Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
16. júl 2009

mimi ale preco menej cenny, vzdy ked sa ho pytam ci ma nejake problemy alebo nieco tak povie ze nie, ze je vporiadku...

berni vysvetluje to jednoducho ze nema chut, ked sa ho opytam preco tak povie ze nevie, ze proste nema..
ked mu chut chcem urobit tak ma odmieta, ale doslova ze odmieta, ani dotknut sa ho nesmiem..

berni
16. júl 2009

hej mam dovolenku uz druhy den 😵 😵 😵 😵 tak sa vytesujem 😵 😵 😵 😵 len sef je nervozny ze som si zobrala dovolenku 🙄 no a co? ked nas nepustaju domov a pritom vcera bolo 38 stupnov tak im mozem kaslat v tom teple tam seediet a oni pani si kludne odidu kedy chcu 😠

cipsinka
16. júl 2009

no ved vyuzivam mimus 😅 😅 😅 😅 ,pochybujem,ze na buduci tyzden este budeme mat net v robote iba na hlavnych PC a tam sa ja nedostanem 😅 😅 😅 😅 😅

mimusa4
16. júl 2009

no to môže byť nely ako napr. ak sa ty hneváš a necheš mu povedať prečo a on sa ťa opýta že čo ti je a ty povieš, že nič všetko v pohode...možno neche povedať..

berni
16. júl 2009

nelus ale ked sa tak bude spravat ako sa sprava tak on nech sa pripravi na to ze ty to tolerovat donekonecna nebudes si mlada pekna inteligentna sikovna zena ktora potrebuje nehu 🤐

mimusa4
16. júl 2009

berni tak tak ťahaj voľno do konca týždňa, nie si tam jediná!! 😠

berni
16. júl 2009

no vidite prisla som ja a jak sa to tu hned rozprudilo 😀 asi dam vypoved aby som sem mohla castejsie chodit 😀 😀

cipsinka
16. júl 2009

berni tak sa tesim,ze oddychujes mala by si sa ist niekde vycvachtat 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 Neprisli nam disky tak cakame ako taki hootentoti,ze nemame co robit ale mne to nevadiiiiiiiiiiiiiiii mam cas na vaaaaaaaas 😵 😵 😵 😵

nelynka
16. júl 2009

tak cispis uz sa zbuchala aj riana takze tema zapadne prachom uplne uz...

mimi, ten sa ma v zivote neopytal co mi je, totalny nezajem!

berni asi tak, len som aj pekne zbabela zena na to aby som si tu nehu zaobstarala 😢

mimusa4
16. júl 2009

ja by som možno povedala, aby sa porozprával s psychológom, možno by sa to napravilo

berni
16. júl 2009

no vsak nie som jedina, len kto za mna urobi robotu ??? ked sa vratim tak tam bude halda spisov ☹ ale teraz kaslem na to uzivam si v pohode v klude 😀 😀 😀 😀

cipsinka
16. júl 2009

nely ved to bolo uz ocividne,ze tam nik nebude chodit a aj tak som to tu chcela opat oprasit a zacat chodit sem ak by bol cas samozrejme 😅 😅 😅 😅

berni
16. júl 2009

cipsus boli sme na Sirave cvachtat a ked bude pekne tak pojdeme este urcite 😵 😵 😵

nelus alebo napriklad taka manzelska poradna ??? existuje este nieco take???

nelynka
16. júl 2009

mimi lenze ten psycholog stoji nenormalne prachy a myslim ze by muto tak isto nepomohlo..
on sa bohuzial nedokaze rozpravat s cudzim clovekom a ma aj doktorovi problem povedat co mu je ked mu nieco je

mimusa4
16. júl 2009

cipsi možno bude pršať tak sa môže berno čvachtať aj v mláčke čo naprší 😀

cipsinka
16. júl 2009

baby neviete co je s pretty??ako sa maju s drobcekom a ake meno mu daju?? 😅 😅 😅 😅

berni
16. júl 2009

nelus musi byt dajake riesenie..... ale to musi chciet aj on 😒 takto sa zit neda... nehovorim ze sex je vsetko ale urcite je to potrebne a hlavne ked chcete babatko ☹

nelynka
16. júl 2009

berni do tej by mi nesiel, podla neho je vsetko vporiadku a ja by som sa mala ist liecit, lebo ja nie som normalna..ja neviem carovat, ja doma nic nerobim, ja nechodim do prace, podla neho si pracu ani nehladam, vsetko len ja.
vcera som mu zo srandy povedala ze sa chcem orzviest a on mi na to len tolko ze si napis ziadost a podaj si ju na sud! chape?

mimusa4
16. júl 2009

pretušikovi napíš a určo odpovie, tak daj vedieť ja som jej teraz ani nepísala tak neviem, a nie je ju vidieť ani v spoločnom termíne

cipsinka
16. júl 2009

nely 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😠 😠 😠 😠

berni
16. júl 2009

hej v mlacke jasne v mlacke 😠 😀 😀 😀

cips. neviem co je s pretty uz sa davno neozvala ☹ bola by som rada keby sa ozvala.... tak na nas zanevrela ani neviem preco ☹

nelynka
16. júl 2009

cipsus maju sa dobre..
meno som si ne ista ale pozriem...
a nechodi sem uz...

cipsinka
16. júl 2009

ten tvoj chlap nema rozum 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

berni
16. júl 2009

nelus tak to nemas lahke no.... ☹ tak je to ignorant cisty ignorant... proste len je.... ale nezije 😠

cipsinka
16. júl 2009

nely a preco tu nechodi?? Vraj po prestavke pridu disky a,ze bude roboty vyse hlavy tak mam na vas este pol hodku 😵 😵 😵 😵

berni
16. júl 2009

nelus a ma on nejake zaluby alebo sport alebo nieco? ci len doma zabavy a konec?

cipsinka
16. júl 2009

nely a tvoj chlap je veeelky sebec ide mu len o to aby sa mal on dobre a iny ho nezaujima.Boze ja milujem svojho chlapa on je proste uuuuuzasnyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

berni
16. júl 2009

no vidis cipsus mozes sa nam venovat 😵 a ty co nove? ako s tvojim chlapom???

mimusa4
16. júl 2009

nel však nemusí byť súkromný, sú bežne aj na poliklinike, netreba to uzatvárať, že nepôjde a nepomôže a myslíš žeby na prvom sedení o tom hovoril vo veľkom? a to stým rozvodom nemyslel vážne a keby na mňa tak niekto tlačil z každej strany tiež by som sa vyhýbala všetkému...nie je to všetko ľahké, ale všetko che svoj čas..

ta ja ne taká som múdra neee? 😠 ale skúšam chápať jednu aj druhú stanu 😒

cipsinka
16. júl 2009

berni no nove v podstate nic okrem prace a dovolenky na ktoru ideme koncom augusta 😉 😉 😉 A s mojim chlapom stale rovnako rozmaznava ma ako sa len da je to anjelik 😵 😵 😵 😵 😵