Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

dadqa86
29. aug 2010

@zuzu4444 Noo presne ako si napisala mna to uz tiez prestalo bavit uz ma nebavi stale mysliet nato ze chcem otehotniet alebo skusame vtedy ked mam ovulku alebo ja neviem uz ma to prestalo bavit ked to ma prist tak to pride...Mala som uz 2-potraty a treti by som uz nezvladla s mojou psychikou tazko.....Radsej to necham na nahodu 😉

zuzu4444
29. aug 2010

@dadqa86 tak to ta chapem a nemas slabu maternicu ?

dadqa86
29. aug 2010

@zuzu4444 Vies co doktor este neprisiel nato ze preco sa to deje....Robili mi kadejake vysetrenia este jedno mi ma teraz robit ma mi brat krv ked dostanem mrchu tak na 3-den musim prist na krv potom na 14-den a potom na 26-den kvoli hormonom...Pravdepodobne mi povedal ze som ten posledny potrat mala kvoli macke....Ten prvy som mala v 7tt a bol samovolny a ten druhy v 11tt som mala zamlknuty ani som nevedela ze je male mrtve ☹ nerada otom hovorim lebo potom len placem 😢 Prepac.....Uvidime co bude dalej...

zuzu4444
29. aug 2010

@dadqa86 jj jasne ja ta chapem, nechajme to radsej tak

dadqa86
29. aug 2010

@zuzu4444 🙂 som zvedava ako dopadnu tieto hormonalne vysledky este 6-steho si musim ist po vysledky na Hematologiu som zvedava co mi povedia...Teraz zase prezmenu nemozem otehotniet 😒 bohvie co somnou narobili po druhom potrate ked mi potom doktorka povedala ze mi tam zabudli kusok placenty 😠

riana12
29. aug 2010

@dadqa86 no len sa prejavuje ucinok hormonov... aj v predchadzajuce cykly si mohla mat taky hlienik, ale nevsimla si si to, lebo ho bolo malo...

@zuzu4444 preto 13DC, lebo na 14DC je vyznaceny oranzovym pasikom vzostup teploty, co znaci, ze den predtym bola ovu... vies, je to divne znacenie, ale casom si zvyknes 🙂

dadqa86
29. aug 2010

@riana12 Noo tak to preto asi,ale dakujem 🙂 😉

riana12
29. aug 2010

@dadqa86 no ved ak sa ti nieco na tom velmi nezda, ta kludne bez k dokimu... 😉

dadqa86
29. aug 2010

@riana12 Nooo sak pojdem aj tak budem musiet ist aj tak 🙂

riana12
29. aug 2010

@dadqa86 😉

zuzuula
29. aug 2010

@kararinkabrnka - no veru ten moj chudacik ma z toho tiez traumu, dnes mi akurat hovoril ze mu to davam ze vinu ze este niesom tehotna :D vies lebo ked sme sa rozhodli ze ideme do toho tak moj drahy mi povedal ze to je otazka 10 minut ze co chcem riesit mesiace... no a uz su to 4 mesiace a je z toho nestastny.... no tak ale drzim ti strasne palce nech sa ti to podari a mozno aj nam sa zadari v septembri, to by som rodila v juni to by slo akurat :D inak pozerala si cinsky kalendar pohlavia dietata ci tomu neveris? :D

zuzu4444
29. aug 2010

@riana12 takze ovu bola 26.8 a 27.8 uz je po ovu?

dadqa86
29. aug 2010

@riana12 Dnes je nejako chladno aj u vas je tak ze raz svieti slnko a raz je zamracene?

kararinkabrnka
29. aug 2010

@zuzuula noo to aj ten moj si myslel ze hop sup tralala a bude to :D nie nepozerala som aky cinsky kalendar posles mi link???

zuzuula
29. aug 2010

@kraratinkabrnka - tak si podla veku a mesiaca pozries co by si asi tak mala :D
http://www.nasarodina.sk/tehotensky-kalendar/ka...
skoro vsetkym mojim kamaratkam to vyslo, z 10 to vyslo 9 tak nieco na tom asi bude :D

dadqa86
29. aug 2010

Ja co som bola 2-krat tehotna tak som si kukla vzdy do tochto cisnkeho kalendara a vychadzalo mi to 🙂

kararinkabrnka
29. aug 2010

@zuzuula hmmm tak podla tohto by to bolo furt dievcatko :D ja to aj manzelovi hovorim ze budeme mat dievcatko on mi neveri ale sak na dievcenkych menach sme sa hned zhodli ale chlapcenske ani jedno....:D

janka_a
29. aug 2010

ahojte.. ja som kuk ten cinsky kalendar.. a podla neho som mala byt ja chlapec a brat dievca😅

riana12
29. aug 2010

@zuzu4444 ano, tak... 🙂
@dadqa86 no aj tu je vselijak, poobede aj prsalo... 😝

dadqa86
29. aug 2010

@riana12 No a u nas svietilo slnko a teraz je pod mrakom ktovie ci bude prsat,ale bola pekna duha nad nasim oknom 🙂 😝 a chladno je nejako 😒

riana12
29. aug 2010

@dadqa86 tu ani duha nehrozi, je skaredo cely den...

dadqa86
29. aug 2010

@riana12 Tak poslem tu nasu tam kvam 😀

riana12
29. aug 2010

@dadqa86 no nie som proti 😉

dadqa86
29. aug 2010

@riana12 oki poslem ti 😉

janka_a
29. aug 2010

@riana12
@dadqa86 u nas ani neprsi ani nesvieti slnko... len je akosi prehnane veterno 😠

dadqa86
29. aug 2010

@janka_a som sa dopocula ze zajtra ma vo vysokich tatrach snezit 😨 😕 no k nam pride skor zima ako na stredne slovensko...zamrznem 😀

janka_a
29. aug 2010

@dadqa86 to pocasie je fakt uz uplne zblbnute 😒
ale neboj sa nezarznes vy tam na severe mate trosilinku chladnejsie po cely rok 🙂

dadqa86
29. aug 2010

@janka_a Nooo to som si vsimla 😝 sa musim poriadne obliekat lebo len nedavno som mala Koliku na oblicke som myslela ze umrem od bolesti som mala vysoke teploti vyse 40 aj nieco...som nevladala ani chodit ani zit..Strasne to bolelo...Niektore zeny co to mali tak povedali ze to je horsie ako porod... 😒 dufam ze ma zase nechytia bolesti lebo ma porazi.... 😒

janka_a
29. aug 2010

mne je dnes cely den otrasna kosa na nohy 😠

@dadqa86 oblicky vedia narobit velku neplechu a riadne bolestivu viem o com hovorim- totizto mne funguje len jedna oblicka a ked ta zacne boliet 😢 bolesti od oblieciek su asi tie najhorsie.. ale treba sa teplo obliekat nechodit s holymi krizami a snad sa nam taketo bolesti budu vyhybat.

dadqa86
29. aug 2010

@janka_a Noo ja som bola na vysetreniach ohladom Obliciek,ale jedna mi funguje na 49% a druha na 52% doktorka mi povedala ze na moj vek to je nepripustne 😒