Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

mimusa4
16. júl 2009

idem si dať polievočku a potom ešte aj druhé, tak dobrú chuť

berni
16. júl 2009

dobru chut !!! 🙂

nelynka
16. júl 2009

mimi ty si mala na to dvovod, ja na to dvovod nemam..
drzala som sa ked stary sluboval ze to zacne obmedzovat ale chlapi, poznas to, skutek utek...prd z toho tak som zacala aj ja hulit! ho mozem vies co..
neda si vysvetlit..
si mysli ze ja carujem peniaze..ale ze on prehuli kolko prejazdi kolko a prepije na kavickach z automatu, prepapka na chipsikoch a ladovych kavach, to nevidi..ale ked nevyplatim nieco uz je zle nedobre!

berni
16. júl 2009

u nas len ja kurim ale vacsinou len v robote a ked som sama doma, vtedy sa citim ako na strednej 😀 zakazane ovocie chuti najviac 😀 😀 😀

nelusik a tvoj by nemal vobec kurit ked ma problemy ..... 😕 vsak to nie je chripka

nelynka
16. júl 2009

berni ale prd, nech dymy, on tvrdi ze zaudene vydrzi dlhsie..
a jemu nic nie je, on je zdravy len si choroby namysla furt!!
len by ma fakt zaujimalo preco somnou nechce chrapat ked zo zdravotneho hladiska je vporiadku

berni
16. júl 2009

a teraz ako casto mate sex?

nelynka
16. júl 2009

tak raz za 3mesiace?

berni
16. júl 2009

oooo jaaaaaaaaaaaaaaj tak to nie je moc dobre ☹

nelynka
16. júl 2009

no to uz sa tak taha rok...
mlademu panovi to takto vyhovuje a ja si mozem aj vlasy trhat..
vzala som ho k andrologovi na hormonalny profil, samozrejme vsetky hormony ma v norme..
napriek tomu dostava doplnkove testosterony ktore mu samozrejme co? nezaberaju..
takze je vporiadku len proste ho uz ocividne nepritahujem, co je dost pekne na rok a pol manzelstva

berni
16. júl 2009

a neskusali ste tie modre pilulky?

mimusa4
16. júl 2009

nely ale ja som prestala ešte pred 7r. 🙂 ..sex? a to čo je? jáj to toto čoooo....no to bolo dávno 😅
druhé papu musí kus vychladnúť asi som to prehnala 😅

berni
16. júl 2009

ale neverim ze ho nepritahujes vsak si krasna baba mlada plna elanu, nechapem to..... nema on dajake ine chutky napr. co ja viem sado maso a tak ??? 😕

mimusa4
16. júl 2009

nely ja nemyslím, že má s tým niečo ako priťahovanie..skôr si na to asi zvykol, že mu to moc nechýba, po tom všetkom

berni
16. júl 2009

mim ty teraz mas pauzu ? nemozes mat sex?

cipsinka
16. júl 2009

kuk 😅 😅 😅 😅 som objavila net v praci ale ked ma nietko uvidi joooj to bude 😅 😅 😅

mimusa4
16. júl 2009

nebolo povedané vyslovene že nemôže ale ja sa necítim pri tom ok..aj bojím, že skončím v nermke potom, a stačí malý vzruch a mne tvrdne brucho 😅

cipsinka
16. júl 2009

ale nedalo mi nenapisat ked vidim moje stare lasocky 😵 😵 😵 😵 😵

mimusa4
16. júl 2009

no sevas chips 🙂

berni
16. júl 2009

cipsuuuuuuuuuuuuuuuuus ahooooooooooooooj 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
16. júl 2009

berni tie modre pilulky su len na predpis a stoja nehorazne prachy, ale myslim ze ani tie by nezabrali...on nema problem s tym ze sa mu nechce pstavit ale s tym ze sa mlademu panovi nechce..
co sa tyka chutiek, asi tazko, ja som otvorena naozaj pre cokolvek a urpimne si zacinam mysliet ze sa preorientoval!!

mimi po com setkom? ved dospely mlady chlap nie je normalne aby mal par mesiacov chut na sex kadzy druhy den, potom kazdy druhy tyzden, potom kadzy mesiac, potom kadze 3mesiace, a som zvedava na kolko sa to natiahne teraz..pocima tak raz za pol roka, a potom raz za rok a ja si to mozem rovno vybavit na psychiatrii..

cipsinka
16. júl 2009

bernusik 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
16. júl 2009

ahoj cipsus 😀

mimusa4
16. júl 2009

tak som myslela, po jeho zdrav. stránke, vieš on to môže vnímať inak ako ty, možno sa cíti menej cenný..

berni
16. júl 2009

nelus tak to je fakt na nervy.... joj mojko viem ze to nemas lahke uplne ta chapem ☹ ja ked uz nemame tyzden sex tak nervacim a nie to este 3 meesiace alebo mesiac 😨

a co ti na to hovori, ze proste nema chut alebo co??? ako ti to vysvetluje ???

cipsinka
16. júl 2009

nely 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,vcera v robote som sa s tym internetom hrala lebo som vedela,ze ked som tam robila minule tak sa dal zapojit joooj ale kym som na to prisla tak to trvalo je to dost zlozite 😅 😅 😅 😅 😅 😅 a myslim si,ze je to len chvilkove,ze to vypoja potom 🙄 🙄 🙄

berni
16. júl 2009

cipsus a ty kde robis? na tom letisku ???

cipsinka
16. júl 2009

a dnes tu mame len jedneho manazera a menej robotky tak sa to da 😉 😉 😉 😉

cipsinka
16. júl 2009

bernusik nie na letisku tam som davno skoncila,robim v tej PC firme kde aj pred rokom 😉 😉 😉 a ty co mas dovcu??

cipsinka
16. júl 2009

jooooooooooj ja sa tak tesim,ze sa moja domaca tema opat obnovila 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mimusa4
16. júl 2009

bern, vraviš za mňa..aj ja som sa chcela opýtať..
cipsi tak využi každú chviľku 🙂