Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

matuskovamamina
18. júl 2009

mne je to uz potom vsetkom jedno....ja som teraz stastna...a netrapim sa co je s nim.....

nelynka
18. júl 2009

to ti verim, maz uzasneho synceka a este uzasnejsieho buduceho mazela...co viac ti treba k stastiu? 😀

jajajajaja
18. júl 2009

caute🙂

nelynka
18. júl 2009

ahoj ja

berni
18. júl 2009

ahoj ty 😀

nelynka
18. júl 2009

ahoj bernuuus 😀 😀 😀

berni
18. júl 2009

ahoooooooooj 😀 😀 😀 😀

berni
18. júl 2009

co nove???ja som len nakuk nakuk ... co robkas? ako je uvas? prsi?

nelynka
18. júl 2009

no dneska sa vynimocne spolovice tesim, lebo nasi si koncne kupili novsie auto ako staru 30rocnu skodovku.
a klasika napicu lebo kamaratka zase robi nervy a uz nemam sil ju dalej pocuvat...

u nas prsi od rana ako najate...ani slniecko som dneska este nevidela ☹
u vas je asi pekne, teraz som volala s nasima a tam je 31stupnov, brat sa vonku kupe v bazene 😀 😀 😀

berni
18. júl 2009

a co ma kamoska... otvorime si okienko....okienko poradne 🙂

juj hej tu je horuco a horuco a horuco 😎

nelynka
18. júl 2009

bernus ale to je furt dokola to iste..to su ti co sa maju brat po tej kratkej znamosti.
a furt dokola riesi tie iste veci, a on ma milenky, ostane dlhsie v robote tak uz ide za kurvami, sedi na nete tak si pose s nejakou inou, ale proste ona nedokaze pochopit ze inak by si ju nebral keby nejaku inu mal, to proste nie je vo zvyku chlapov...ked maju inu tak svadbu vobec neriesia a tento si celu svadbu zorganizoval vlastne sam, ona nezdvihla ani raz telefon ze by si nieco zabezpecila, akurat sla vyskusat saty a aj to som s nou musela ist ja...
ja uz rposte nemam sile jej dokla pisat to iste a dokola ju presviedcat ze inu nema..proste nachvilu to pochopi a potom zase to iste, a niky myslis ze me nenecha? a niky ja si mysli ze ma jinou..a niky on zustal dyl v praci on sel urcite za jinou 😠 😠 😠 😠 😠

berni
18. júl 2009

oooooooooo jaj chudak chlapec ked uz to tak mam povedat, lebo on bude mat peklo doma .... 🙄

nelynka
18. júl 2009

tak ale on zase nie je tiez ziaden anjelik, tomu nemoze ona povedat nic, za kazdu sprostost sa nasere...fakt za uplne hluposti co my doma ani neriesime..a nielen my, myslim ze nikto doma take hluposti neriesi ale jemu vsetko vadi a vzdy najde dvovod preco na nu vrcat a nerozpravat sa s nou..

berni
18. júl 2009

tak to bude potom skvely zivot..skvely manzelsky zivot.... tak len nech im to vydrzi a nie ze sa potom rozvedu o rok

berni
18. júl 2009

dobre idem sa ja napapat bo som hladna tak prajem pekny den a urcite sa este zastavim 🙂

cipsinka
18. júl 2009

ahojky tak my sme uz domka 😵 😵 😵 😵 😵 a asi sa ideme vykvasit do postielky,lebo nas chytil v meste taky daaaaaaaaaaaaazt,ze az 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 tak ideme pozerat nejaky filmik 😵 😵 😵

cipsinka
18. júl 2009

ahoooooj bernusik 😵 😵 😵 a uz aj pa pa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cipsinka
18. júl 2009

a vitam matuskovumaminu 😵 😵 😵 😵 idem okuk foto 😉

nelynka
18. júl 2009

cipsus ako bolo?
jaaa sa tak tesim musim sa aj tebe pochvalit, nasi si kupili nove-stare auticko, po bratrancovom ocotvi ktory zomrel, taka som rada velmo 😀

cipsinka
18. júl 2009

nely tak sa tesiiiim aj ja,ze vasi budu machrovat na novom auticku 😵 😵 😵 😵 😵 .

V meste bolo super kupila som si telefonik a teraz sa s nim drahy hra a steluje mi tam vselico 😀 😀 😀 😀 😀 aspon mozem konovat chvilku 😝 😝 😝 😝

Matuskovamamina super fotocky a na tvojho draheho by som vobec nebovedala,ze ma iba 22 s tymi okuliarmi vyzera na takeho rozumneho inteligenta,cize takych 26 by som mu odhadla 😉 😉 😉 😉

nelynka
18. júl 2009

cipsi tak nove ako nove, ale na tu staru rozpadavajucu sa 30rocnu skodovku to je super..lebo by koncila zachvilku STK a nepresla by nijako uz skodovka ani po znamosti..
a aspon im mozem vraviet ze maju nove auto a mamka slubila ze ked bude neove auto tak prisu na navstevu xixix 😀

cipsinka
18. júl 2009

no tak teraz je uz cas aby na tu navstevu prisli 😵 😵 😵 😵 bude vam veselsie 😵 😵 😵 😵 ,no ved chapem ako si to myslela s tym novym autom a myslim si,ze vsetko je lepsie ako 30 skodovica 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
18. júl 2009

drahy akurat prisiel za mnou,ze ani netusis ako namakane tucny telefon sme ti kupili 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

nelynka
18. júl 2009

cipsus veru lepsie..sak do tej som sa uz bala aj sandut xixi ale inak je este dobra, na tej som sa ucila soferovat a bola to dobra skola naozaj 😀 😀
ale som rada ze maju nieco novsie a lepsie auticko, naozaj dobre ocko obstal ze ho vzal...aj fero povedal ze to jedobre auticko a aj ja som ho chcela ked msekupovali druhe auto ale ferko vzal Forda ale som rada lebo je velky pre nasu mnohopocetnu familiu 😀 😀

cipsinka
18. júl 2009

mnohopocetnu familiu 😀 😀 😀 😀 😀 ,kym vsetko zverstvo nalodite tak mate co robit 😀 😀 😀 😀

nelynka
18. júl 2009

tak ako macka pohoda, Larina uz zvyknuta v kufri ale denny ten by sa len dopredu k nam furt pchal, s nim to je este tazke..
vcera ho larina zase skolila a sme vysli na dvor tak behal po dvore jak zbesnety ne a ne ho zastavit 😀 😀 😀

matuskovamamina
18. júl 2009

nelynka, tak ty mas teda super kamaratku!!! aspon viem dalsi dovod, preco ma viac kamaratov, ako kamaratiek! oni taketo veci neriesia...a co sa tyk auta, tak gratulujem, my sa uz snazime dva mesiace nejake kupit, uz sme boli tri pozriet a kazde nam pred nosom predali....a mame naponahlo, lebo vo februari dostane svagor vodicak spat a berie nam auto 😠 busom ja s malym nebudem chodit....

cipsinka, to mu ani nemozem povedat, taky by bol namysleny🙂 teraz je akurat zduty, bo som ho vyhostila z pc, a rozprava sa s malym,...ved aj ja mam pravo na oddych...a kde byvas, ze u vas tak prsi???tu som bola dnes mokra, iba ked ma muzik oblial...

nelynka
18. júl 2009

matuskova tak ona je super len proste riesi veci ktore riesit nemusi a vzdy to same dokola...
a aj chlapi to pekne dokazu rozoberat niekedy, neboj 😉
my mame dva auta, ked sme sa stahovali do vlastneho bolis me nuteny kupit aj druhe kezde odtialto spoje su nanic, ale som rada, aspon nie sme na sebe zavisly a ked jeden je v praci druhy moze vpohode niekam vypadnut ked potrebuje...
ale som rada za rodicov, lebo si nekupili nove auto ale radsej dali penoazky mne na svatbu, a teraz k nemu prisli za smiesne peniazky co som strasne rada, aj ked mohli ho dat aj za menej este ale nedivim sa bo bratranec je na prachy hrozne skupi ale aj tak je za lacno...pozerala som na nete tak tot by kupil za nejakyhc 50 000sk...co usetril peknu kopku... 😀

matuskovamamina
18. júl 2009

nely, poznam aj chlapov, to su tiez dobre kecy, ale aspon si daju povedat🙂
a co to vlastne kupili???nejak som prehliadla, alebo neviem..

nelynka
18. júl 2009

tak ktory ako, tento jej si da povedat len odomna ale bohuzial ja sa do toho starat velmi nechcem lebo zase budem ja ta najhorsia...

kupili Fiat punto...nepisala som to tu..