Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

mimusa4
23. sep 2009

nely tak sorry že sa pýtame ale ty si to spomenula..

evitkamalicka
23. sep 2009

baby Adamko je lenivec, stat stoji, za ruky chodi, ale sam ani za nic, ako nahle ho pustim sadne na rit a konec ale este ma cas, dr. vravela ze do 1,5 roka by sa mali deticky naucit chodit....a veru o tyzden bude mat rok

mimusa4
23. sep 2009

🙂 waaaw evit ako to rýchlo zbehlo..ani sa nepridržiava sám ešte? ale fakt ten rok riadne zbehol 😕

evitkamalicka
23. sep 2009

nelynka toho macka som vcera robila na Adamkovu torticku co budem piect

evitkamalicka
23. sep 2009

mimus ale ano pridrziava, ale sam sa nepusti

mimusa4
23. sep 2009

takže je to len otázka malej chviľky, nooo možno akurát na narodeniny 😀

evitkamalicka
23. sep 2009

no ved som si prave vcera povedala, ze mozno na narodeniny nas prekvapi

nelynka
23. sep 2009

no mimi spomenula som to mimochodom a vcera, dneska ani slovo..
a hned sa toho kazdy chyta a vypytuje sa jak keby ste odpoved nepoznali 😀

evit krasny je ten macko..
xi..
noo, kamoskina mala ked oslavovala rok uz behala sama hehe...a ta sa napadala jak hruska bo doma maju sami schod 😀
a to iste aj u nas bude, my sme tu tiez sami schod, dame drobcovi asi dosky aby vedel chodit aj hore aj dole o dome, po tych malych schodikoch 😀

evitkamalicka
23. sep 2009

chlapci su lenivy

misha666
23. sep 2009

nely 🤐 🙂

mimus...ja som uz v takom case 2tt pred porodom vsetko mozne robila aby zo mna emmika vysla... 😀 ale ona potvorka mala sa presne aj tak na termin narodila 😅

evitka...adamko si da urcite na rocik darcek ze vykroci rovno ku torte 😀

evitkamalicka
23. sep 2009

misha heh no tomu verim, lebo staci ze dam pred neho piskoty na stol a uz ide dym a ciara

evitkamalicka
23. sep 2009

mishka este nemate zubky?

misha666
23. sep 2009

evitka...nie este nemame...ale ona slinta uz od 1,5 mesiaca jak keby sme ich uz mali mat davno... 😀 dufam ze nebude mat zuby jak moja sestra ked mala 1rok mala 1zub a ked mala 2 roky mala v ustach 3 zuby 😀

evitkamalicka
23. sep 2009

su deticky ktore v roku nemaju ani jeden zubok, my mame 9 zubkov a teraz sa nam tlacia stolicky

cipsinka
23. sep 2009

😕 😕 😕 😕 😕 ahojte,

ja som dnes skor doma 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .

Nelusik ano bolo tolko hodin ale kedy si zacala,hmmmm 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a este jedna vec odkedy sme prisli z dovci mala som len den volno ak neratam ten vikend hned co sme prileteli 😅 😅 😅 😅 😅 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 ,tak preto som uz trosku unavena,ale nic to ja vydrzim budu peniazky tak to ma utesuje 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
23. sep 2009

ved kazdy mame nejake tie povinnosti no nie 😉 😉 😉 😉 ,ale sa tesim,ze dnes nebol nadcas aj na kona mam pol hodinku cas 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
23. sep 2009

cipsulik to je super, sa tesim ze si trosku oddychnes 🙂

cipsinka
23. sep 2009

nelusik 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
25. sep 2009

😕 😕 😕 😕 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
25. sep 2009

Baby a vy kde ste???? ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 vy na nasu temu uuuuuplne zabudate???

Ja zajtra na 4 hodky do robotky a potom ideme s drahym ku kolegynke a jej muzikovi na navstevu,sme si naplanovali uz davnejsie stretko aj s muzikmi a naplanovali sme si to v sobotu a nejako sme si neuvedomili,ze ja mam vtedy narodeniny 😅 😅 😅 😅 😅,tak namiesto toho aby som ja robila oslavu ideme k nim na navstevu 😅 😅 😅 😅 😅a povedala,ze mi aj torticku spravi 😵 😵 😵 😵 😵,tak sa tesim az na to,ze v nedelu opat do prace takze to ani vypit nebudeme moc iba tak symbolicky 😖 😖 😖 😖 😖,ale tak zas mne to nechyba ale raz za rok a este na narodky by sa patrilo,no nie?? 😅 😅 😅 😅 😅 🤐 🤐 🤐 🤐

kojzarik
25. sep 2009

cipsinka tak vsetko najlepsie k zajtrajsim narodeninam

cipsinka
26. sep 2009

jeeeeeeeej kojzarik si ma prekvapila DAKUJEM velmi pekne 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵

padam do robotky pa

krasulka
26. sep 2009

cipsiii ooooooooooooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀

tak vsetko najlepsieee k narodeninam vela tastia zdravia a lasky a o rok dovolnku v egypte 😀

mimus tak co uz sa to blizi vsak? no pockaj ake obdobicko i zacne 😀 😀 drzim palceky nech to je uz co najskor 🙂

krasulka
26. sep 2009

evit a ze rok..no sila ako ten cas bezi..och 🙂

mimusa4
26. sep 2009

cipsiiii chrumkaaa všetko najlepšie k narodkám, želám ti len to čo chceš ty sama 😉 😀 😀 😀 😀 😀
krasulka a ty ako sa mávaš ?? ani ťa nevidieť hmmm?? no už mi toho času neostáva max. 2týž. 😅 😵

evitkamalicka
26. sep 2009

cipsinka vsetko najlepsie 😵

krasulka
26. sep 2009

mimus dot yzdna rodis stavime sa? 😀 😀 😀 a akos a citis? Ako to zvladas tento zaver?

baby mne mala od vcera teplotuje vysoke horucky ma a doktoro nic nenasiel na nej, ze len mame zrazat..no tak zrazame ale vam poviem neni mi vsetko jedno ked ju vidim taku nijaku a v teplotach..je to hrozne... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cipsinka
26. sep 2009

Dakujeeeeeeeeeeeeeeeem baby,ste zlateeeeeee,vazim si to cmuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .

Krasulka dakujem za IP,malinka to musi asi ozaj len vylezkat,drobciatko malicke ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .

Za chvilku padame na party,tak sa majte idem sa dat do poriadku trosku

mimusa4
26. sep 2009

cipsi zabav sa a daj aj poldecoooo neeee 😉
krasul.. ako zvládam záver celkom ok, len bruch tak zavadzia, že až a to som videla čo majú aj väčšie ženy, to už keď človek leží a chce spať otočiť sa, tak si držím brucho, kt. cítiš doslova váhu, tak sa prevrátim aj to len robím so zvukom, že uf, uuf, uuufff..však vieš neee? a klby bolia, na chrbte nehrozí, bo nevládzeš dýchať..ta poviem ti? 😝 😀 😀 😀 no uvidíme ako dopadne tvoja predpoveď..ty si mala epi však? aké to bolo?
malá nech sa ti čím skôr uzdraví, tie teploty určo nepotešia, takže máte čo robiť aby sa to zrazilo dole..

krasulka
26. sep 2009

mimus, tak ti poviem ze ja som mala bolesti od rana od desiatej hodiny a epiduralku mi pichli az o stvrtej poobede hodinu pred tlacenim ked som mala uz bolesti kazde 3 minuty a poviem ti no to bola neskutocna ulava...Fakt..akoze bolesti som citila aj potom ale polovicne, a aj pri tlaceni som normalne citila tlaky ale bolest ziadnu, ani nastrihnutie som necitila, ani potom zasivanie..a aj po porode to ucinkovalo skoro celu noc takze ma nic nebolelo.TAkze ja rozhodne epi j odporucam, hlavne pokym by si mala dlhsi porod ako ja, no ale zas su baby na ktore to pride doma, a do nemocky pridu na poslednu chvilu a eepidural s auz nestiha. Ale ja urcite odporucam, lebo si neni znicena z bolesti, a mozes sa sustredit na tlacenie a na to co ti lekari hovoria a proste vnimas v pohode vsetko co sa deje okolo teba 🙂 A samotne zavadzanie som ani necitila lebo som mala medzitym kontrakcie takze ani neviem kedy mi to napichli. A vobec ziadne neziaduce ucinky som po epi nemala ani nemam 🙂 ZA tie prachy to rozhodne stalo. Napr kamoska rodila teraz nedavno, epiduralku jej nedali a ma velmi zly zazitok na porod hlavne kvoli velkym bolestiam. ☹

Cipsy ozer sa aj za nas 😀 😀 😀 peknu zabavu