Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

lovacka
15. mar 2009

co dnes porabate
krasuliak a ty mas skritu kameru doma 😀 😀 😀 😀

cipsinka
15. mar 2009

ahojte 😵 😵 😵 😵

No,my mame uspesne oslavu za sebou bolo perfisneee,drahy dostal prekrasnu tortu od susedky,ktrou ona vlastnorucne robila,no proste prekrasna a normalne tam porobila znacky,ze puma,adidas a nike,vie,moj drahy si oblieka len znackove veci tak to superaaaaaaacky vystihla 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 .Bernusik,tak chystanie oslavy a nakupy boli moje plany,lebo oslava zacinala uz o piatej a ked vsetci odisli bolo dve hodiny 😀 😀 😀 😀 😀 a to suseda vstavala rano do prace 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😅 😅 😅 😅 😅

Aimee je prenadherna,boozinku zabka mala ako sa snazi 😅 😅 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵

krasulka
15. mar 2009

cafte to som ja tocila, len ja to neviem dat na youtube tak to krasuliak musel spravit 😵 😵 😵 😵 😵

cispi tak vsetko naj drahemu, aj mas odfotenu tu tortu?

cipsinka
15. mar 2009

ahojky krasul,jasnacka,ze mam odfotenu tu tortu hadam sto krat,strasne ma to dojalao,ze chodi stale do prace,nema cas ani na seba a upiekla tortu drahemu,fakt to strasne zlate 😵 😵 😵 😵

krasulka
15. mar 2009

cipsi tak hod foto 😵

cipsinka
15. mar 2009

hodim na chvilinku miesto mojej foto oky?? 😉

krasulka
15. mar 2009

jeeeeej cispi to je suprove 😀 😀 😀 skvely napad! A musel abyt aj dobra

cipsinka
15. mar 2009

krasul bola uuuuuuuuuuzasna este mame trosku v chladnicke,cize poobedie to isti 😅 😅 😅 😅 😀 ,oky idem si dat svoju foto 😉 😉 😉

misha666
15. mar 2009

ahojte kocky....ja len tak na skok...som doma u mojich rodicov a mali sme navstevu z Levic ...buducu krstnu s rodinkou tak som sa im venovala 😵 este som zatial cela nebojte sa....ale poslickov mam cim dalej tym viac tak uvidime ci to uz nebude tento tyzden... 🙂 uz ideme domov do medzeva tak vecer sa ozvem...uz budem mat aj postielku poskladanu tak odfotim potom ....papa 😉

dicinka1
15. mar 2009

ajojte..cipsi...torta musela byt suprova 😵

krasuliakovci..mate sikulku dcerenku...ked uz sa tak snazi dvihat hlavku 😉

misha...dobre ze si sa ozvala... 😉

berni
15. mar 2009

cipsus ja som nevidela torticku... ☹

cipsinka
15. mar 2009

bernusik mooojenko 😅 😅 😅 😅 😅 ,posli mi mailik do Ip a poslem Ti ju len pre teba 😵 😵 😵 😵 😅

dicinka1
16. mar 2009

ajojte...nikto nikde 😕 😀

lovacka
16. mar 2009

fuha to je tu riadne ticho
co to uz sa tu rodi vo velkom?krpcek mischa? 😀 😀 😀

megie
16. mar 2009

ahojte, 🙂
ktože to tu rodí? ozaj, ako ste babulky na tom, bojite sa? tešite sa? 🙂 😉

baby, ani neviete (tie čo ste 27,29tt) ako vám závidím, mne bolo tak dobre ked som bola tehu! 😵

dicinka1
16. mar 2009

ajoj lov..ajoj megie...ja uz by som chcela nase dievcatko mat vonku s bruska..strasne ma pali zaha..a uz nevladzem...co zjem to musim nasilu vyvracat,lebo sa mi robi stava z toho..a ked lahnem,tak myslim,ze umieram... ☹

dicinka1
16. mar 2009

megie,aj mi sme chceli Saru 😵 😵 😵 😵 😵 ale po 3 rokoch snazenia sme to zmenili..a bude EMMKA 😵

megie
16. mar 2009

dicinka, aj ema je krásne meno... ak by som dakedy v buducnosti mala zase dcerku, tak som rozmyšlala nad Emkou a nad Lili. Ozaj na tu zahu ti mlieko nepomaha? ak nie, tak skus tu cervenu, či aka to je Fatru, a ešte pomahaju nesladene burizony... Inak už neviem.. Nejedz velke porcie.. Nasilu určite nevracaj, ved malej nepridu žiadne živiny! 😉

megie
16. mar 2009

Aj mna palila zaha, ale len občas. Mne bolo velmi dobre, neviem, čo su to ranne nevolnosti ani nič podobne. Akurát som väčšinu tehu bola na sladkom jedle, stale som nanho mala chuť, a okolo 7mesiaca mi to zakazali lebo som mala gestačny diabetes... Myslela som, že umriem 😀

dicinka1
16. mar 2009

megie,mne vysledky vysli dobre.. 😉 co sa tyka cukru..ale jem vela sladkeho..tak sa hrooozne tesim na nasu malinku 😵

megie..aky si mala porod? 😕 😵

lovacka
16. mar 2009

dici ak ta pali zaha tak najlepsia je fatra mineralka a nesmies spat na rovnom musis mat vankus v polosede takmer.a taktiez vraj mlieko pomaha na stiahnutie stavy ale urcite nevracaj nasilu su aj tabletky tak je aj ina moznost 😉

dicinka1
16. mar 2009

dakujem vam baby,ste zlate..musim uz nieco vyskusat 😉

lovacka
16. mar 2009

dici ta fatra je fakt super
a skus aj take polystyrenove chlebicky tie mozno stiahnu stavu

cipsinka
16. mar 2009

ahojky,dnes cely den niekde s drahym lietame,tak som moc nemala cas na kona 😅 😅 😅 😅 🤐 🤐 🤐 .Teraz sme sa napraskali,robila som spagety a na to mlete masko,dnes sa mi to perfektne podarilo 😅 😅 😅 😅 😅 ,no a teraz s plnymi pupkami ideme lahnut a pozerat nejaku rozpravku 😵 😵 😵 😵 😵 a aby som nemala vycitky,ze s plnym bruchom do postele tak vecer idem cvicit 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅

lovacka
16. mar 2009

ja prave tlacim milku karamelovu s orieskami 😀 😀 😀

dicinka1
16. mar 2009

juuuuuuuuuj baby,nerobte mi chutky

cipsinka
16. mar 2009

kde steeeeeeeeeeee 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

fyonka
16. mar 2009

nikto nikde

cipsinka
16. mar 2009

vsetci uz asi spinkaju 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 ,ja som prisla pred pol hodinou z civcenia tak som plne energie 😝 😝 😝 😝 😝 🙄 🙄 🙄 🙄

fyonka
16. mar 2009

ty sa teda masss ja idem v stredu 😀