Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
19. júl 2010

@janka_a tak bohuzial nas stale nieco stoji cez leto prave.. prvy rok to boli kupele kde manzel silou mocou chcel ist, ale mal po operacii a liecbe tak budiz..
druhy rok to bol dom, ktory sme predtym v zime kupili takze sa prerabal a nebola ani dovolenka na to a tento rok to je auto..
len neviem ako sa ho zbavit bo tam mame este vela splatok a za tolko aby sme to dorovnali ho nepredame a na nove teraz peniazky nie su.. 😒
a pochybujem ze na rok peniazky budu, lebo to zase budeme rekonstruovat druhy barak, takze naprd setko joj 😖

@riana12 ta veru, este ze to zimprovizoval a urobil bo by ma slahlo..

janka_a
19. júl 2010

@nelynka 😔 nezufaj nenervozni sa na dovolenk usa nejako len niekedy dostane.teraz si date do poriadku dom/byvanie a o paru rockov bude aj dovolenka.. vsetk ochcce cas..
a vy chcete do chorvatska ist?

nelynka
19. júl 2010

@janka_a tak ono to potrva...ale to furt daco bude, ked ne byvanie, ta auto..ked ne auto tak byvanie.. a ked ne ani jedno ani druhe ta deti.. (dufam)
hej do chorvatska len..na par dni, kludne by mi stacilo aj len na 3 dni ist, kus zrelaxovat a hadam by kus more aj manzelovi pomohlo..

janka_a
19. júl 2010

@nelynka uvidis casom bude lepsie mozno pridfu nejake peniazky a bude aj dovolenka aj byvanie aj deti🙂

nelynka
19. júl 2010

@janka_a aaaa toho sa nebojiiim...peniaze boli su aj budu, len ja neviem setrit, to je moj problem.. a ked nieco chcem musim to mat hned ako peniazky su, lebo potom uz nie su ale zase su ine veci 😀 😀 😀

jeeeej mas foteskuuu 😀 😀 😀

janka_a
19. júl 2010

@nelynka si taka ako ja - uvidis peniaze a hned minies😀 typicka zena 😉

riana12
20. júl 2010

babulky, neuverite, aj ja som taka 😀 😀

nelynka
20. júl 2010

@janka_a
@riana12 tak sme tri 😀 😀
a niet divu ze sa nikam nemozem dostat..
noono toto by som zvladla mat bokom peniazky na dovolenku, lenze ten moj furt na daco zobre (lebo ja oma drzim kasu) a furt nejaky vydavok vybehne, ci zaplatit toto alebo hento a este aj to auto sa dosr....o takze smola..
este je nadej ze mamka zasponzoruje, co aj naznacila, ale to mi je blbe, to radsej ostanem doma a pojdeme sa kupat aj s nimi niekam, aj ked po tom mori velmi tuzim 😒

riana12
20. júl 2010

@nelynka nezufaj, ze dovca nebude... ja uz treti rok si mozem trhnut nohou, pretoze nie su ani peniazky (aj ked tie by som urcite naskrabala😀), ale nie je ani dovolenky 😢 a nebude urcite ani buduci rok nic 😢 mozno len nieco vikendove... a ja by som si tak strasne zelala ist niekam aspon na tyzden ☹
potom sa mozno podari o dva roky 😒
a co ma este mrzi, ze vzdy tym sklamem aj priatela, ci uz byvaleho alebo toho sucasneho...

nelynka
20. júl 2010

@riana12 ta ved toto, ze neni dovolenky..

boha my sme zase mali "navstevu"
@riana12 pametas si na toho debila co sa stazoval ze nam v noci stekaju psi.. tak tu bol zase a nesetril vulgarizmami na moju osobu..ze budeme mat velke problemi, ze on nam ich vyrobi a neviem co setko, no debil..ma len mrzi ze som nemala mobila po ruke a nenahrala to.. fakt.. uz som pisala na policiu na trestne oznamenie chcem podat, za urazku na cti, vyhrazanie a narodnostnu diskriminaciu.. nech sa strci!

riana12
20. júl 2010

@nelynka boze, co je to za chumaja 😠

nelynka
20. júl 2010

@riana12 ta nenarobis nic, aj taky ludia musia zit na tomto svete a ze tahnite na slovensko... som myslela ze preskocim tu branku a dam mu cez papulu.-..

riana12
20. júl 2010

@nelynka radsej sa snaz nevsimat si to, aby nahodou nevyuzil prilezitost, ked ty vybuchnes a este by to obratil proti tebe 😒

nelynka
20. júl 2010

@riana12 toho sa nebojim, ja som nauena jednat s ludmi a aj s takymito debilkami.. t sa uplne staci len usmievat a toho ho najebe uplne najviac a zacne zase vyhrazkami a nadavkami 🙂

riana12
20. júl 2010

@nelynka tak mas v tom pripade vyhodu 🙂

nelynka
20. júl 2010

@riana12 to mam..hehe

janka_a
20. júl 2010

@nelynka @riana12 ved sme predsa zeny😀 a zeny su zvecsa take marnotratne😀 mame byt na co hrde..

@nelynka nezufaj dovca bude hoc len taka slovenska... aa z blbych ludi ludi si nic nerob..ludska hlupost je niekedy bezhranicna..

janka_a
20. júl 2010

a inac ahojte🙂.. ja som sa dnes perfektne s prepacenim nasrala 😠 mam zrusenu dovolenku v robotke na konci jula 😢 😢 tak som sa tesila ze konecne si oddychnem...sice som sa snazila si nervy vybit vo fitku ale neslo to mrzi ma ze si toto leto vobec neuzijem 😖

nelynka
20. júl 2010

@janka_a tak veru aspon slovensko, zase bude, dlhsie s nasimi a so svokrovcami a uzijeme si to tam.. uz ma to ani tak nemrzi, to len ten prvy moment.. 🙂
bude madarsko aspon 😀 😀 😀

janka_a
20. júl 2010

@nelynka a kde na slovensko cestujes???.. a idete do madarska sa kupat?kam?...

ja som mala ist s priatelom do madarska na stanovacku na tyzden ale nevyjde nam to 😔

riana12
20. júl 2010

@janka_a a niekedy inokedy si tu dovolenku nemozes nahradit?

ja si idem teraz ponalakovat nechty na rukach, idem skusit aj troska pozdobit, uvidime, co z toho vznikne 😅

nathali
20. júl 2010

ahoj baby prave som objavila vasu temu 😀 ¨
mozem sa pridat??

riana12
20. júl 2010

@nathali ahoj nath, vitaj 😉

babulky, no zatial som vytvorila nieco taketo... ale asi sa na to lakovanie dneska vykaslem 😝

riana12
20. júl 2010

tak este jeden 😀

zuzu4444
21. júl 2010

Dobre ranko baby 😉

riana12
21. júl 2010

@zuzu4444 ahooj 🙂

zuzu4444
21. júl 2010

@riana12 ako?

riana12
21. júl 2010

@zuzu4444 celkom sa da... v praci sice o drzku, ale aspon na chvilu som sem musela... 😅 😀 neviem, ci som ja taky slimak alebo to je ozaj tak vela prace, ze nestiham hned vsetko 😕 😅
MS je v plnom prude, vcera a dnes velmi silna 😝
a inak sa mam v pohode 🙂

a ty ako?

zuzu4444
21. júl 2010

@riana12 nooo ja celkom tiez v pohode az na to ze musim ist vybavovat po uradoch kraviny vies ake to je ked clovek ma behat a vybavovat po uradoch- zdravotna, socialna, nechce sa mi, neviem sa k tomu dokopat a ist do mesta

riana12
21. júl 2010

@zuzu4444 no treba sa nejak dokopat... cim skor pojdes, o to skor to budes mat za sebou 🙂