Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

janka_a
8. júl 2010

@riana12 na druhykrat podla mna celkom slusny vykon...

janka_a
8. júl 2010

ja som zvedava co sa z mojej ms vykluje,,..neskutocne mi je zle.. za poslednu polhodinu som si dvakrat "pokecala" s WC misou 😔 ach jaj..

riana12
9. júl 2010

@janka_a a to mas z MS alebo sa ti k tomu nepridala este nejaka crevna chripka? 😕

janka_a
9. júl 2010

@riana12 neviem ci z ms- lebo ta zahadne zmizla 😒

riana12
9. júl 2010

@janka_a a testik ta nepokusalo urobit? 😒

janka_a
9. júl 2010

@riana12 o tom pochybujem 😒 po takmer mesiaci na antibiotikach,.,,

riana12
9. júl 2010

@janka_a aha, tak to potom bude z ATB... aj ja som teraz po ATB, ale brala som ich len 5 dni... ale aj tak to mam dohaprovane....

janka_a
9. júl 2010

@riana12 no len som zvedava dokedy to bude takto 😔 ach jaj..

ty opat dnes pracujes?

riana12
9. júl 2010

@janka_a a teraz si len slabucko krvacala? ci len nejak spinila?
no pracujem... este dneska aj kolegu zastupujem...

janka_a
9. júl 2010

@riana12 slabucko krvacala, vcera vecer este spinila a v noci a dnes uz vobec nic 😒

janka_a
9. júl 2010

@riana12 mas pred sebou asi narocny den ze?..

riana12
9. júl 2010

@janka_a a MS ti celkovo kolko teraz trvala? mozes to mat ozaj take divne z ATB... ved mesiac je dost dlha doba...
no dnesny den - este uvidim, co a ako... co kolega mohol, urobil uz vcera, takze ked budem nieco dneska ja riesit, tak su to take necakane veci... aj tak mam v pripade potreby kolegu na mobile, takze to nie je az taky problem 🙂

janka_a
9. júl 2010

@riana12 uvidim co bude dalej ale ako tusim tak sa navsteve doktora asi nevyhnem..

sice maxs toho trosku viac v praci ale aspon sa nenudis🙂

riana12
9. júl 2010

@janka_a uvidis pri dalsej MS 🙂

janka_a
9. júl 2010

@riana12 len kto vie kedy pride a aka bude 😒 uz ma to normalne nebavi.. zijem na 1rohliku a dvocch bananoch ach jaj- aspon schudnem 😔 😀

riana12
9. júl 2010

@janka_a nemohla sa ti aj nejaka cripka k tomu pridruzit? 😒

janka_a
9. júl 2010

@riana12 neviem ale ked ano tak netusim z coho 😒

riana12
9. júl 2010

@janka_a teraz to ma vela ludi... staci, ze sa nieco nieslo vzduchom a uz to je... uz som pocula viacero ludi, ako sa stazovali, ze to niekto u nich doma ma...

janka_a
9. júl 2010

@riana12 ja som cely tyzden doma u nasich nos som z domu nevystrcila a u nas to nema nikto a inak som to ani nemala od koho chytit 😔

inac poobede som volala gynekologovi tak sa mam vraj cim skor ukazat 😒 ... uz sa "tesim"..

janka_a
10. júl 2010

Aahojte kade sa tulatE?

riana12
10. júl 2010

@janka_a len bez a hlavne vklude 😉 ja som mala ist vcera k dokimu, ale akosi som to vcera nechala tak, ze este tomu dam vikend prirodzene, uz ani ziadne "vitaminy a spol." neberiem... k dokimu zbehnem az potom po vikende 😅 😅 😅

vcera som si doma stihla dat rychly kupel, potom sme sli k mlademu domov a hned sme aj leteli na disko 😀 mlady pomohol rozlozit DJ-om aparaturu... kym dosli ludia, tak sme tam len tak 2 hodky cakali, okolo 22:00 dosli prvi ludkovia tancovat, celu disko sme si pri Dj-och pohopkavali medzi aparaturkou... a potom sme im to este pomahali balit o pol stvrtej nadranom 😅 😀

janka_a
10. júl 2010

@riana12 takze ste si piatok uzili skvele🙂tesim sa s tebou 😉 🙂
a ved vikend nie je az taky dlhy pondelok sa blizi tak zbehnes k doktorovi az potom..

a ake mas plany este na vikend?

riana12
10. júl 2010

@janka_a no mala si vidiet priatela, aky bol strasne nadseny, ze som aj ja s nim sla a vydrzala uplne dokonca a bez reptania 😀 😅 bo bezne sa zvyknem pytat spat medzi 0:00 - 1:30 😅 ale to nebolo disko 😅
teraz nejake extra plany nemame, uvidime, co sa prikmotri do cesty... mlady teraz spi, co ho hlava boli (vela pivka 😅), tak ja tu zatial pri PC cakam...

riana12
10. júl 2010

@janka_a a ty a priatel ako cez vikend? nikam sa nechystate?

janka_a
10. júl 2010

@riana12 ale vydrzala si a uzili ste si to 😉 tak dobrE🙂

ja sa zajtra chystam aj s mojimi rodicmi na kupalisko🙂 sa tesim na termalne bazeny 🙂

a k priatelovi sa radsej nevyjadrujem- je na futbalovom sustredeni.. vcera vecer som mu volala a on ze bud si s kym cchces ja na teba nemam cas..a dnes sa mi este neozval..takzeč vikend a zaroven aj tyzden dovolenky mojej nic.. a nabuduci zňytdzen m ibude vycitat ze nie som s nim..

janka_a
10. júl 2010

@riana12 aňj ostatne kocky🙂 prajem vam krasnu nedelu uzite si posledny den vikendu🙂 ja sa tu zajtra (asi) neukazem.. kedze idem s nasimi a pochybujem ze tak skoro sa vratim.. a v pondelok uz robim🙂

riana12
10. júl 2010

@janka_a no bolo vcera fajn, ja teda nechodim kazdy vikend na disko, za cely svoj zivot som bola len zoparkrat, len take tancovanie a blbnutie na parkete by ma asi velmi nebavilo, ale teraz ako sme boli pri DJ-och, tak som aj ich okukala, ze ako to robia, dokonca som bola chvilu ako "hlavny dymic" 😀 takze ma to tam aj celkom bavilo, cas mi rychlo ubehol 🙂

kupalisko v dobrom zavidim 😉 😵 no tvoj priatel akosi nic moc, ked ta necha takto samu pocas tvojho volna, ked ste si mohli uzit spolocny cas, nieco vymysliet 😒 ved ked bude rypat, ze sa mu nevenujes, tiez mu povedz, ze nemas cas... 😒

potom si to kupanie riadne uzi... a to budete vonku ci je kupalisko kryte? 😉

nelynka
11. júl 2010

ahojte zienky, idem vas aj ja pozdravit..

@riana12 tak uz aspon vies ako sa to vsetko "vari" za mixakom xixixi, ze je to bomba 🙂))
ja som zase dostala ponuku na hranie do plzne, tak uvidime kedy sa tam vyberieme..

@janka_a ja by som tiez sla na kupko ale sa mi nece, leniva som na to a pritom to mame tu hned za rohom, len mi pride ze by som umrela aj vo vode z toho tepla..
ale sa uz tesim jak pojdeme na dovcu domkov, pojdeme s nasimi aj so svokrovcami kupat do madarska jooooj tesiiim 🙂))

riana12
11. júl 2010

@nelynka no jeden z nich si to tam tak ozajsky mixoval, druhy to neskor pustal len tak, aby mu nadvazovali pesnicky, ale nic specialne s nimi nerobil... 🙂

nelynka
11. júl 2010

@riana12 nooo, jeden je DJ a druhy jukebox 🙂))
ale ne...
to aj tu sa tak ked si pustas housiky, electro a tak tak sa oplati mixovat ale ked len dake oldiesky alebo rnb tak to sa neoplati... 🙂