Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

berni
19. apr 2009

pockukanie malo byt pocmukanie.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

berni
19. apr 2009

mish prepac tvoje fotky som si teraz vsimla, ale ako som uz hovorila no nadherne babiky...
aj tvoja malinka je rozkosna...fakt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

krasulka
19. apr 2009

CAute lasky 🙂

krceeek, no teda Sadinka je totalne tvoje dvojciatko, to je parada 😵 😵 😵 krasnucka je, preinceznicka. A velmi ti to s tym kocarom pristane 😉

No a Miskina Emka, to je bmbulka krasna, ani nehovorim 🙂 🙂 🙂 nadherne babetinko Miska, veru ste si dali zalezat 😀 😀 😀

a ako vam papaju? mate dost mliecka? ja musim dokrmovat vrrr...ale tak co sa da robit ☹

cukrik580
20. apr 2009

ahojte babeny...krasne babatka mate...zlatucke na spapanicko

krpcek
20. apr 2009

ahojte.

krasulka zatial mam dost mliecka . . uvidime ako dalej. uz sa mi aj prsia pomaly hoja, tak uz ani to kojenie nie je take strasne, len v noci, ked sa mi chce spat. . . by som jej najradsej dala flasu a spala. 😀 😀

krasulka
20. apr 2009

Ahojte, myslela som Sabinka, nie Sadinka 😅

krpcek len koj, koj ked mas mlieko..Nedaj sa strhnut pohodlnostou. uvidis neskor aka to je pomoc ked budes chciet s malou ist niekam dalej z domu,alebo niekam na cely den..nemusis riesit flasky, caje, zarabanie mlieka. nic vytiahnes cici a ides 😉

cipsinka
20. apr 2009

ahojky no tak vstupujeme do noveho tyzdna,cize dufam,ze absencia sa zvysi 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
20. apr 2009

preco zvysi???

cipsinka
20. apr 2009

nely lebo cez vikend tu nik nechodiiii 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Ja som akurat dopozerala film AKo som prezil,celkom ma to bavi 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅

cipsinka
20. apr 2009

Krpcek SAbinka je ozaj ako herecka ako sa vaaaazne tvari 😅 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
20. apr 2009

nely az teraz som si este raz precitala ten moj prispevok o absencii 😅 😅 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😝 😝 ,myslela som to tak,ze nas tu bude viac chodit nie ako cez vikend,trosku som to skomolila 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
20. apr 2009

joj uz nech je stvrtok nech mam draheho doma,lebo uz ma pri tom pocitaci poraza a este kedu tu nik nieje 😖 😖 😖 😖 😅 😅 😅 😅 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
20. apr 2009

a kde je ZLATO moja partacka jedinaaa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zlato115
20. apr 2009

ahoooj cipsi, už som tu 😀 😀 😀 mala som tu brata s priatelkou a dnes odišli, takže som tu nebol, venovala som sa im 😉

cukruska1920
20. apr 2009

halooooooooooooooooooo...... kukuk 😀

krasulka
20. apr 2009

cafte, cipsy krasna fotka, aka si sexica waaaauuuu 😵 😵 😵 😵 peknucka, cmuk ( ale bacha, iba v ramci priatelstva, cipsy, aby si sa ma nelakla 😀 😀 😀 😀 )

cukrus aahooojceeeek, ako si uzivas tieto pekne jarne dni?

cipsinka
20. apr 2009

jeeeej baby no huraaaaaaaaaaa,ze sem niekto prikvitol 😵 😵 😵 😵

cipsinka
20. apr 2009

krasuuuul 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jej take krasne lichotenie som este od nikoho(okrem draheho)nedostala 😅 😅 😅 😅 😅 😅

zlato115
20. apr 2009

no vidíš cipsi, hnet nás tu máš kolko naraz 😀 😀 😀

cipsinka
20. apr 2009

krasul ja uz iba 15 dniiiiii a ideme domkoooov 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Pamatas si este na tie dni ked si si to aj ty odratavala??? 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
20. apr 2009

zlato tesiiiim,ved kej ja pojdem na SVK ved to tu ani pisat nebudete ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

krasulka
20. apr 2009

cispi a kolkateho presne letis? Mne Michal prileti 1. maja 😵 😵 malo to byt zevraj prekvapko, nechcel mi to povedat,ale ja som bola neznesitelna furt som depkovala ze bohviekedy pride a ze mi chyba..a ze ani malu nespozna..az sa nakoniec priznal ze prveho maja prileti 😀 😀 😀 Ale iba na tri dni..ale tak lepsie ako nic.. 😵 😵

zlato115
20. apr 2009

no cipsi vyzerá to, že asi aj nie, už to tu je také odfláknuté, chodí nás sem máličko... takže už iba 15 dní, tak to bude už za chvíločku, to je super 🙂 🙂 🙂

cipsinka
20. apr 2009

supiiiiiiiiiiiis krasul to je paradicka,ze budete mat ocka doma ved to je uz za tyzden skoro 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 My letime 6.maja 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ja sa uz ozaj neviem dockat dokonca aj na let sa tesim aj ked sa vzdy bojim,ze ma usi budu boliet,ale teraz serem na to,hlavna vec nech sme uz doma 😵 😵 😵 😵 😵 A asi ideme objednat okna a dvere na domcek tak sa tesim 100-nasobne viac 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Ja milujem zariadovat nas domcek,ved ked sme boli teraz v novem.a kupili sme si len komodu do spalne som sa sla zblaznit stastiiim 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅

cukruska1920
20. apr 2009

krasul..ahoj.. no v robote mam dnes volno tak drahy si nakazal kysnuty kakovy zavin tak som ho predchvilou vytiahla z truby... 🙂 zajtra ma narodky tak ho musim potesit nie...

cipsinka
20. apr 2009

zlato presne uz je to tu odflaknute,ale ani sa necudujem babam ked je u Vas tak horuco a toboz nie tym co maju miminko ja by som bola cele dni vonku 😅 😅 😅 😅 😅

krasulka
20. apr 2009

cipspy taK to je super!!!! pocuj z kadial ty si? som zabudla 😅 A na let kasli, domov to vzdy rychlo prejde..len cesta na spat je nekonecna ze?

a ake okna idete davat? plastaky? ci drevene?

nelynka
20. apr 2009

cipsi ved preto mi to bolo divne ta som sa ozvala 😀

krasul to je super z bude Michal doma, aj ked len na kusok ale predsa 😉

cipsinka
20. apr 2009

cukrus hod aj mne kusok kolacika 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 ja som chcela dnes robit bublaninu ale zistila som,ze nemam ziadne ovocko doma 😖 😖 😖 😖 😖

krasulka
20. apr 2009

a s tetou Berni sa nejak neviem tu stretnut kurnik.... ☹ ale dufam ze v tom auguste sa im podari priiiiiiiiiiiiiiiiissstttttttt 😵