Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

zlato115
17. apr 2009

cukrik, dakujem za rady, hnet si to vytlačím a niekedy to skúsim spravit, my máme tieš radi cestovinu 🙂 🙂 🙂

cipsinka
17. apr 2009

ja uz som tu volala som domov 😅 😅 😅 😅 😅 riadne dlho co??sa nam chlebarne s babcou nezastavili 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cukrik580
17. apr 2009

ok...idem...pride sesternica, spravila vodicak, konecne, tak sa pride pochvalit a navecer mamca...ma daky problem...dufam, ze nebudem mat surodenca 😀 😀 😀 teraz na stare kolena...

cipsinka
17. apr 2009

joooj to vy taketo dobroty vyvarate mnaaam,vyzera to super,ale to ja taketo dobroty neviem robit 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 D 😲 dnes idem robit peceny karfiolik 🙂 🙂 🙂 🙂

cipsinka
17. apr 2009

cukrik,ze surodenca 😀 😀 😀 😀 😀 ,no to by bola pecka my sa tiez s mamcou smejeme,lebo teraz nema HAK lebo mala danu ale museli jej to vybrat,tak sa smiala,ze dufa,ze nebudeme spolu tehotne 😲 😲 😲 😲 😝 😝 😝 😝 by som ich asi zabila 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
17. apr 2009

Nemyslite si,ze moji rodicia su nejaki starousi oni maju len 43 😉 😉 😉 😉 😉 ja som sa im narodila ked mali 20 rockov 😅 😅 😅 😅

zlato115
17. apr 2009

cukrik, tak oslávte vodičák a s mačov všetko poriešte, pekný den, pa 🙂

ahoj cipsi, no tak to ste pekne pokecali, ale aj to treba 😉

cipsinka
17. apr 2009

akurat som si pozerala fotky jeeeej dici tak autosedacka je prenaaaaaaaaaaaaaaaaadherna ja mam slabost na sivu a bledo ruzovu,tato kombinacia je perfisnaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a si hovorila,ze ake mas velke brucho podla mna vobec,take normalne 😉

zlato115
17. apr 2009

cipsi, tak to máš mladuchov rodičov... 🙂 ja tieš nemám starousou, ale sú starší od tvojich, majú 47 a45 😉

cipsinka
17. apr 2009

zlato tak to mas ties mladuckych a je to super nie???Ja si s nasimi mozem o vsetkom pokecat,preto som chcela mat aj ja skor babo,ale akosi mi to nevychadza ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zlato115
17. apr 2009

ano je to dobré, ked nieje až taký vekový rozdiel, lebo nemajú tie názory také odlišné od naších... 🙂 no aj ja to tak chcem a nechcem čakat do triciatky ako to robia, to je už dost neskoro podla mna na prvé mimi 😅

cipsinka
17. apr 2009

veru 30 je uz dost,ale ked to nejde skor tak co maju chudaci robit ☹ ☹ ☹ ☹ Zlato ty mas vlastne kolko rokov??? 😕 😕 😕

zlato115
17. apr 2009

ked to nejde, tak to chápem a beriem... ja som myslela tých, čo stále vravia, že majú čas, chcú si užívat a potom majú 30 a hnet chcú dohnat čas a tak... chápeš??? 🙂 ja mám 23rokov a ked som to dobre pochopila, tak aj ty máš tolko 😅 😕 😕

mimusa4
17. apr 2009

no čo dievky? už sa vykecávate? 😀

mimusa4
17. apr 2009

ja vám dám že neskoro a čo mám povedať ja? ha???? 😠
cipsi jéj aký mladučkí rodičia no naši už majúúúúúú jáááj

cukrik580
17. apr 2009

cipsy...moja mamca bude mat o mesiac 44 a ocino az v decembri...takze tiez na to vek este maju...a ja som sama...a nam sa nedari..takze by ma to potesilo...asi...ale bola by to sranda...

zlato115
17. apr 2009

ahoj mimusa, no trošku a kolko máš ty rokov??? 🙂

cipsinka
17. apr 2009

cukrik ty si jedinacik???My sme 4 surodenci 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
17. apr 2009

zlaticko115 presne dobre si to povedala,ze ludia cakaju a cakaju a potom to tak vyzera 😒 😒 😒 😒

cipsinka
17. apr 2009

zlato ja budem mat 23 v sept. 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
17. apr 2009

cau mimus,nooo vykecavame,vykecavame vonku je desne pocko tak co budeme robit 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zlato115
17. apr 2009

ja mám jedného brata a naši viacej detí už nechceli tak na staríé kolená nebudú mat určite, už čakajú na vnúčatká 🙂 🙂 🙂
Tak ja sa s vami lúčim, utekám domeno, majte sa pekne, pekný víkend, papa 🙂

mimusa4
17. apr 2009

ani u nás to nie je s počasí bohvie čo, dnes sa to tvári, že chce pršať, tak neviem či aj niečo spadne 😅

zlato ja??? noooo mám cez 30 😀 aj niečo, no čo narobím, neviem to nijako ovplyvniť,a tak ma tu dievčatá trpia 😀

cukrik580
17. apr 2009

nooo...ja som sama...mam len majka...ten bude mat 25 a este mame nasho dunca maxinka...ten ma dva a pol...

mimusa4
17. apr 2009

cipsi, že čo robiť? tak asi len jesť na koni 😀 aj teraz papám 😅

cukrik580
17. apr 2009

mimus...to neva...hlavne ze sa s tebou da dobre keckat... 😀 😀

mimusa4
17. apr 2009

ta nééé však na veku nezáležíííí 😀

cukrik580
17. apr 2009

a dobru chut...

mimusa4
17. apr 2009

och dík normálne už nevládzem 😝

cukrik580
17. apr 2009

jasan...