Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

mimusa4
30. máj 2009

cipsi už zjedené?

cukrik580
30. máj 2009

ahojte...tak poslusne hlasim...mrsina dorazila...aj tak dobre, aspon nestresujem, ze co zas...ale skoda...no nevadi...vcera som testovala asi o desiatej vecer a bola jedna ciarka, tak som nechapala...ale ked som vstala, tak som pochopila..ok...pride drahy za chvilku...tak ja idem...urobime si hanburgeriky..papa

mimusa4
30. máj 2009

cukrík tak dobrú chuť..ak budeš znova testovať tak len ráno

mimusa4
30. máj 2009

žeby som si kukla film? asi jooo

cukrik580
30. máj 2009

mimus, ja ked meska mrsina a testujem, tak takmer vzdy ju dostanem na druhy den...alebo este v ten... 😀 😀 😀 😀

cipsinka
30. máj 2009

cukrik presne aj ja som tak dostavala ked som este kedysi testovala,ze som testla kupila test za 16 ecok a na druhy den rano alebo este v ten den som dostala no na porazenie,teraz netestujem a mam svaty pokoj 😉 😉 😉 😉 😉

mimusa4
30. máj 2009

tak už som dopozerala film..celkom sa dalo..už aj bambuch je doma, ale bavká hru..a dnes som akosi večne hladná 😠 🤐

mimusa4
30. máj 2009

a možno je lepšie čakať mrchaňu a potom vás zrazu prekvapí, že nič, aj keď je to na nerv, neviem načo ju vôbec musíme mať, muži nemajú žiadny problém 😠

dicinka1
30. máj 2009

BABY,TAK OD ZAJTRA DRZTE PALCEKY..BUD TO BUDE UZ TEDA DNES..ALEBO V PONDELOK..PAPA..SLEDUJTE junovky tabulku 😉

mimusa4
31. máj 2009

dici držíme palce a tešíme na fotky 🙂 😵

cipsinka
31. máj 2009

ahojky mimus ako nedelnujes??? 🙂 🙂 🙂 🙂

mimusa4
31. máj 2009

ahoooj ja vylihujem a žerem, vonku prší už od noci...a niekomu nevadí, že na parkovisku mu hučí autoalarm..
a čo ty? ako je u vás?

cipsinka
31. máj 2009

ja si akurat varim obed a u nas je kraaaaaaaaaaaasne,dnes kazdeho s tym provokujem 😎 😎 😎 😎 😎 😅 😅 😅 😅 😅 😅 a ked pride drahy ideme do parku a na zmrzku 😉 😉 😉

mimusa4
31. máj 2009

zmrzku by som si dala, a pravdu povediac mne vyhovuje keď je teraz chladnejšie 😀 ale cez leto si to ešte asi užijem 😅 😝

cipsinka
31. máj 2009

no s tym velkym bruskom si to veru uzijes ako bude funiet 😅 😅 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵 😵 U nas je teraz 27 stupnov,ale to je inych 27 stupnov ako na SVK kedze tu je iny vzduch 😉 😉 😉 😉

mimusa4
31. máj 2009

som sa začítala pardon..tak ešte tých 27stup. sa dá len nech je aj luft dýchateľný 🙂

cukrik580
31. máj 2009

halo

krpcek
31. máj 2009

jeeej dici uz rodi? 🙂

lovacka
31. máj 2009

ahojte
veru ako to ubehlo dicinka uz rodi uz aj ja chcem

cipsinka
31. máj 2009

caute baby,ze sa aj ukazete 😉 😉 😉 😉 😉

Lov no vidis ako sa krasne drzis som Ti vravela,ze budes este prenasat 😉 😉 😉 😉

krasulka
31. máj 2009

Ahoojtee..mame nove babetko, pisala mi Dicinka, Emmka sa narodila o 18:50 s mierou 3560 g a 50 cm. Obidve su v poriadkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀

zelaaam im vela zdraviiicka babulkam nasim 😵 😵 😵 😵

misha666
31. máj 2009

vaaaaaaaaaau supeeeeeeeeeeer.... sa strasne tesim... rychlo to ma za sebou... to ja som sa viac natrapila 😀 a tiez je to velka kocka...o 100g mensia jak moja 🙂

nelynka
31. máj 2009

jeeeeej diciiiii gratulujem k emkeee 😀 😀 😀
som zvedava na fotky, boze, ale jej to islo nejako rychlo ked si predstavim krasul ako si sa ty trapila

krasulka
31. máj 2009

nely no lebo dici uz mala krcok makky, takze jej stacila tabletka a islo to..mne krcok museli zmakcovat aby dozrel tych 5 dni 😒

ale jej to islo celkovo akosi rychlo sak teraz nedavno mala dve ciarky 😀 😀 😀 dici mala extremne rychle tehu 😀 😀

ale teraz zaziva najnadhernejsi vecer svojho zivota..juj mam v v pameti ten moj 😵 aj ja chcem este rodit...ale uz len to tlacenie by som brala..tie bolesti predtym eee 😀 😀 ja som asi chora ale ked vidim na ulici novorodeniatka tak zavidim 😀 😀

nelynka
31. máj 2009

krasuuul neboj nic, vydrz troska a budete maj Ami surodenca 😉
zazijes to minimalne raz urcite este 😀 😀

danielitka26
31. máj 2009

Dicinke zo srdiečka gratulujem 😵 😵 😵 😵 prajem veľa zdravíčka obom babulkám

evitkamalicka
1. jún 2009

super gratulujem 😵

mimusa4
1. jún 2009

to už je aj na svete? gratulujeeem dici, veľa zdravíčka 😵 😵 😵 😀 ešte si počkáme na fotoooo 😉
a ja idem jesť, dnes som dlho spala, stále prší 😅

krpcek
1. jún 2009

dici gratulujem. 😵 😵 prajeme veeeeela zdravicka. 😵

kojzarik
1. jún 2009

dicinka aj ja gratulujem