Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

misha666
29. jún 2009

ahojte..len som sa prisla pochvalit ze statnicu z informatiky mam uz uspesne za sebou, v auguste este z biologie a som Bc. 🙂 inak sa mame fajn...emika nam krasne rastie ,je uzasna uz sa nahlas krasne smeje a v kuse rozprava 😀

cipsinka
29. jún 2009

misi gratulujeeeeeeeeeem a potom pokracujes dalej ???Mala musi byt uzasna 😵 😵 😵 😵

misha666
29. jún 2009

ahoj cispi...hej idem dalej nechcem prerusit lebo potom je tazko opat zasadnut do skolskych lavic 😖

majjda
29. jún 2009

ahoja holčiny,plánuju mimi při škole...máte někdo takovou zkušenost...chtěla bych moc miminko,a ráda bych maturovala s bříškem 🙂

misha666
29. jún 2009

majda...ja studujem s babom ale VS , myslim si osobne ze by si mala trosku pockat este , musis porozmyslat nad tym ci ta partner dokaze uzivit. vsetko si poriadne premysli.

dacey
30. jún 2009

misha, ja som tiež zmaturovala a podala si rovno prihlášku na výšku, na právo, čo nie je najľahšie popri dieťati a nakoniec som sa rozhodla, že ešte počkám. málo vecí v mojom živote ľutujem, ale toto je jedna z nich. mala by som už pár semestrov za sebou predsa len. čo sa týka peňazí, to zas až za taký problém nepovažujem. no miesto školy som si našla skvelú prácu /odmala som chcela robiť to, čo teraz robím/ a do toho chceme druhé dieťa... no ešte premýšľam nad právom, nedá mi to spávať, ako sa vraví 😀 nelynka, prepáč, nevyjadrujem sa... 😀

nelynka
30. jún 2009

dacey vpohode..
vyjadrovat sa nemusis...
ale vcera si mi prisla nejaka strasne rozjarena a styl pisma ako pubertacka..
a dneska citam a je to uz vpohode...

ty si chcela ist na pravo? a kam?

dacey
30. jún 2009

na právo v našom meste, vysunuté pracovisko. v KK.
viem, že z 30 ľudí ostali dvaja a presunuli ich rovno do BB tuším. neviem, ako to majú premyslené. 😕
včera som mala úžasnú náladu a nebudem sa obmedzovať, ani v písaní.
po všetkom, čo som si prežila vo svojom živote som šťastná, že môžem byť šťastná a dávam to aj najavo.
vieš, ako sa hovorí: Dobrá nálada nevyrieši všetky vaše problémy, ale nasrdí toľko ľudí, že stojí za to si ju udržať..... 😀

nelynka
30. jún 2009

to je zaujimave, z KK do BB, no...heh..
a je pravda ze pravo je tazka skola..kamoska skusala a ani sa tam nedostala...no ale tak..
neviem..xixi..
sak jasne, ja ti to neberiem, ked mas dobru naladu daj to najavo, len mi to tak prislo..take pojasene to bolo, jedno cez druhe..
a nie si jedina co si musela toho prezit...je tu vela bab ktore toho museli prezit aby sa dopracovali k tomu po com tuzili..teraz ale nemam na mysli len dieta ale celkovo..a ani ja nie som vynimkov..ani ty a ani nikto iny..
kazdy si musi prejst peklom aby potom zistil ze po zlych dnoch pridu aj pekne...

dacey
30. jún 2009

presne tak... po zlých dňoch prídu aj pekné...
je to víkendová škola, sobota, nedeľa, preto ich mohli presunúť bez narušenia denných študentov.
svadobné šaty v profile. si vydatá?

misha666
30. jún 2009

dacey...ja som otehotnela pocas VS, a uz mam jednu statnicu za sebou a pokracujem aj dalej na Mgr. s malickou, mne to vyhovuje takto 🙂

nelynka
30. jún 2009

tak to hej potom...ked vikendova..

ano som vydata uz rok a pol pomalicky... 🙂

ahoj mishuliii..ako sa mi mate s Emuskou? nestihali sme zase nic ked sme boli doma ☹ a tak som vas chcela ist pozriet ☹

misha666
30. jún 2009

ahoooj nelusik... kedy prides do KE??? 😵

misha666
30. jún 2009

ty si bola uz doma??? ☹ ani si sa neozvala ☹

cipsinka
30. jún 2009

ahojky 😵

miska je nasa sikovnica klobuk dole 😵 😵 😵 😵 😉 😉 😉 😉 .

nelynka
30. jún 2009

mishi pisala som ti ze ideme domov tes sa...
pred troma tyzdnami sme boli domka..
ale len na otocku..starkemu po vodicak, pozriet babku a uz sme aj masirovali z KE k nam, tam som si kus oddychla a uz aj sme sli domkov ☹

ale v septembri by sme mali ist zase tak uz si cas urobim, slubujem a pridem..chcem videt Eminku aka je zlatucka 😝

misha666
30. jún 2009

no my sa mame fajn... mala sa akurat nervozi v lehatku a ja periem vesiam a oddychujem, vcera som mala statnicu tak si uzivam teraz trosku volna kym bude v auguste druha 🙂

nelynka
30. jún 2009

jaaaj dneska tu kazdy perie, aj cispus aj ja aj ty hehe..kto sa este prida??

no ale krasne vam rastie, boze tie ocka, by som ju zedla 😀 😀 😀

cipsinka
30. jún 2009

nely vsimam ,ze pracky idu na plny uvazok 😀 😀 😀 😀 😀

jaaaaaaaaaaj ked vidim uz taketo krasne mimi co vnima svet tak aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😅 😅 😅 😅 😅 😅 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

misha666
30. jún 2009

cipsi a kde je problem??? 😵

nelynka
30. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
30. jún 2009

misi 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

dacey
30. jún 2009

mne včera po týždni opravili práčku, viete si predstaviť tú kopu 🤐
do pol dvanástej večera bežala a dnes ráno som stihla iba jednu a čapala som do práce.
dúfam, že mužíček nezabudne to prádlo aj vyvesiť, kým pôjde po zákazkách 😀 😠
bože, o košiciach ani nepíšte, narodila som sa tam a už som tam nebola... no dlho 😀
misha, ale teraz by som možno školu, dieťa, domácnosť, prácu nestíhala.
ja som taký workoholik, ak môžem, pracujem aj doma.
mne zas vyhovuje to 😀
našťastie mám šéfa /pošahaný ako ja, sadli sme si/, že keď potrebujem voľno, môžem mu zavolať aj o polnoci a nie je problém. potvrdilo sa mi to v jeden deň pred pár mesiacmi, kedy sa moja mamka neozývala pol dňa /má 62 rokov a má pár diagnóz/ a zháňala som ju kdekade. prežíval to so mnou cez telefón, ako by to bola jeho mamka.

misha666
30. jún 2009

dacey...ja mam denne studium,tak ja pracu nemam ,

dacey
30. jún 2009

misha, ja som chcela ísť na víkendovú školu, tam sa to tuším aj predlžuje oproti dennému štúdiu a určite chceme aj druhé, takže neviem.. no fakt sa neviem rozhodnúť... no viem, že čím dlhšie to budem naťahovať, tým menej sa mi do toho bude chcieť 😠 😀
júj, emmka má tri mesiace... to je také krásne obdobie... musím pozrieť tvoj album

dacey
30. jún 2009

ježiš, jaký má malá kuk dôležitý na prvej foto 😀 😀 😵
zlatá jee...
aké je to mať dievčatko? ja som stále chcela mať dvoch chlapcov. aj teraz ma to drží.

mimusa4
1. júl 2009

zapadáme prachom, len tak mimochodom 😠

misha, pekne ti to zbehlo, len sa uč....a malá kukaňa s tebou

dacey
1. júl 2009

a ja včera čakám, že budete písať... 😕

mimusa4
1. júl 2009

dacey, vieš vonku je teplo, začali dovolenky...všetky sa vetráme 🙂

dacey
1. júl 2009

a niekto maká ako blázon... 😀 mimuša, meno pre malé máte vybraté?