Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

riana12
3. sep 2010

@zuzu4444 ahoj, aj ja idem na cely vikend 🙂 juuj, bude nam fajn 🙂

nelynka
3. sep 2010

@riana12 fuuu ta to uz si sa ani nepochvalila, ze uz svadbu chystas 🙂)
ale ne, viem ze na niekoho ineho.. aj ja by som sla..

@zuzu4444
@riana12 aj toto by som brala hehe, ja budem cely vikend s manzelom, ale asi nikam nepojdeme, maximalne na drevo do lesa 😀 😀

luciaa86
3. sep 2010

@lienka1304 drzime palceee 🙂 nech si uz vsetky najdeme tie dve ciarky coskoro 😉

riana12
3. sep 2010

@nelynka ty si nejaka hned od rana vtipna 😝 ja sa na svoju vlastnu svadbu este nacakam 😉
no ja mam tiez chut len doma "hnit", dneska som hore od 4:45, uz teraz som grogy... lenze na pondelok-utorok idem do skoly a dneska dotukavam veci, aby mi kolega necrnkal potom kazdych 5 minut 🙄

nelynka
3. sep 2010

@riana12 ta ja doma hnit nechcem ale asi sa nikam nedostaneme, lebo drahy este dneska na nocnu ide, zajtra bude dospavat cely den, bo ho idem zachvilku zobudit, bo musime do banky a v nedelu neviem ci sa dade dostaneme, ani nemam nejaky napad..

riana12
3. sep 2010

@nelynka no tak ja tym, ze som teraz nevyspata, isla som do postele o pol jednej a o tristvrte na pat budicek, tak nemam chut na nic... preto nukam to hnitie doma... 😅 ale tak jasne, pokial ti to povoli nie je, treba sa niecim inym zamestnat... aj ked sa nikam von do spolocnosti nedostanes...

dadqa86
3. sep 2010

Ahojte... 🙂
@nelynka Ja radsej ani dopredu neplanujem lebo vzdy ked som si nieco naplanovala to nevyslo...Ale ked uz sa s mm velmi nudime tak sa ideme prejst bud do mesta na zmrzku alebo do cukrarne alebo len tak po sidlisku 😝 🙂

janka_a
3. sep 2010

ahojte.. ja so msi dnes mala ist po zmluvu do tesca..a samozrejme ta rozkysnuta krasavica ktora mi minule prikazovala prist v piatok lebo inokedy cas nebude mat tak tam nebola 🙄 "uzasny pristup"...

riana12
3. sep 2010

@janka_a a aspon ti povedali, kedy mas prist nabuduce? inac je to od nej hnusne, ze ta encha takto rpehanat...
inac, dneska som bola v jednej drogerke, reku pozriem nejaky tonovaci krem alebo jemny tekuty makeup... ale kde nic, tu nic nieco slusne... a nakoniec som si kupila Rimmel Lasting Finish Mineral sypky... som nanho zvedava 😅

janka_a
3. sep 2010

@riana12 bol tam akruat tak sbs-kar... a na moju otazku ze kedy mam prist odpovedal len strnulo ze v pracovne dni... ako keby dnes pracovny den nebol 🙄 ale nic to tresla som dverami a odisla.. dnes mam asi fakt blby den.. som zvedava kedy to buduci tyzden stihnem ale jedno ma tesi ze byvam v meste a nie na dedine..keby som mala dochadzat tak by ma porazilo...

no vidis ze si nakoniec nasla nejaky make-up🙂.. a coze si sa tak rozhodla pre sypky?

luciaa86
3. sep 2010

BABY ked sa tu uz bavite o nejakom makeupe poradte nejaky fakt dobry ktory vydrzi cely den a aj puder lebo o mesiac mam svadbu a malovat sa budem sama...a fakt neviem ktory mi vydrzi dlho...

riana12
3. sep 2010

@janka_a tak ono sbs-kar je len na strazenie... ten by ti velmi pomoct aj tak nemohol 😔 ale fakt je to otras, ked sa s tebou teta dohodne a nakoniec tam nie je... 🙄 😠

makeup - no nejak sa mi to v obchode pozdavalo, aj celkom fajn cena... len sa s nim musim naucit pracovat 🙂 ten stetec je k tomu taky divny, som zvedava, ako sa s nim bude pracovat... no asi si kupim neskor nejaky lepsi... 😅

riana12
3. sep 2010

@luciaa86 aku mas pokozku? mastnu, normalnu, suchu?

janka_a
3. sep 2010

@luciaa86 netusiim... ja pouzivam http://www.boots.com/en/Max-Factor-Natural-Mine... ale mne cely den urcite nevydrzi😅 a puder mam nejaky z avonu tiez nic moc ale ja som spokojna..
skus pozriet na mojasvadba..tam nieco najdes

janka_a
3. sep 2010

@riana12 ale taky pristup je dnes skoro vsade o nicom no nevadi..opet dam taxikarom v pondelok zarobit.. inak by som to nestihla..
a so sypkymi make-upmi sa strasne tazko robi.. ja tento pouzivam polroka a stale nieco vysypem😅.. len podla mna "blbe" je to ze pod nich potrebujes nejaky podklad.. lebo inak sa strasne rychl ovytratia 😝

riana12
3. sep 2010

@janka_a no treba si na to zvyknut... ja to tiez este neviem tak, ako by malo byt... pomalicky to s malovanim skusam... ale len velmi jemne, lebo ja soobne by som sa necitila 2x pohodlne, ak by som mala nieco vyrazne...
no mam bazu od Lorealu, pri tom mojom "malovani-nemalovani" som ani nemala moznost ju velmi vyuzit... ale ked som spokojna s obchodu odchadzala dneska, tak ma hned napadlo, ze ta baza by mohla byt k tomu idealna 🙂 no vyskusam to spolu s tym bud. tyzden, ked budem doma 🙂

janka_a
3. sep 2010

@riana12 treba vyskusat s tym make-upom pracovat predtym nez pojdes na tu svadbu lebo chce to asi istu prax aby ten vysledny efekt vyzeral pekne prirodzene🙂 ale ty si sikovna ty to zvladnes🙂

riana12
3. sep 2010

@janka_a no vsak ja planujem si to vyskusat 🙂 a ono sa lahko aj pocas chystania sa skusat nanasat ho... teda ak by inokedy cas nebol 😀 ale ja mozno len tak proforma vyskusam v nedelu... mladeho posadim k pocitacu, nech sa hra a ja sa mozem venovat samej sebe 😀

janka_a
3. sep 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/zdravotne-problemy/uzivali-ste-lutenyl-pomoze-mi-otehotniet/
😔 ja som z toho uz s prepacenim debil 😔 tuto temu som asi objavit nemala lebo uz som z toho lutenyl-u uplne domotana 😢

janka_a
3. sep 2010

@riana12 😀😀tak veru najlepsie sa pracuje ked mas pokoj od chlapa🙂... potom daj vediet ako sa ti podarilo nalicit ci si spokojna..

riana12
3. sep 2010

@janka_a pozri, ked i to doki dal, radsej uzivaj... potom zhodnotis, ked ti liecba skonci 😉 a ana ako dlho ho budes brat? vravel ti doki obdobie?

no ak budem mat cas sama pre seba, tak sa s tym v nedelu pohram.. ked nie, tak budem testovat buduci tyzden aj s tou bazou 🙂

janka_a
3. sep 2010

@riana12 brala som ho od 19-8.do 28.8... 10dni...a tento vikend by som mala mat MS lenze po nej ani stopy ani jeden priznak nic..a tak som sa spoliehala z ekonecne dojde na cas 😔

janka_a
3. sep 2010

@riana12 a s tym make-upom skusaj skusaj uvidis🙂mozno sa ti podair na prvykrat taky vysledok aky chces🙂

riana12
3. sep 2010

@janka_a a hovoril ti doki, co mas ocakavat? popisal ti presne, co s tebou lutenyl urobi?

janka_a
3. sep 2010

@riana12 dal mi ho na upravenie cyklu...kedze moja mrcha si chodi ako sa jej zachce 😒

riana12
3. sep 2010

@janka_a no ale ci ti doki povedal, ze co mas cakat po dobrati... co konretne... ci by ti mala MS za urcitu dobu prist... ci treba viac mesacne uzivanie a tak... vsak ti to nemohol len tak predpisat a poslat ta bez vysvetlenia dfomov...

janka_a
3. sep 2010

@riana12 ineho vysvetlenia ako toho co som ti uz napsiala som sa nedockala 😒

riana12
3. sep 2010

@janka_a treba sa nabuduce spytat dokiho... takto tu len neisto tapes... bojis sa... alebo ved si zavolaj dokimu na telefon... a nech ti pekne povie co a ako...

janka_a
3. sep 2010

@riana12 ak nedojde ta moja blba mrcha do stvrtku tak tam nabehnem a uvidim co a ako.. takto to budem mat asi najistejsie..
lebo moj dr. je taky ked zavolas nepovie ti dokopy nic akurat tak ta objedna o take dva tri tyzdne... a ked tam surovo nabehnes tak povie ze mas cakat. .asi si radsej pockam lebo uz chcem mat konecne vo vsetkom jasno..