Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

berni
25. júl 2009

ahojte!

ahoj cispus! hej mimus je hotova umelkyna 🙂

mimusa4
25. júl 2009

šafte.. 🙂
berni čo tak skoro vstávaš? 😀 umelkyňa? 😅 😕
cipsi ta jak nevieš? mám hlavu kus brucha, a všetko skryté v tieni 😎 ..že vidieť i nevidieť.. 🙂

kiwinka
26. júl 2009

ahojte babulky, tak uz sa hlasim ako tehulka 🙂 konecne,,,chodila som sem chvilku pod nikom woodynka, pamata sa niekto? nebolo to tak davno :D

cipsinka
26. júl 2009

ahoj kiwo-woodinka 😵 😵 😀 ,gratulujem k tehu a drzkajte sa 😉

evitkamalicka
26. júl 2009

servus kocky...ako sa mate?

cipsinka
26. júl 2009

ahoj evit a kdes si tyyyyyyyyy??????????Uz sme ta aj spominali,ze kde si zmizla 😕 😕 😕 😕

evitkamalicka
26. júl 2009

cipsi nejak nie je casu, maly je zive striebro a co nevidiet bude chodit, lebo ked ho postavim a drzim za ruky, uz pekne robi kroky a samozrejme vsetko treba pred nim schovavat, uz sme museli odpratat veci zo spodnych policiek v obyvacke

nelynka
26. júl 2009

kiwinka a co tak zrazu zmenene meno??

nelynka
27. júl 2009

no kiwinka sa asi nehodla odpovedat co taka razna zmena 😵

kiwinka
27. júl 2009

nely,,musela som, bo som zabudla heslo an prihalsenie sa na woodynku =( a aj ked som si ho dala poslat na email, tak som mala problem sa zahlasit jednoducho, msuela som vytvorit novu prezyvku :D

kiwinka
27. júl 2009

cipsinka dakujem, snad vsetko bude tak, ako ma :D !!! 😀

nelynka
27. júl 2009

kiwi pretooo, som si aj myslela
a druha moznost bola, ze ta tu niekto terorizoval 🙂

tak si supni fotecku 😀

kiwinka
27. júl 2009

ano nely supnem si aj fotecku,,ale teraz nie,,musim ist do prace, pa zatial :p sa tu ukazem zas .. 😀

smudlinka10
27. júl 2009

Ahojky,
můžu se přidat? Kvůli zdravíčku musíme čekat na vyjádření doktorů a pak šup na snažení.
Je mi 18let a přítel bude mít v říjnu 29let.

tatranka111
27. júl 2009

ahojte 🙂 😵 🙂
tak ja tiež ešte spadám do tejto skupiny i ked už nie na velmi dlho 🙂

babenky ak je tu nejaká tehulka chcem sa opytat........skoro každá vravíte, že ste ako príznaky mali mrchovské bolesti.........mali ste ich každý den, alebo ako?

charlize
27. júl 2009

Ahojte baby, konecne Vam mozem napisat 🙂 Dlho som vas chodila citat, ale snubenec sa nie a nie odhodlat, ze si spravime babatko uz aj, ze potom a po skole.... ale teraz sme sa rozhodli, ze kedze sme uz Bc. a na Ing. ideme na externe, tak sa zacneme snazilkovat od novembra 😀

Nelynka, hura, konecne mozem byt pri tebe 😀 vsetkych zdravim a pytajte sa 😀

nelynka
27. júl 2009

ahoj beusik ja sa tak tesim z vas velmo velmo velmo 😀 😀

nelynka
27. júl 2009

som cakala na teba kedy sem zavitas 🙂

berni
27. júl 2009

ahojte!!!

fiha nove tvare 🙂))))))) tesim sa 🙂)))))

nelynka
27. júl 2009

ahoj berusiiiik 😀 😀 😀 😀

berni
27. júl 2009

ze berusiiiiik 😀 😀 😀 😀
ahoj nelusik 🙂

berni
27. júl 2009

co nove, ako?

nelynka
27. júl 2009

ta nic, setko po starom a ty??

charlize
27. júl 2009

Nelynka moja, ja som sa za tebou tesila 🙂 Som sa suchla aj do temy oktober-november 2009, no pri tebe budem asi viac 🙂 Vsetky vas zdravim a slavnostne oznamujem, ze som si dnes kupila Calibrum babyplan a chlapovi CemM pre muzov 🙂) slecna v lekarni sa ma pytala, ci chcem ten do 50 rokov alebo ten nad 50 rokov... to vyzeram tak zle ? 😀 A chcela by som si zacat merat BT 😝 no konecne si mozem uzit, ze mi legitimne hrabe z toho vsetkeho okolo babatka 😀

misha666
27. júl 2009

ahojte kocky...tak opat tu to zije... manzelik ma dovcu cely tyzden tak behame po obchodoch a uradoch...a mam tu aj brata...ktory cita co pisem (zasros) co mate nove kocky??? moja mala sa naucila kvicat tak teraz v kuse kvici 😀

nelynka
27. júl 2009

charliz som rada ze budes pri mne..
ja sa nesupem radsej do ziadnej konkretnej temy lebo u nas to sice vyzera snat koncom roka na snazenie ale nikdy nehovor nikdy..
to sa zase budem snazit ja a nie moj mm, ale smazit sa ho presvedcit ze deti nenosia bociany 😀 😀 😀

ale tak no, vcera som ho podpichla, ze mi zacina zase sibkat okolo deti a ze asi napisem bocianovy nech mi nejake prinesie a on len ze este nemam robotu, ze ked budem mat robotu mozem pisat 😝 😀

charlize
27. júl 2009

Ja viem, ja som len zvedava, kedy sa nam zadari, lebo v septembri bude svadba, a to by som radsej uz bez bruska ako s bruskom, no ale ved uvidime co to spravi 😀 ja si zas moc nechcem fandit, necham tomu volny priebeh, aj tak budem tusim najmladsia mamicka z rodiny, u nas su vsetci take brzdy 😝 ze 35 a prve dieta...

Nelynka len do toho, najdi pracu a mozete snazilkovat, aj keby traktory padali 🙂

nelynka
27. júl 2009

beus vies ze to nie je take jednoduche ako sa to pise, hlavne u nas doma ☹
ale nejako bolo nejako bude...

uz som ale pesimista co sa prace tyka, fakt je to hnus..
volam za obycajnu predavacku a on mi povie ze mam poslat zivotopis 😕 😔

kiwinka
27. júl 2009

charlize a kde budete mat v septembri svadbu? 🙂

nelynka
28. júl 2009

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 🙄