Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

zlato115
16. apr 2009

cipsi, tak v spodnom prádle, ked máš iba celé plavky 😉 to hej, každá má iný porod a iné zážitky z neho 🙂

mimusa4
16. apr 2009

cipsi všetko s mierou, aby neboli fľaky 😝

cipsinka
16. apr 2009

baby a to si mozem vybrat ci chcem spinal alebo celkovu??Da sa to nejako vybavti??Lebo ja mam rodinu v nasej porodnici no vlastne som mala uz tam nerobi uz ma vlastnu ordinaciu,ale vsetkych tam pozna a primar pozna aj nasu rodinu,tak hadam by sa tam mohlo nieco prihliadnut nie???

evitkamalicka
16. apr 2009

cipsi mna sa napriklad pytali ci chcem spinal alebo celkovu

cipsinka
16. apr 2009

evit ahaaa 😅 😅 😅 😅 😅 tak som si to vysvetlila po svojom 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

mimusa4
16. apr 2009

cipsi ty budeš tlačiť pekne cez.... 😀 čo tu na také myslíš 😠 , to sa robí len v nutnom prípade

cipsinka
16. apr 2009

evti to vazne sa ta pytali to je super,takze bolo rozhodnute 😉 😉 😉 a ked si sa prebrala nebolela ta hlava alebo si sa necitila nejako zle??

zlato115
16. apr 2009

cipsi, ked sú známosti dá sa všetko vybavit... poznám babu, ktorá nemusela íst na císara, ale kedže sa bála normálne rodit tak si to vybavila... takže sa to dá 🙂

cipsinka
16. apr 2009

mimus no jasne radsej by som mala normalny porod,priroda je priroda,ale ja by som najradsej zaspala a zobudila by som sa az ked by som mala malinku pri posteli 😅 😅 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵

mimusa4
16. apr 2009

alebo tak ako vraví zlato

zlato115
16. apr 2009

evit práve som pozerala do tvojho albumu, vážne máš už doma velkého chlapa, len nech pekne rastie a je zdravučký 🙂

mimusa4
16. apr 2009

no bezbolestne by sme chceli všetky, že len tak v pohodičke a malé urobí kukiiii-kuk 😀

cipsinka
16. apr 2009

no ja mam na orave vsetko prominentnu rodinu 😀 😀 😀 😀 😀 starosta,jedna gynekol,potom ten Peto co som vam spominala,krstny riaditel na policiii a taaaaak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ALe ja protekcie neuznavam iba v najnutnejsich pripadoch,zaltial som ziadnu protekciu nepotrebovla iba raz,co mi krstny musel poslat do Irska register trestov a vybavil to bezo mna aj mojich dokladov,cize obcas to padne vhod 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅

zlato115
16. apr 2009

mimus, presne tak, pekná predstava, ale asi to nebude až také jednoduché, ale nevadí, to prekonáme a potom bude robit kuki-kuk 😉

cipsinka
16. apr 2009

mimus ake zlate,ze kukiiii-kuk 😵 😵 😵 😅 😅 😅 😅 😅

evitkamalicka
16. apr 2009

cipsi ja som sa citila super, len drahy mi povedal ze ked som sa prebrala zacala som plakat tak sa zlakol ze co mi je, ale ja si vobec nepamatam ze som plakala, este som asi bola oblbnuta 😅

mimusa4
16. apr 2009

ja obdivujerm ako to ženy zmáknu, keď počúvam, že taaak ma to bolelo, že som myslela, že zomriem a toľko hodín a že ju ešte 3/4 hodiny šili...jééé no neviem ako to zvládnem ja 😝

cipsinka
16. apr 2009

evit tak super,ja uz radsej nebudem nic citat ani nikoho pocuvat,lebo potom iba na najhorsie myslim a ako pozeram tak nase baby to vsetky zvladli na jednotku s * 😵 😵 😵 😵

zlato115
16. apr 2009

cipsi, teda tak to je pekná rodinka 🙂 jasné, len ked to je fakt treba a ja si myslím, že ked je možnost tak ohladom porodu by som si to nechala vybavit, aby to úpln o všetkom informovai a lietali okolo teba a tak... istota je gulomet 😉

mimusa4
16. apr 2009

no to kukii-kuk si pamätám ešte od nedeľňajšieho kuka, neviem či si to pamätáš?

cipsinka
16. apr 2009

mimus aaaaaale ty si uz zlvadla vela veci v pohode a ja ta za to obdivujem,pre mna uz ked zena ide na umele oplodnenie a robi vsetko pre to aby mala mimi je pre mna zena s velkym Z,cize teba nejaky porod neodrovna 😉 😉 😉 😵 😵 😵

mimusa4
16. apr 2009

tak ako vravíš cipsi, lebop čítame katastrofické scenáre, to mi vraví môj starý, ak s niečím prídem, a že sa teraz bojííím 😀

mimusa4
16. apr 2009

no to sa ešte uvidí, aká budem veľká žena keď sa budem pučiť 😅

zlato115
16. apr 2009

mimus ja si pamatám, nato sa nedá zabudnút 😀 😀 😀
jasné, že to zvládneme, musíme 😉 leń ešte treba otehotniet 😔

cipsinka
16. apr 2009

mimus preeeeeeeeeeeesne a ked citam ako sa chlapi nestaraju o mimi a,ze zene ani nepomahaju a ani nevedia,ze dieta vobec zije,tak uz idem za drahym a uz mu hovorim a ze,ty budes toto a hentoto a jeho idem porazit vtedy,ze on je iny ako henti chlapi 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
16. apr 2009

zlato ano som rada,ze mame takuto rodinu aj ked nie som s nimi neviem ako v kontakte ale s mojou babcou su stale aj ked lezala v nemocnici v Dolnom Kubine tak Peto co robil na tej gynekol.tak zavolal primarovi do DK a hned isiel za nou,ze vy ste rodina Peta a bla bla bla a babka mi hovorila,ze hned videla rozdiel v strostlivosti 😉 😉 😉 😉 😉

mimusa4
16. apr 2009

minule ako sme boli na záhrade, tak som len čumela, mali sme tam návštevu s malým dievčatkom 2r. a ako šla cez schody tak ju mm chytil za ruku a šiel s ňou, tak som sa len usmievala..také čudné mi to bolo, vieš-te také sa nevidí každý deň 😀 😀

cipsinka
16. apr 2009

a draheho mamina robi na polici v LV,cize radu na pasy a podobne zalezitosti si nemusime odstat 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

zlato115
16. apr 2009

cipsi, presne tak to je... aj ja som ležela raz v nemocke a keby som nebola akože protekčná, tak by som to tam nevydržala, lebo ked som videla, ako sa správajú k iným, tak mi bolo doplaču za nich... 😉

mimusa4
16. apr 2009

tak to máš fajn, aspoň že ten pas netreba vybavovať každý deň 😀