Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

micha.bello
27. okt 2010

@ituka37 : @skriatek: Holky, a co takhle zkusit testit když už máte to zpoždění? 😉 Já bych to teda tak dlouho určitě nevydržela, já už bych testila hned v den večer když bych to nedostala. 🙂 Tentokrát ale počkám až do toho 1. listopadu.

snehovavlocka
27. okt 2010

@dadqa86 poznam😀 to musime napisat asi nejaku bombu😉😀

skriatek
27. okt 2010

@micha.bello ja som testovala v sobotu rano, den pred tym, ako som mala dostat a test vysiel negativne, ale vsimla som si, ze ma nizku citlivost. a uz sa mi asi pred dvoma mesiacmi stalo, ze mi styri dni meskala a nic, nakoniec prisla... tak sa teraz nechcem velmi radovat a robit si rano stresy, ked aj tak ledva stiham do roboty 🙂... necham si to radsej na sobotu rano, ked sa vyspim a kupim si lepsi testik s vyssou citlivostou. aj tak stale pocitam s tym, ze to nevyjde... pre istotu, aby som nebola potom sklamana, ved este sme nevyskusali vsetky moznosti, ktore mame.

dadqa86
27. okt 2010

@snehovavlocka ze bombu 😀 zajtra idem do poradne som strasne zvedava ze co a ako 🙂

snehovavlocka
27. okt 2010

@dadqa86 tak sa tu nezabudni zastavit a dat vediet 😉 budes mat aj ultrazvuk?vlastne,ty si uz videla ten 'fliacik' na monitore,nie?😀😀😀

dadqa86
27. okt 2010

@snehovavlocka Jasne ze dam vediet ano videla som,ale ja som na rizikovom mne budu robit ultrazvuk takze dam vediet ako sa ma nas drobcek 😉

snehovavlocka
28. okt 2010

@dadqa86 🙂😀 tak sa tesim

micha.bello
28. okt 2010

@skriatek : Jestli sis dělala testík ještě před tím, neže jsi to měla dostat tak mohl být klidně negativní. Já si dělala test včera odpoledne, to jsem teprve byla 9DPO což je hodně brzy, nevím co mě to popadlo a tentokrát se budu testit jen v připadě, že to v pondělí ráno nedostanu. Ale jelikož nějak vymizely všechny příznaky co by nasvědčovaly těhu tak tomu nevěřím ani trochu. ☹

zuzu4444
28. okt 2010

@micha.bello tak predsa si nakoniec testovala? este nic nemas stratene, testovala si skoro.

micha.bello
28. okt 2010

@zuzu4444 : Ano, bylo to brzy ale už mě začíná pobolívat břicho jako při MS takže přestávám doufat. Nevadí, třeba se povede do konce roku, nebo nejlépe na Klárčiny 2. narozeniny. 😉

zuzu4444
28. okt 2010

@micha.bello brucho boliet moze 🙂

micha.bello
28. okt 2010

@zuzu4444 : V tomhle případě nevím. 😒 Nějak tomu nevěřím.

zuzu4444
28. okt 2010

@micha.bello tak asi to tak bude, ked neveris, zevraj to zena vyciti ze je tehu 😉

skriatek
28. okt 2010

@micha.bello nezufaj, ved sa snazite este kratko, nie? my sa snazime uz devat a pol mesiaca a posledny mesiac som uz vyskusala vsetko mozne, a aj tak som si povedala, ze to zabere mozno tak do roka. ale stale mi meska, tak uz od nervozity nemozem ani spavat 😀

micha.bello
28. okt 2010

@skriatek : Ano, teprve chvilku se snažíme. Já bych se začala lehce znepokojovat když bychom se snažili déle než půl roku, a tak nějak věřím, že do roka se určitě zadaří z 90 % všem holčinám. 😉

skriatek
28. okt 2010

@micha.bello zevraj kazdy mesiac je len 20 % sanca na otehotnenie, pokial su obaja partneri zdravi... ja som mala nepravidelne cykly, tak som aj nejake hormonalne tabletky brala, co mi doktor predpisal, a posledny mesiac som vyskusala alchemilku(ale ta sa v tehotenstve pit nema), vitaminy calilbrum babyplan a nejake cvicenie.

kamillka100
28. okt 2010

ahojte, tu stranku sledujem velmi casto a rada citam aj prispevky a rady a preto sa chcem opytat, menstruaciu mavam pravidelnu, snazime sa o babo uz dlhsiu dobu, cyklus mavam 26-27, stale som citili kedy dostanem, pobolievalo ma brusko uz 4-3 dni v pred, ale teraz je 27 den a brusko ma neboli, len mavam pichanie raz v jednom a raz v druhom vajicniku a bolia ma aj krize,nikdy ma krize neboleli, tehot. test som si robila pred 5 dnami a vysiel negativny, este som sa chcela opytat, ci mohla som mat plodne dni na 16 den, lebo v tedy manzel prisiel zo sluzobky, velmi by som si priala keby to konecne vyslo,dakujem velmi pekne za odpoved

ituka37
28. okt 2010

@skriatek no mna teraz prsia riadne začali bolieť už aj tak, že na dotyk 😒 až na to, že to ma bolievajú aj pred MS, brucho ma nebolí iba chodím dosť často na wc, a keď mi začne trebať tak čo najrýchlejšie utekať aby som to nepustila 😀 a ak to dlho zadržiavam tak potom ma bolí cele podbruško, niekedy obidve strany niekedy lava a inokedy pravá ako kedy...meškajú mi 3 dni iba zatial, lebo v pondelok som mala dostať, no test si zrejme neurobím cez víkend ale až behom buduceho tyždna, asi v piatok 🙂 aj kôly tým prsiam, keď ma bolievajú aj prek MS, nechcem sa zbytočne sklamať ak by som si ho urobila skoro a bola by tam len / ☹ no a ešte mi býva aj nevolno, ale tiež sa to môže pripisovať aj ku MS aj ku príznakom tehu...tak uvidíme 😀 ale bolo by to super keby sme boli obidve 😀

ituka37
28. okt 2010

@micha.bello ahoj, no ja už mám tolko testov za tých 14 mesiacov za sebou, že už mám z neho strach 😕 a ešte k tomu mam podobne priznaky aj pred MS, takže to je ťažko povedať, chcela som si urobiť test už tento vikend, ale nechám to až na buduci piatok 😀 ak nedostanem ovšem 😉

micha.bello
28. okt 2010

@kamillka100 : ahojky, možné to je, klidně si mohla otěhotnět 16. den. 😉 A pokud bys otěhotněla právě ten 16. den tak by ti test mohl ukázat // teoreticky zítra, možná pozítří. 😉 Podle mě nejpozději za 3 dny by ti už měl ukázat alespoň náznak druhé /.

micha.bello
28. okt 2010

@ituka37 : ano, to věřím že se bojíš zklamání, já bych být tebou testovala v pondělí (to už budeš mít týden zpoždění) 😉 ráno, to bych měla teoreticky testit i já (pokud to nedostanu). :o) A míváš pravidelný cyklus, jestli ano tak bych neváhala a v pondělí zkusila. 😉

micha.bello
28. okt 2010

A teď si vzpomínám, že mě při malé po pár dnech zpoždění svědily prsa. 🙂 Jsem zvědavá jestli pak u druhého těhu budu mít stejné příznaky.

dadqa86
28. okt 2010

@snehovavlocka Ahoj takze bola som dnes v poradni a vsetko je v poriadku drobec sa hybe aktivne srdiecko bije ako ma vsetko je v poriadku som stastna ako blcha 😀 😀 😀 nedalo sa mi skor napisat lebo sme isli aj s manzelom do Zvolena k mojim rodicom...Tak ti pisem az teraz,....

kubinca
28. okt 2010

@snehovavlocka Dakujem 🙂 uz sa neviem dockat poradne, mam ist vo stvrtok, a naposledy som bola pred 5 tyzdnami .... strasne sa to vlecie.... 😒

skriatek
28. okt 2010

@ituka37 este dobre, ze som si ten test nekupovala a nevyhadzovala zan peniaze... pred chvilou som dostala MS, takze zase nic, co uz, musim byt trpezliva

snehovavlocka
28. okt 2010

@dadqa86 😀😀😉

kamillka100
28. okt 2010

@micha.bello dakujem velmi pekne, testovat budem v sobotu, tak som zvedava, mam strach aby som nebola sklamana

micha.bello
29. okt 2010

@kamillka100 : Strach ze zklamání máme všechny. 😉 Já po tom středečním testu vydržím čekat do pondělí na testování a to jen v případě, že nedostanu MS. Ať ti výjdou // zítra, věřím, že jsi stejně nervozní jako já. 🙂

skriatek
29. okt 2010

@ituka37 dneska bol manzel u doktora po predpis liekov a lekar povedal, ze sa mam objednat na vysetrenie po MS, lebo dalsi mesiac mi uz lieky bez prehliadky nepredpise, a vcera mi manzel vycital, ze tam nechcem chodit kvoli praci, tak som si uvedomila, ze tato robota mi za to naozaj nestoji... ja chcem babo, a tak pre to spravim vsetko

kamillka100
29. okt 2010

@micha.bello dakujem, ste tu vsetky zlatucke, ked clovek sa chce nieco opytat, tak hned reagujete a snazite sa aspon podrzat a dat aj niekedy radu, este som sa chcela opytat, ze aka ma byt bazalna teplota v den ocakavanej MS? ci nahodou neviete poradit. Aj tebe drzim palceky aby ti test vysiel pozitivny 🙂