Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

zuzu4444
19. júl 2010

@riana12 to ja len zo srandy zasa 37 nemusi byt 😀

riana12
19. júl 2010

@zuzu4444 nesranduj 😠 😀

zuzu4444
19. júl 2010

@riana12 rozkaz 😨 😀

a_n_d_u_l_i
19. júl 2010

klidně 37 na chalupě mám dycky chladněji, už bych tu i zůstala. Představa toho, že se vrátím po roce a čtvrt do školy mě děsí 😖

riana12
19. júl 2010

@zuzu4444 😀 😀

riana12
19. júl 2010

@a_n_d_u_l_i a hned po skole sa ti dalej nechcelo? 😨

nelynka
19. júl 2010

@riana12 bude vpohode, mame kopec ineho programu kebyze to nevyda...
ale ta...snaha bola a teraz ma to mrzi, ale co uz...uvidime co bude..hlavne ze uto vydri aspon cestu domov..
madarsko mame iste s mojimi aj s ferovimi rodicmi a potom sa uvidi co dalej..

nelynka
19. júl 2010

@zuzu4444 bodaj by tie 37 ostali..neda sa sice dychat, ale radsej teplo ako zima.. mne teda vyhovuje tych 28-30 uplne vpohodke, ale aj 37 neni zle 🙂 samozrejme ze v tieni je chladnejsie 😀

a_n_d_u_l_i
19. júl 2010

@riana12: no nechtělo 😀 uvidíme, kdyžtak občas můžu zas zůstat doma 😉 ale v tom případě bych si zaplatila nějakou soukromou dálkově, ptž to nic nedělání je strašný, kdyby aspoň byly ty děti, ale takhle člověk občas nachytá, jak se nudí, 3+1 uklidíš hned, praní a žehlení pro dva je taky hned, uvařeno je taky hned

zuzu4444
19. júl 2010

@nelynka presne taaak 🙂

nelynka
19. júl 2010

@a_n_d_u_l_i nudis se? tak prijed.. tech nasich 100m2 budes klidit celej den, a zehleni ti zabere taky celej den..takze dva dny zabity.. a jeste by bylo umyt okna 😀 😀 😀

nelynka
19. júl 2010

@zuzu4444 ze? joj uz by som brala..mam radsej teplucko 😀

a_n_d_u_l_i
19. júl 2010

@nelynka: myslím že 7m2 navíc mi nhic neudělá, okna? na ty jsem machr 😀 ještě ti vyperu záclony 😀 ........... je to o tom, že přítel je strašně pořádnej, takže mi ani nic moc práce nepřidělá 😀

a_n_d_u_l_i
19. júl 2010

no super, sluníčko leze ven, klouby se mi začínaj oteplovat, holky!! ! citím, že 37 přijde:D

zuzu4444
19. júl 2010

aj u nas uz slniecko vykukuje

riana12
19. júl 2010

@a_n_d_u_l_i pockaj este zo den a bude tu teplo ako na koni 😝 mne staci uplne 20-25°C, slniecko 😵

nelynka
19. júl 2010

@a_n_d_u_l_i tady by jsi se vyřádila 🙂)
těch 100m2 je jenom obývák, kuchyň, jídelna a spáleň.. ještě 20m2 předsíň, ale na tu prdím, stejně ještě neni dodělaná a 15m2 koupelka a 6m2 WC 😀

riana12
19. júl 2010

@nelynka baby, ja radsej nas doma neratam 😝 hruza 😝 😝 kludne mozte prist na brigadu niekedy, ak vam chyba upratovanie 😀

nelynka
19. júl 2010

@riana12 nie dakujem, mam toho doma dost aj bez toho...

takze oprava je ovela vyssia ako sa pocitalo takze hold, bohuzial, chorvatsko sa nekona..takze som pekne rozladena, nepochopi, boha, ked raz povie ze to stoji tolko tak to tolko ma stat a nie vymyslat kokotiny este, joj ma nasral uz!!

riana12
19. júl 2010

@nelynka a kto vymysla? muz ci automechanik ci kto? 😕

janka_a
19. júl 2010

shojte..hlasim presne tyzden po vyvolavacke a mrcha nikde 😠 ..

@nelynka mrzi ma ze vam dovolenka nevysla...snad najblizsi rok vam to vyjde..

riana12
19. júl 2010

@janka_a MS po vyvolavacke moze prist az o 10 dni... doki ti nevravel?
ja by som ti potom poradila, ze ked ti nepride po desiatich dnoch, na 11-ty by som sa dokimu nanominovala, nech urobi UTZ a zoberie krv... ked nebude chciet, nech si trhne nohou a odtial by som sa zbalila rovno na pohotovost...

janka_a
19. júl 2010

@riana12 viem ze moze dojst az tak ale stve ma to nenormalne uz 😔

riana12
19. júl 2010

@janka_a a kolkaty DC si? test si neskusala 😒

janka_a
19. júl 2010

@riana12 sama netusim ktory DC som..kedze poslednu poriadnu mrchu som mala niekedy v maji...a test som neskusala-pochybbujem ze som tehu..

janka_a
19. júl 2010

@riana12 a ty ako? co mas nove?nejako nestiham precitat strany spat..

riana12
19. júl 2010

@janka_a ja som akurat dnes dostala MS, na 70DC... akurat dneska som mala ist na vyvolavacku 😝 v piatok som bola u dokiho este na vysetreni...

nelynka
19. júl 2010

@riana12 automechanik... auto mame, stalo to z povodnych 600kc 1600kc, kedze kupil spatne lozicko ktore nam nepasovalo tak musel kupit origos.. a elektromotor urobil len akoze kezde novy stoji 15 000kc!! 😠

@janka_a to uz odkladame treti rok..ale tak stale je nadej, uvidime ked dojdeme na slovensko..no..ale tak radsej pocitam s tym ze sa nikam nepojde, budem menej sklamana ked to fakt nevyjde.,.

riana12
19. júl 2010

@nelynka no tak to riadne mastne... 😝

janka_a
19. júl 2010

@riana12 aspon ze si ju dostala...sice neskor ale dostala...

@nelynka to mi je luto...ale uvidis raz sa aj vy dostanete na dovolenku...ked vas teraz tak vela stalo auto tak sa neda vsetko jeden rok..