Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

zuzuula
30. aug 2010

@kararinkabrnka - no vidis my zase chceme chlapceka tak dufam ze to vyjde, teraz mame 3 mesiace chlapceka tak hadam sa to postasti :D ale ja by som chcela aj dievcatko, ja mam vybrate mena aj pre chlapceka aj pre dievcatko, a ake mas vybrate meno pre dievcatko ak sa mozem opytat?

riana12
30. aug 2010

@janka_a no rozmyslam, cim si to sprijemnit...

janka_a
30. aug 2010

@riana12 pekny vecer s priatelom?🙂 alebo sa len tak ulozit do perin a pozriet film?🙂

nelynka
30. aug 2010

@janka_a a z coho budes zit?

@riana12 ako divnu? strach, nervy, beznadej, depresia, zlost.... 😀

riana12
30. aug 2010

@janka_a teraz nie som cez tyzden s priatelom... mozno zajtra a v stredu, ale to sa dozviem az zajtra popoludni, ci to vyjde... vies, nebyvame spolu, ani z rovnakej dediny nie sme, ani len tak lahko za sebou nedocestujeme, ked si zmyslime...
mozno pojdem nieco prat, pre istotu si zabalim par veci, ak by klapol zajtrajsok...

janka_a
30. aug 2010

@riana12 co planujete spol uzajtra?🙂 skus si spravit naladu prijemnymi myslienkami na zajtra🙂..
a ja to mam s priatelom tiez podobne ze sa nevidime kedy chceme.. ale take vztahy su najlepsie buduje sa vzajomna dovera, a ked sa vidime aspon vieme ak osi chybame🙂

riana12
30. aug 2010

@nelynka volajaku divnu depku mam 😒

nelynka
30. aug 2010

@janka_a vzajomna dovera? skus verit niekomu s kym zijes a chodi kade tade..je to ovela tazsie ako verit niekomu, ked s nim len chodis a nebyvate spolu..heh 😀

nelynka
30. aug 2010

@riana12 no...tak neviem..mne na to nepomaha nic, len stat za sporakom a nieco uvart alebo upiect.. 🙂

janka_a
30. aug 2010

@nelynka ja sa snazim verit..priznam sa ze sama chodim kade tade ale vieme ze sme si verni🙂 a to je hlavne...
a byvat spolu nemozme najprv musim zmaturovat☹.

riana12
30. aug 2010

@janka_a no ak bude mat v stredu volno, tak zajtra po praci idem za nim 🙂

janka_a
30. aug 2010

@riana12 v stredu je statny sviatok tak to by si mala mat volno ci ani nie? 😕

nelynka
30. aug 2010

@janka_a ano, ale je to ine ako ked spolu dvaja ludia ziju pod jednou strechou, to je potom ozajstny zivot a nie len chodenie..
ja som tiez verila a popalila som sa velakrat, tak moj mm ma jednu jedinu smolu, ze ja uz ziadnemu chlapovi na 100% verit nikdy nebudem.. a aj on ma uplne na zaciatku sklamal a klamal v dost vaznej veci podla mna..a dost si to nastrbil a priznam sa, kedykolvek mu vleziem do telefonu a nikdy s tym nema problem.. ved keby mal, tak by sa sam prezradil 😀 😀 😀
ale ved uvids sama,m ked spolu budete zit, ako sa to zmeni.. 😉

nelynka
30. aug 2010

@janka_a a ty teraz ides len do maturitneho rocnika, ci si maturitu neurobila minuly rok? nech som v obraze..

janka_a
30. aug 2010

@nelynka kazdy sa niekedy popali a poriadne ale hlavne je z emu aspon z casti veris a ze mu nevadi obcasne kontrolovanie🙂
aa ja idem teraz do maturitneho rocnika🙂

nelynka
30. aug 2010

@janka_a nevadi a keby vadilo, bol by debil 😀
tau si ma vzal, musi s tym pocitat, ale zase, co sa toho tyka..ked nahodou nieco podozrive najdem tak sa tvari ze on nic.. 😀 😀 😀 anjleik z rozkami..

a na aku skolu chodis?

janka_a
30. aug 2010

@nelynka 😀slobodne ste sa rozhodli ze chcete byt spolu tak s amusite teraz akceptovat aj s malymi drobnostami🙂

a na gymnazium chodim 🙄 ..

dadqa86
30. aug 2010

@janka_a Ahoj si sa nevyspala? ani trosku? 😕 ja som sa vyspala aj za teba 😝

janka_a
30. aug 2010

@dadqa86 zaspala som asi o tretej a o siestej som bola uz hore☹ nedalo sa akosi spat...ale hlavne ze si sa aspon ty vyspala🙂
aky si mala den?

dadqa86
30. aug 2010

@janka_a Nooo vyspala som sa 🙂 a aky som mala dnes den neviem nejako mi je cudne dnes cely den raz mi je zima a raz teplo raz sa obliekam a raz vyzliekam asi budem chora 😒

nelynka
30. aug 2010

@janka_a ale ved jasneeee, nikto nie sme dokonaly..my sa dobre doplname ja som vybusna, on klidas..ja premyslam, on urobi co mu poviem 😀 😀 😀 😀 atd

janka_a
30. aug 2010

@dadqa86 😔 nezavidim.. daj sa cim skor dokopy🙂 skore uzdravenie 😉

@nelynka 😀😀 pekne to mate vyriesene🙂

riana12
30. aug 2010

@janka_a nie o mne hovorim, ale o priatelovi, teda o jeho volne...

dadqa86
30. aug 2010

@janka_a Noo dakujem.... trosku ma omina hrdlo,ale neee velmi si dam teply caj a bude to v pohode a ty si mala aky den? 🙂

janka_a
30. aug 2010

@riana12 aha ..on ma taku pracu ze pracuje aj pocas statnych sviatkov??.. potom je to komplikovanejsie..

@dadqa86 pracovny den som mala:,predposledny den v praci ale prezila som to🙂 a teply cajik prijemny vecer v posteli a bude ti fajn🙂

janka_a
30. aug 2010

zienky ja sa lucim idem dospavat 😝 dobru noc prajem🙂

dadqa86
30. aug 2010

@janka_a Noo zaleziem do postele a budem lezat tak dobru noc a vybuvaj sa co najviac 😉

janka_a
30. aug 2010

@dadqa86 dakujem🙂

dadqa86
30. aug 2010

@janka_a nemas zac moja len sa vybuvaj 😉 🙂

riana12
30. aug 2010

@janka_a no ak maju viac robotu, tak tahaju aj cez sviatky... no som zvedava, aku spravicku bude mat pre mna zajtra...
dobru nocku, oddychni si 😉