Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

dadqa86
11. feb 2011

Ahojte baby...Boooze ja som tu,ale davno nebola ako sa mate a co mate nove? 🙂

moniccca
13. feb 2011

Ahojte baby.ja som tu uplne ze prvy krat a chcela by som sa spytat, ci je mozne aby som bola teho, ak ma tyzden po styku boli v podbrusku, trva to uz asi 3 dni, raz na pravej strane,potom to prejde do lavej, nikedy to vystupuje az ku pupku a niekedy mam pocit akoby som mala dostat mrchu, no viem, ze este ju nedostanem, az o 2 tyzdne. Budem rada,ak mi napisete 🙂 dakujem

skriatek
13. feb 2011

@moniccca to mozu byt aj priznaky ovulacie a ak mas dostat menstruaciu o dva tyzdne, aj by to sedelo casovo

skriatek
13. feb 2011

@dadqa86 ahoj... ja som sem aj chodila, ale ked som videla, ze nikto iny nechodi, tak som vyckavala, kedy sa to zasa rozbehne... tento tyzden som bola marod, lebo som bola konecne na tom hsg.... vsetko je v pohode... vajickovody priechodne, ziadne zrasty ani nic podobne, takze by som mala byt uplne zdrava... ale bolelo to strasne... uf, tri dni som sediet nemohla :D

dadqa86
13. feb 2011

@skriatek Pfuuu moja tak to ti nezavidim,ale aspom ze si v poriadku ja som bola skoro 2-tyzdne v nemocnici maly sa pytal na svet skor ako mame dane tak nas museli dat do poriadku som mala kontrakcie aj ked nie pravidelne,ale bola som otvorena na 1,5cm a este som ktomu mala aj zapal tak som si polezala v nemocke...ale uz je vsetko v poriadku...Musime vydrzat do Maja nejako..aj keby som mala lezat cele dni 🙂

moniccca
13. feb 2011

@skriatek no asi mas pravdu, lebo akurat v tej istej dobe som mala vytok ako ked mam ovu. A to aj keby som bola teho,tak po tyzdni by som ziadne priznaky asi nemala, az ked mi bude meskat. tak si budem musiet este pockat. dakujem 🙂

zuzu4444
14. feb 2011

ahojte baby, uz som tu dlho nebola. Ako sa mate?
U nas po starom, snazime sa a ziadny vysledok, tak nam neostava nic ine ako cakat.

@skriatek tak uz to mas aspon za sebou to hsg, aspon vies ze si zdrava a babo sa coskoro podari, len treba este troska popracovat na psychike, ta vela spravi...

@dadqa86 tak ako? malinky ako v brusku?

dadqa86
14. feb 2011

@zuzu4444 Ahoj...No dooobre celkom maly sa vrti osto sest niekedy mi ani spat neda,ale to je dobre aspom si zvyknem ked sa narodi 😀 uz sa ho nevieme dockat... 😵

zuzu4444
14. feb 2011

@dadqa86 uz sa vam to krati a andrejko bude coskoro medzi vama, ani sa nenazdas🙂

dadqa86
14. feb 2011

@zuzu4444 Nooo sak som si vsimla ze sa nam to krati a cim viac sa nam to krati tak tim viac sa bojim porodu 😖

zuzu4444
14. feb 2011

@dadqa86 neboj, vydrzis aandrejko bude pri tebe 🙂

dadqa86
14. feb 2011

@zuzu4444 Nooo dufam ze vydrzim 😝

skriatek
15. feb 2011

@dadqa86 juj, aj ja by som uz chcela babenko, aj keby som nemohla vstavat, ved minuly tyzden som si manzela vycvicila na nakupy :D... bola som vcera na kontrole, lekar hovoril, ze som mohla mat nejake drobne zrasty, preto je teraz sanca na otehotnenie najvyssia a este ma aj pozeral ultrazvukom a vraj som tam mala dozrievajuci folikul, ktory mi mal vcera prasknut, tak sa pytal, ci je manzel doma :D... tak uvidime

@moniccca no to ano... aj mna obcas bolieva podbrusko, ale to moze mat rozne priciny, ale vacsinou ma zvykne len cez menzes a cez ovulku, ale niektore baby bolieva, aj ked uz sa vajicko uhnizduje, aj ked uz su tehotne... takze treba pockat, aspon kym bude meskat tyzden, potom to aj test spolahlivo ukaze

@zuzu4444 veru... mozno to cele bolo len o mojej psychike... ved by som mala byt uplne zdrava, antikoncepciu som vysadila uz pekne davno, pred vyse rokom... a aj na ovulaciu som brala vselijake lieky, tak neni mozne, aby to konecne nevyslo 🙂

dadqa86
15. feb 2011

@skriatek Tak drzim palce 🙂 a posielam vyyyrusik 😉

zuzu4444
15. feb 2011

@skriatek drzim palceky, aby coskoro vyslo 🙂

skriatek
15. feb 2011

@dadqa86, @zuzu4444 dakujem 🙂

dadqa86
15. feb 2011

@skriatek Nemas zaco 😉 🙂

moniccca
16. feb 2011

skriatek: och, ale tyzden cakat, to je ako vecnost 🙂 po ovu mi to pichanie skoncilo,no zase mi to zacina, sem tam to vyzera ako keby som mala dostat mrchu, ale este stale mam cas. Neviem uz co si mam o tom mysliet.... uvidim o mozno 8-12 dni 🙂

kikuska21
17. feb 2011

Ahojte 🙂 som tu prvý krát, chcem sa spýtať či má niekto skúsenosti s tabletkami Nutrifem Basic, je to nieco podobné ako Femibion 800. s priateľom sa snažíme o bábätko, ja mám cysty na vaječníku, o mesiac idem na laparoskopiu a aj prefuky vaječníkov. veľmi by sme chceli bábätko, ale zatiaľ sa nedarí :(

skriatek
21. feb 2011

@moniccca viem ako sa citis, ja som mala minuly pondelok ovulaciu, doktor mi to potvrdil a tak teraz cakam, ci v nedelu dostanem alebo nie, a tiez to niekedy nemozem vydrzat... dufam, ze uz konecne nedostanem... inak mna v poslednej dobe tiez tak popichava v podbrusku, skoro az take teplucko ako keby som citila, ale tak uvidim

zuzu4444
21. feb 2011

@skriatek to je sranda, aj ja som mala minuly pondelok ovulku a cakam ci v nedelu mrcha pride

skriatek
22. feb 2011

@zuzu4444 joj, keby neprisla... treba kolektivne pozitivne myslenie... nepride, nepride, teraz uz nie... zajtra si idem dat vyvestit z tarotovych kariet 😀, tak cakam len tie najsamlepsie spravy... a v sobotu kupujem test... inak by som to uz nevydrzala 😀

zuzu4444
22. feb 2011

@skriatek a este raz...nepride... 😀

moniccca
22. feb 2011

@skriatek budem ti drzat palce, nech sa aspon tebe podari 😉 potom daj vediet....ja by som mala dostat mrchu tento tyzden, vecer ma bolelo v podbrusku tak ako keby som ju uz mala, ale nic, aj dnes....dost ma ale odradza,ze ma prsia vobec nebolia, co mam stale ked mam pred mrchou...tak neviem, len cakat..nic ine nam neostava 😒

skriatek
22. feb 2011

@zuzu4444
@moniccca veru nic ine nam nezostava len cakat... ja uz som skepticka voci akymkolvek priznakom, lebo predtym som si ich velmi nevsimala a teraz si vsimam kazdu hovadinu a pritom beriem aj nejake lieky uz dlho, takze to mohlo byt sposobene aj tym... treba len trpezlivost, ale tej je sakra malo 😀

moniccca
22. feb 2011

@skriatek tiez mam tej trpezlivosti velmi malo a to cakanie ma priam zabija, ale co uz 😀 ja som si naopak predtym vsetko na sebe vsimala, vsetko som brala ako priznak, ze mozem byt teho a to som ani vonkoncom nebola, ale stale som dufala a akosi som teraz prestala dufat a nesledujem sa...uz aj kvoli tomu, ze som nemala plodne dni ...

dzsuli
23. feb 2011

Ahojte,som tu nová a zaujíma ma téma "náhradná maminka"..,viete mi o tom ničo bližšieho poradiť..,ďakujem za všetky info..🙂 nadej22@zoznam.sk

skriatek
24. feb 2011

@moniccca ako ze si nemala plodne dni? myslis tento mesiac? ci ako?

ja som bola aj u vestice a ta mi povedala, ze zdravotne sme obaja v poriadku a ze deti urcite budu, len mam zablokovane cakry a stlacenu energiu v sebe, ktoru musim uvolnit 😀 a to najlepsie tak, ze na to nebudem mysliet, co je skoro nemozne, a zacnem sa venovat viac pohybu, co je pre mna tiez skoro nemozne, lebo som strasne leniva 😀... ale tak som rada, a vraj tento rok to nevidi velmi jasne s tymi detmi, ze este predtym sa nieco v mojom zivote udeje, nieco, co suvisi so vzdelanim, takze asi spravim tie statnice z jazyka 😀... no dobre, tak som rada a hadam konecne aj pokojne, vsetky obavy zo mna opadli, proste uz sa tym asi fakt nebudem vobec stresovat

moniccca
24. feb 2011

@skriatek heh, tak niekedy maju vestice pravdu 😀
plodne dni som mala toho mesiaca, ale ked sme mali pohl. styk tak to som mala este len pred ovu a ked som mala ovu, priatel bol odcestovany :( preto si velmi velke nadeje nedavam a teraz to uz je 28 dni a mrcha nikde, iba ma pobolieva v podbrusku, ani prsia ma nebolia...co mi je cudne, aj keby som mala az o tyzden dostat, tak uz by ma boleli. Dnes mi bolo v praci dost cudne, tak sa mi sem tam zamotalo pred ocami (nekrutilo sa mi v hlave) ale tak cudne mi chvilkami prislo. Test neviem kedy robit, lebo mrchu nemam pravidelne, takze asi tak....tazko so mnou 😀

skriatek
25. feb 2011

@moniccca no to nevadi, ze ste mali styk pred ovu... spermie sa v tebe udrzia tri dni... a test si mozes spravit uz na desiaty den od oplodnenia, takze podla toho, kedy si mala ovu + nejakych 13 dni, pretoze oplodnenemu vajicku moze trvat cesta do maternice tusim tri dni... a cim neskor tym presnejsie ukaze testik, ja sa testujem v nedelu.