Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

kojzarik
19. feb 2009

ahoj dicinka

mimusa4
19. feb 2009

asi sa už rodí 🙂

krpcek to máš pravdu, len nech to má už za sebou krasulka..

dúfam, že sa veľmi netrápi 😖

dicinka1
19. feb 2009

kojzarik avoooj

mimusa avoj

kojzarik
19. feb 2009

dicinka

mimusa4

ako sa mate?

hotelacka
19. feb 2009

Ahojte bambulky, tak co KRASULKA???
Nic este?? Drzim velmi palceky a dufam ze malinka vybehne jedna radost a obe budu OKI...
Zdravim Vas vsetky!!

dicinka1
19. feb 2009

hotelacka..avoooj.

kojzarik..fajn... 😉

dicinka1
19. feb 2009

krasulka uz urcite rodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jaaaaaaaaaaaaaaaaj..nebudem spat dokedy sa neozvu krasuliakovciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉

krasuliak
autor
19. feb 2009

mozes si ist lahnut krasulka este nerodi 😠 😠

a ak to nepojde zajtzra cisarskym tak urcite neporodi ani cez vikedn to je moj nazor ale mozno sa mylim 😠 😠

dr ju pozrela a ze je otvorena teda ten vnutorny krcok ci ako to je len na spicku prsta a nemoze jej ani nejaku vybusninu dat 😠 😠 uz ma to zacina riadne hnevat a aj krasulku 😠 😠

ale dufam ze uz to pojde co najskor

cukrik580
19. feb 2009

nechcem sa do vas miesat ani starat, nepozname sa...ale aj ja netrpezlivo drzim palceky...

krasuliak
autor
19. feb 2009

😉 😉 vdaka

dicinka1
20. feb 2009

ojojoooooj..no dobre...drzime palceky nadalej....malinkej sa veru zapacilo v brusku 😉 😀 😀 😀

krasulka
20. feb 2009

vafte stale som cela a mam pocit ze ani nikdy neporodim! 😠 😠 😠 Dostala som dalsiu injekciu, a zas len cakat..ale od vecera mam taky hnedasty hlien vdyked idem na zachod tak zevraj sa uz nieco deje 😕 😕 😕 tak dufam ze ma zas len nenatahuje mala! Ach jo ☹

cukrik580
20. feb 2009

krasul...drzim palceky...a sak si ju tam nechaj...ti to pristane 😝 ale nieeeeeeeeeeee...este som to nezazila (bohuzial) ale viem si predstavit ako sa asi citis a ze uz chces mat po tom...

krasulka
20. feb 2009

cukrik, dakujem. No ti poviem tieto posledne dni su najdhsie z celych deviatich mesiacov...clovek len caka a caka..joj

cukrik580
20. feb 2009

no dako to vydrzte...malinkej sa asi dako nechce na tento svet...inak ani sa jej necudujem...do takej zimuse velikej... 😀

nelynka
20. feb 2009

ahojte, krasulik tak malinka sa nam nejako nechce ukazat 🙂
aj koleginu tak natahovali 3dni na vyvolavackach a nakoniec to aj tak skoncilo cisarom..a to jej ho mohli dat hned len u nich v porodnici sa take nerobi..sprostost..
len ta tam trapia mojko ☹
snad uz malinka dneska vykukne 😀

krasulka
20. feb 2009

nely bodaj by si mala pravdu, dnes je celkom dobry datum 🙂

nelynka
20. feb 2009

veru, 😀 tak ich kus posur, si sa nepytala na cisara ci by ti ho nespravili?

mimusa4
20. feb 2009

ahoojte,
krasulka tak ako pozerám ešte nič..a myslela som na sekciu, že či ti aj nebudú ju robiť..už je to dosť naťahované, nech ťa toľko netrápia, aj ty musíš mať toho dosť 😝

krasulka
20. feb 2009

sekcia nehrozi zatial, ze sa to samo tvara, tak iba cakaju..hold..presne som vedela ze ja nebudem patrit medzi tie prvorodicky co pridu a hned rodia 🙄

evitkamalicka
20. feb 2009

krasulik kurna, to je teda des, nech sa to uz konecne rozbehne

dicinka1
20. feb 2009

este furt niiiiiiiiiiiiiiic ☹ ☹ ☹ 😀 😀 😀 😀 ta to budze paradna dzivocka...urcite bude mat urobene vrkociky,vymalovana bude... 😉 😀 😵 😵 😵

dicinka1
20. feb 2009

bola som na cukor...ale tu glukozu mam zobrat az v utorok..a prist na krv 😠 dnes mi brali len krv a bola som druha..a prisla som este len teraz.. 😠

krasuliak
autor
20. feb 2009

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

mimusa4
20. feb 2009

krasulka ja už som myslela aj na to či oni nevypočítali trocha inak termín, než mali 😒
ale hlavne nech si ok aj s malou 😵

krpcek
20. feb 2009

ahojte. 😕 krasulka to co je? boze zbytocne to natahuju. to kolko injekcii ti este chcu pichnut? ved ked sa to od stredy nepohlo, na co cakaju? sak tymto tempom odrodim skor ja ako ty. 😠

dicinka1
20. feb 2009

krasuliak..napaty si jak struna,co 😉 😀

dicinka1
20. feb 2009

krasuliak,ty si uz doma na furt?ci ides zase do zahranicia? 😕

krasuliak
autor
20. feb 2009

3.letim spat, nemam tu job a ak nie je job nie su prachy 😝 😝 tak co uz

krpcek
20. feb 2009

krasuliak ako s krasulkou? neda sa dohodnut s lekarom, ze by jej urobili sekciu? nepytali ste sa na to este?
toto je fakt o nervy, chuda Anicka sa musi trapit. 😠