strasne prepustili...

cipsinka
4. mar 2009

super nely 😉 😉 😉 😉 😉 ,ved ked to je zo spodu ako si hovorila tak to nebude ani vidiet 🙂 🙂 🙂 🙂 ,ale islo len o princip nie??,ze vam to dali pokazene,ale ked to vyrieslili takto tak supis 😉 😵 😵 😵 😵

cipsinka
4. mar 2009

ahoj cukrik 😉 😉 😉

nelynka
4. mar 2009

jasne cipsi len o princip a vidi aspon dali 3000kc naspet a hned sme si vzali stolik konferencny 😀

cipsinka
4. mar 2009

nely,krasny je ved mi to neslo do rozumu ked si hovorila,ze si musite kupit a pozeram na fotky a hovorim si,ze naco ved ten co maju je krasny 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
4. mar 2009

hej ten sme kupili ale ako som dnes pozeralaa uz sa ho maly snazil krsti uz skusal zubkami ci je dobry, ale vpohode, stale lepsie ako dopadol ten predtym..ten je teraz v rohu sedaciek a sluzi ako stojan pod moj mrtvy kvet 😀 😀
inak sme mali vcera 2vyrocie co sme spolu 😀

zlato115
4. mar 2009

Ahojte možem sa k vám pridat?

dicinka1
4. mar 2009

zlato115 ano jasne mozes...

bude dievcatko a hotovo..tak povedal aj chlop 😝

nely super sedacka..vazne🙂

krpcek
4. mar 2009

nely sedacka je fakt super - pekne ste vyriesili farbicky. 🙂

dici 98% mas v hlave, ked si povies, ze budem kojit, tak budes - a ak ti to nepojde hned treba byt len trpezliva. ozaj budes mat v nemocke laktacnu poradkynu?

zlato ahoj, vitaj. 🙂 🙂

krasulka
4. mar 2009

Ahojte,

krpcek no to verim ze sa uz tazko spi,ale skusaj 😀 😀 😀

Inak k tomu kojeniu, ako kukam iny kraj iny mrav. Mne zas dokina povedala ze neni dobre pit vela mlieka, ze staci tak pohar rano, alebo jogurt, lebo ze babetko potom moze dostat alergiu na kravske mlieko tym ze ho vela vypijes. Ja som zacala brat teraz tie homeopatika na tvorbu mlieka tak dam vediet potom ci zabrali.

krpcek
4. mar 2009

krasulka nam zase hovorili, ze babo ti zoberie vela vapnika a ze ho treba doplnat - mliecnym a kyslomliecnym 😖
no dici takze si vyber. no inak nejake cajiky alebo homeopatika si budem musit este kupit.

no ale ked sa budeme riadit tym, ze VSETKO S MIEROU tak by to malo byt ok. 😉

nelynka
4. mar 2009

babulky dakujem, aj nam sa strasne paci, neviem sa nanu vynadivat a je super lebo ma kopec ulozneho tak konecne pomyzne trosku ten bordel xixi 😀 😀 😀

krasul tak uz ste doma, booozinku uz bolo nacase 🙂

krpcek
4. mar 2009

krasulka stale si neviem nejako zvyknut, ze ti tam svieti 1d 😀 😀 😀 😀

krpcek
4. mar 2009

noooo nely to poznam - my sme nechali stare valandy, ked som kupila novu postel, ze kvoli uloznemu priestoru a teraz sa aj bojim tu valandu otvorit......tolko veci je tam napchanych. 😠 😠 😠 len nervy mam na to.